mudelite info... kus müüakse mis hindadega uudised jne

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
fossiil
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Jahah, käisin ka täna läbi - võtsin KV-2 -sid kohe 2 tükki, KV-1 ühe, no kaaskannatajatele mõistagi :wink: , endale krabasin juba eelmisel korral. Poes ähvardati, et järgmine sort - ekraanidega - peaks tulema kusagil detsembris või siis jaanuaris, nii et luure käib :) , aga arvan et kui saavad otsa siis tellitakse juurde, peab ainult valjuhäälselt soovi avaldama.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

jagaks ka infot , mustamäe tee alguse jäpes/jukus on italeri uut toodangut: itaallaste autoblinda ja saksmannide 6rad riiulis. Eriti just esimene on vägagi ilusa kujuga imeloom ja ega kuuerattaline ka eriti alla jää. Hind mõlemil 330.-
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

tere,

Mul selline jutt. Lähen homme Soome ja plaan on külastada mainitud Kuivalaineni poodi. (äkki veel mõnda)
Kui äkki keegi on sealt midagi leidnud, mis meeldib ja vaja, aga pole tahtnud postimüügile ja raha üle lahe sebimisele kulutada, siis ma võin selle sealt ära tuua nt.

Lähen tsikliga, seega väga suurte karpidega võib keerulisem olla..nimelt lähen sõidan pärast veel sisemaal ka ringi. Aga midagi tsikli matkakohvritesse ikka mahub ja kui vaja saab ümber pakkida jne.

Niisiis kel huvi, väike es või meil.. homme kella 1600 ni olen arvuti ligi.

Kk
fossiil
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tervist!

Mul jälle sihuke jutt, sõber müüb mõned mudelid maha, panen nimekirja siia kah üles, ei hakanud eraldi teemat tegema.
Lennukid 1:72
Revell Blohm &Voss BV 222 300.-
Revell Junkers Ju 290 A-5 230.-
Revell He 177 A-5 130.-
ICM TB-3 250.-
Academy Boeing B-17 F 200.-

Tankid 1:35

Eastern Express KV-1S 150.-
Skif T-55A 150.-

Tankid ja muu tehnkia 1:76, kõik Matchbox

M-7 Priest 50.-
A-34 Comet 50.-
Krupp Protze Kfz.69 50.-
L.R.D.G. Willys jeep 50.-
Sd.Kfz. 234/2 Puma 50.-
Morris C.8 50.-
M-19 Transporter 50.-
"Monthy caravan" (Daimler MkII+veokas) 50.-
fossiil
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tervist!
Natuke värsket infi: Kullo poest helistati ja küsiti, et kas ehk huvitaks kedagi 1:35 mastaabis Kriegslokomotive BR-52? Trumpeteri poisid on sellega maha saamas ja miski kuu aja pärast võiks oodata.
Suur ta on: 886 X 87 X 342 mm ja hinda üksjagu: ~1436.- eeku, aga usun et päris vinge tükk kah. Kuid kui leidub selliste mudelite huvilisi, siis paluks helistada Kullo poodi numbril 6 503 566, tellimus saadetakse homme pärastlõunal ära!
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Küsiks Kullo kohta, et kas nad tellivad (mingist plastik mudelist) ainult niipalju eksemplare, kui neile tellimusi on laekunud või tuleb samast mudelist mõni isend ikka riiulitele müüki ka? :roll: Kui jah, siis millal lähemal ajal uusi mudeleid müüki tuleb?
fossiil
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

No seal on ikka riiulite peal üksjagu mudelite karpe, värvide ja pahtli valik näiteks parim, mis ühes kohas korraga kohanud olen :wink: Lihtsalt selliseid suuremaid ja kallimaid asju pole ju mõtet riiulitele vedelema tellida. Ja tegelikult saab igasugust värki tellida ka hiljem, see esimene on nagu proovipartii, vahel on järgnevad tsipa kõrgema hinnaga olnud.
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Faust »

Ega keegi ei tea kus müüakse sellist mudelit nagu Famo. Ehk siis selline halftruck masin.
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
fossiil
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nojah, aga millist mastaapi silmas pead - 1:35 või 1:72?
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Faust »

Ikka 1:35
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Fossiil, olen näinud jah, et seal päris palju mudeleid riiulil on, :wink: aga ega sa ei juhtu teadma, millal see proovipartii kohale jõuab? Tahaksin sel päeval sinna minna, millal nad uued mudelid riiulitele panevad, sest nagu selgus on need paari päevaga ära ostetud. :( :wink: Juhtusin tahesttahtmata viimati seal käies pealt kuulma, kuidas midagi nimekirja moodi kokku pandi ja need tundusid päris huvitavad asjad olema. :)
Jutt tuli nüüd natuke segane, aga loodan, et midagi ikka aru saada on. :wink:
fossiil
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Hmm, ega ma seda nüüd täpselt küll ei tea - tavaliselt kui asjad, mis mulle huvi pakuvad, kohale jõuavad, siis mees poest helistab mulle ja kiman kohale. Nii et kui juhtud seal käima siis küsi mis tulemas on - saad tavaliselt nii palju infot et ei suuda kõigest korraga arugi saada :wink: Ja kui mingi konkreetne soov juhtub olema, küsi - tavaliselt osatakse seal enam-vähem täpselt öelda, et kui hetkel sees ei ole siis millal tuleb (kui tellida) ja mis maksab. Tellimuse puhul jätad oma telefoninumbri ning karbi /karpide kohalejõudmise korral saad täpselt teada millal kohale minna.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2177
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

fossiil kirjutas: siis mees poest helistab mulle ja
Kas meite hulgas on õrnemast soost mudeliehitaja?
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Arvan, et Fossiil mõtles ''mehe'' all seda Kullo mudelipoes töötavat meessoost isikut. :wink: :)
fossiil
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Ahah, sedasama jah :wink: , asi selles et seal mudelipoes töötab ka naissoost isik ja minuteada on ta mudelite kokkupanekuga tihedamalt seotud kui sealne töö seda nõuaks... :)

Nüüd Famost - sealtsamast poest saaks tellida, hind pidi olema kusagil 1000.- eegu kanti, aga selleks tuleb küll ise kontakti võtta. Miski aeg oli neil seal paar tükki ka riiulil, kuid olid otsa saanud.
Uurisin ühe tuttava käest, kes hiljaaegu oma mudelid maha müüs, et kas tal Famot ei ole - olevat järgi vaid miski 8 tonnine poolroomik Flak 36-ga vist.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist