mudelite info... kus müüakse mis hindadega uudised jne

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

fossiil kirjutas:Käisin just äsja koos sõbraga Kullos ja ega see sinnaminek tavaliselt hästi lõpe - lahkusime mõlemad, kummalgi paar karpi kaenla all... Seekord ei suutnud vastu panna Dragoni Pz IV E (3 in 1) kiusatusele..

Käsin ka samal päeval ja Rein rääkis jah, et olite käinud ja et jälle on kõik otsas.:-) Näitas siis lahkesti mullegi üht viimast sellist... igatahes osade arv ja detailsus olid tõesti väga muljetavaldavad. Ja tegelt veits kurb ka.. mulle lihtsalt meeldivad lennukid, aga sellise karbi sisu ja hinna suhtega pole ikka suurt midagi võtta selles vallas.

Sellest Tragonist vaimustunud, vaatasin taas Trumpeteri 1/24 Bf109 karbi sisse, et äkki.. Kõik on väga tore ja viimasepeal, aga hinda on ikkagi pea poole rohkem ja osi ja rõõmu ikka veits vähem.. see pole üldse aus muide :roll: :)
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Mulle on tunduma hakanud, et nad toovad sinna uusi asju umbes iga 3 nädala tagant. Kui ma seal 2 nädalat tagasi käisin ei olnud eriti midagi nii huvitavat. :?
fossiil
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Täna sai käidud Lasnamäe Mekas, nimi vääris sedakord valikut :wink: - riiulid olid tihedalt Tamiya karpe täis laotud - kõiksugu kraami, silmad võttis kirjuks, kui aus olla... no ja üht teist Dragonist ka, Makett ning Italeri sinna juurde veel. Tundub et selline küllus mõjus vist häirivalt - kuigi rahakott puges hirmunud niutsatusega kõige kaugemasse taskusoppi - jäi seekord laristamine tegemata ja piirdusime vaid statistiliste vaatlustega, aga eks see Kullos ettetulnud aadrilaskmine mõjus ka üksjagu :wink:
Pärastpoole kimasime veel Mustakivi keskusse ja kuigi seal nägin läbi klaasi Maketi Valentine IX -t, ei saanud ma temaga lähemasse kontakti asuda, kuna putkapidaja oli just äsja uttu tõmmanud nii tunniks ajaks. Nii et seekord oli puhkepäev.

Kullo varude täienemise kohta ei oska ma miskit kosta - mulle tundub, et seal vist mingit korrapärast sagedust polegi - nii nagu neil tellitud kaup kohale jõuab, nii need riiulid ka täituvad (vist) :roll:

Kallele - sul on õigus, ega see pole aus jah - kuna olin enne "tankistiks" saamist kah "lendur", siis tekkisid mul ka vahel sarnased kahtlused...
Aga mis siis saaks, kui võtaksid vahelduse mõttes mõne tanki ette? Mõne sellise, mille võiks rahulikult lõdva randmega otse karbist kokku visata? No lõõgastuse mõttes või nii...? :wink:
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

fossiil kirjutas: Aga mis siis saaks, kui võtaksid vahelduse mõttes mõne tanki ette? Mõne sellise, mille võiks rahulikult lõdva randmega otse karbist kokku visata? No lõõgastuse mõttes või nii...? :wink:
Võib vaid oletada, mis siis saaks:-).. viimasel ajal olen püüdnud hoida suht rangelt üht liini, muidu väljub asi ikka täiesti kontrolli alt. Olen siiani ehitanud ikka väga aeglaselt, aga peale nö oma liini leidmist kogusin kokku paraja portsu ja nüüd ootab tegemist u 70 lennukit, lisaks veel erinevat tehnikat lennukite teenindamiseks. lisaks veel vanad plaanid. Kiire arvutus näitas, et juhul kui ehitan pidevalt u samas tempos, mis viimasel ajal, kuluks selle kõige jaoks u 10 aastat :-)
Lisaks on veel paljugi mõtteis, mis suurendab seda kõike veel kindlasti.

Kui neid Dragoni tanke vaatsin Kullos pigam lihtsalt huvist, siis samas olnud Dragoni 1/35 õhutõrjekahur (oli vist Flak) pani juba tõsiselt mõtlema.
Sellega sama rida nagu tankidega.. metallist treitud toru, vasest laskemoon jnejne ja hinda jällegi 600 ringis.. lennukite kõrvale sobiks ju igati ka õhutõrjet näidata. Aga krt teab mis sellest kõigest edasi saab.. :wink:
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

See FLAK pidi väga hea mudel olema. Rehvitükke on seal umbes 32. :twisted:
ministry
Liige
Postitusi: 42
Liitunud: 07 Sept, 2005 16:50
Asukoht: Pernau
Kontakt:

Postitus Postitas ministry »

Ei tea,kes Tamiya maaletooja on? Ja ega Lasnamäe Mekas ei olnud näha Tamiya Fw-190 A-3 müügil?
telik
Liige
Postitusi: 41
Liitunud: 14 Sept, 2004 0:39
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kontakt:

Re: odavalt

Postitus Postitas telik »

Tuumapommike kirjutas:kui keegi liigub ida-virumaal, siis hiljuti sain narvast Tiger I-e, 240 EEK. see oli sakslastest kõige kallim. ülejäänude hinnad jäävad alla selle, valik kusjuures on hea ja erisoovide korral on võimalik tellida. paraku mudelite kvaliteet on pisut madalam, sest kaup pärineb venemaalt aga olulist vahet pole.
Kus kohas Narvas mudeleid otsida? Satun ilmselt järgmine nädal sinna ja uuriks mida pakutakse.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Narva kohta ei oska midagi öelda. :( Aga paneks siia lingi, kus saab selle Dragoni FLAKiga rohkem tutvuda. Arvatavasti asjahuvilised on sellel lehe juba üles leidnud, aga see link on siis neile, kes Dragoni lehele pole veel jõudnud. :wink:

http://www.dragonmodelsltd.com/html/6287main.htm
fossiil
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Veidi värsket infi Kullost - alustuseks kehvem uudis - see Eduardi Hetzer pidi ikkagi kusagil 800 eegu kanti tulema, no minu jaoks siiski liig mis liig.... Ja midagi lõbusamat kah: Eduardi lehel on saabuvate jõulude puhul allahindlus, tankistidele pole suurt midagi, kuid lendurid ehk üht-teist leiavad : http://www.eduard.cz/info/discount.php ja kui peaks millegi vastu huvi tekkima, siis tuleks Kullosse helistada(6 503 566), tellitakse ära.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2047
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Paide kaubamaja lasteosakonnas jäi silm peale mudelitele. Lennukeid ja muid tiivulisi oli 20 sorti vähemasti. Soomukeid kümneringis( Stug, Cromwell jne), enamus nendest kaasaegsed. Mõõtkava kahjuks ainult 1:72.
Lisaks sellele oli veel mõningaid vedureid ja laevasid.
Ise väljusin seal kahjuks tühjade kätega.
Kui on probleem, tõmba lõuga
fossiil
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Lisaks üks väga vilets uudis Kullo informbüroost: Dragon oli teatanud, et tõstab järgmise aasta algusest hindu 15 kuni 20 %, tundub et nad ei jõua nii palju toota, kui tahetakse...
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

See on küll halb uudis. :( Dragoni uusi komplekte kiideti ka nende mõistliku hinna poolest, sest ikka 600.- eest on osasid üle 1000.
Viimati muutis Panzergrenadier, 22 Dets, 2005 17:53, muudetud 2 korda kokku.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Köhatan vaikselt et Kullosse on ühtteist laekunud, silma jäi EDUARD. Albatros V näiteks , 1/48. Kahju oli teist lausa käest ära panna, ilus ja väga kirev :)
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Lisaks, et täna tuli Kullosse veel mudeleid. Silma jäid Trumeteri KV-1 ja mingid tänapäevased soomukid mingisuguste rakettidega (tänapäeva tehnika nimetusi eriti ei tea :wink: ) ja tuli ka uuema aja lennukeid.
Ütleks veel seda, et kes on huvitatud Dragoni uutest mudelitest, see peaks laskma oma nime kirja panna, sest nõudlus on suur ja nagu Fossiil eelnevalt juba ütles, ei jõua Dragon piisavalt toota. :( Uus saadetis pidi tulema kusagil Jaanuari lõpus.
soldat
Uudistaja
Postitusi: 24
Liitunud: 28 Nov, 2005 17:54
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Postitus Postitas soldat »

Jõudu.
Kas automudeleid toodetakse ka samamoodi kui militaartehnikat? Mõtlen
näiteks Opel Blitz`i ja Opel Kadetti 36-da aasta mudel.Suuruseks 1/72.
Ja veel huvitavad Vene-Jaapani sõjaaegsed ristlejad tsaari mereväest.
Nõukaaegseid plönne on kokku pandud mõned,nii et mingisugune põhi
on olemas.
Aitähh.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline