mudelite info... kus müüakse mis hindadega uudised jne

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2056
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Kui ei ole just lennukite ja laevade ehitaja siis valiteseb Tartu linnas küll täieline 1:35 tehnika põud. Olen regulaarselt käinud, vaadanud, küsinud ka aga täiesti tulemustu. Paar üksikut masinata ainult. Tartu inimesed, andke nõu, kus müüakse jne.
Kui on probleem, tõmba lõuga
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

PANZERGRENADIER kirjutas:Niipalju kui mina olen teada saanud, on see mingi vana Dragoni Panter D, mis on siis nüüd uue töötlusega ja nende ahvatlevate lisadega. :)
Tundub et sul on õigus - täna ilmus siiagi teade: http://www.perthmilitarymodelling.com/n ... dragon.htm ja ongi Premium Edition, ainult et kui algselt oli number 6299, siis nüüd on asja korrigeeritud - 6229.

Aga Track-Link foorumis on kah üks üsna huvitav uudis: http://www.track-link.net/forum/modelli ... ction/9252 , paistab et tuleb Dragoni Pz IV Ausf. E kallale asumisega oodata, kuni Kullosse jõuavad ka Ausf D ja Ausf. B - siis saab selle "E" probleemid peaaegu et valutult lahendada.

Urmas.
Maksimus26
Liige
Postitusi: 36
Liitunud: 22 Mai, 2006 20:23
Kontakt:

Postitus Postitas Maksimus26 »

Tartu mudelitest. Eile käisin Zeppelinis, seal teisel korrusel on mingi mänguasjapood. Kuna tankid ei huvita eriti siis neid konkreetselt ei vaadanud, aga äkki midagi leiad. Mingi 1/35 tankimeeskond jäi igatahes silma.

Martin
Maksimus26
Liige
Postitusi: 36
Liitunud: 22 Mai, 2006 20:23
Kontakt:

Postitus Postitas Maksimus26 »

Selline küsimus, et on keegi kokku puutunud firmaga Kitech? Mudelid on kiviodavad, alla 100 eegu 1/72. Samas ei julgenud osta, mine tea mis karbist välja tuleb.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Siin mõni aeg tagasi Kapten Trumm just kirjutas Kitechi mudelitest, igatahes head sõna ta nende kohta küll ei öelnud:
http://www.militaar.net/viewtopic.php?t=3130
Adolf_Hitler
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 30 Juun, 2006 16:58
Kontakt:

Postitus Postitas Adolf_Hitler »

tean seda et Tallinna kaubamajas müüakse mudeleid vene autotest (moskvitzh,volga,kamaz,vaz,zil jne. :wink:
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Kullos on nüüd Trumpeteri HMS Hood ja uuemaid Dragoni mehikesi kah.


Siim
motofassist
Liige
Postitusi: 314
Liitunud: 30 Mai, 2006 14:20
Kontakt:

Postitus Postitas motofassist »

Käisin eile üle pika aja Kullos ja mul pidi hing kinni jääma neid hindu kuuldes.
Kohe päris tõsiselt Kullassepa poe hinnad.
Väiksed mootorid ja ülekanded olid kah kuskil 300-600 Krooni juures. :o
Jeehuu ilmselt ostan Kullost edaspidi ainult balsat ja mõningaid kapillaartorusi ning mesiinglehti.
Mootoreid hakkan ostma siis CD-pleieri näol.Ja muid liikuvelemente näiteks hammasrattaid saab kassetpleierist.

Mina eelistan ehitada nullist.Ostan vajalikud jupid ja hakkan ehitama.
Kokkupandavad asjad ei ole nii huvitavad vähemalt minu jaoks.
:roll:
Roco
Liige
Postitusi: 195
Liitunud: 06 Mär, 2005 15:26
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Roco »

käisin nädala lõpus tartus
kunagi oli anne keskuses Jukus mingi valik mudeleid aga täna ma ei näid seal mudeleid yldse ?
Zepeliinis tundub kõige mitmekesisem valik ostsin sealt 1/35 saksa moona vankrite karbi peale selle oli mingi inglise tank crusader?/cruiser mk.III ja AB-41
sain uuest tartu kaubakeskusest saksa tanki meeskonna
Peeter144
Liige
Postitusi: 279
Liitunud: 28 Mär, 2006 19:21
Kontakt:

Postitus Postitas Peeter144 »

Tartu kaubamajas kunagi käimisel jäid silma odavad(ca 70 eek) maksvad airfixi 1:72 mudelid.

Saaremaa kaubamajas on nii 1:72 kui ka 1:144 lennukeid ja koptereid.
Ning muudes mõõtkavades laevu.
Tiger(Panther) tank, run! - Ameerika vanasõna
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tervist!

Tundub et suure suvesoojaga on Jukudes lõpuks jää sulama hakanud - eile kolasin Järve keskuses ja nagu ikka, astusin harjumuse sunnil läbi. Ning ennäe imet! Mitu riiulit oli pungil täis Zvezda karpe, nii lennukeid kui ka roomavaid asjandusi, näputäis oli Hellerit, veidi rohkem Revelli. Italerit ka veidi. Aga igatahes hulka rõõmsam pilt, kui mõni aeg tagasi.
Täna tuiasin puht uudishimust läbi Ülemiste keskuse Jukust ja seal sama pilt - paar riiulit Zvezdast pakatamas, Heller küll silma ei hakanud, aga Revelli oli ka, nii et asi on ikka parasjagu elavnenud.

Urmas.
Larry
Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 31 Dets, 2005 16:39
Kontakt:

mudelipood

Postitus Postitas Larry »

Tere. Loen siin ja vaatan, et peale Kullo ja Juku eriti muid kohti ei kylastata. Pakun siis veel yhe minu arust yliko'va koha Tallinnas. Asub see koht Tallinnas Lasnama'el Punase ta'nava Selveri vahetus la'heduses. Selveri la'histel on hoone nimega Euromekka, olemuselt putkade kompleks, kahekorruseline ja sinist va'rvi. Silmaspeetav putka asub teisel korrusel ja myyb ma'nguasju, u. pool pinnast on mudelite all. Saadaval paljude eri tootjate mudeleid alustades Zvezda jt ida pa'ritolu mudelitega ja lo'petades Italeri, Tamiya ja Dragoniga. Tanke, so'dureid, lennukeid, ko'ike on ja korralikus valikus nii 1/35 kui ka 1/72, pluss muidugi va'rve jmt. Hoone oli vist hoburauakujuline ja pood asus raua yhes otsas 2. korrusel kohe trepi ko'rval vasakul. Surmainglil sai sealt pa'ris mitu karpi ostetud, ka see valge 1/35 Tiger I, mida te olete saanud siin foorumis vaadata!
P.S. Fossiil sa torgi nats Surmainglit, tal tegelikult on veel pa'ris mitu valmis soomuse mudelit, vaja vaid pildid teha ja yles riputada. Tal praegu kyll kibe to'o'aeg (nagu meil ko'igil), aga o'htul mo'ned pildid klo'psida ei tohiks kyll yle jo'u ka'ia. Nii poolsosinal ytlen, et tal on valmis (st. ka vanaks tehtud) 1/35 Tiger II ja JgPz IV ja ehk veel miskit.
Vabandan ta'pita'htede puudumise pa'rast, olen vo'o'rsil ja klaver ei vo'imalda.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tere-tere!

Eks siin on ikka seda Mekat päris mitmel korral ja mitmes kohas ära toodud, nii et võõras see kindlasti ei ole. Aga kuna minu jaoks isiklikult asub ta veid kaugel (kui Kulloga võrrelda), siis on ju enesestmõistetav,et satun sinna tüki maad harvemini, mistõttu ei saa ka pidevalt kilgata, et mida uut juhtusin nägema... :roll:
Aga Surmainglit torkida - no vist ohtlikuvõitu ettevõtmine :shock: (muidugi kui nime silmas pidada 8) ) - aga peaks vist jah, ta Tiiger nägi selleks liiga hea välja, et mitte lisa küsida.

Urmas.
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Tere kamp.

Täna saabusin Pärnust. Leopoldis ca. 20 karpi erinevat Academy toodangut. Lennukid küll enamuses, kuid üks Abrams 1:35 ja paar Vietnami aegset tanki ka!
Ja kaupa pidi juurde tulema lähipäevil!!

Pühapäeval Tallinnas oli uus kaup ka Lasnaka teisel korrusel! Sain endale ammuigatsetud Italeri (!) 1:35 Jagdpantheri!!!!! Ja kõigest 245:- EEK!!!!

Seal on asju küll veel!!! Minge vaadake!!

Lugupidamisega
Raul
Zill154
Liige
Postitusi: 276
Liitunud: 08 Juun, 2005 13:26
Kontakt:

Postitus Postitas Zill154 »

Tere! Kas kullos müüjakse ka inim figuure üksikult?Su-27 sismust müüdi küll eraldi.Ja oleks vaja Rafale M-ile lendurit??
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist