Klubi nimi

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

Re: Klubi nimi

Postitus Postitas bufab »

Hertsog kirjutas:
Ühtset üleriigilist organisatsiooni veel ju ei ole.
olgu, ma teen Kalda tee klubi siis...

P.S. a Minimaailmale ikka võib tulla, või on ka mingi erapidu, kuhu Lõuna-Osariikide neegreid, koeri ja indiaanlasi sisse ei lasta ?


Tegelikult selline suhtumine on lausa kohutav.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Klubi nimi

Postitus Postitas Hertsog »

quid pro quo, nagu vanad eestlased ütlesid.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Re: Klubi nimi

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Herr Hertsog, kes sulle nüüd nii liiga tegi... Asi on osalt ka oma aktiivsuses, viimane teade sinu poolt Tartu kõrvalpalati teemas oli enam vähem aasta tagasi (ja see oli ka teade, et sina ei saa sel korral tulla). Tee vastavas teemas kokkusaamispäevade variantidega küsitlus ja "võitja" päeva spämmi iga kuu. Kui sa seal kohtumispaigas mitu korda üksi kohvi pead jooma, siis on sul täielik luba kõigile keskmist näppu näidata ja südamepõhjani kurvastada/solvuda. Ära nüüd vihasta kui mehed aktiivsed on ja enda ümber peamiselt tallinlasi nähes klubi Tallinna "omaks" peavad.

Jah, üle Eesti on inimesi kes selle hobiga tõsiselt tegelevad. Reaalsus on aga ikkagi see, et ainult Tallinnas on tekkinud koos käiv punt, kes oma kooskäimist ka tasapisi vorminud on. Minul sai lihast ja luust kujul siinseid kasutajaid esimest korda nähtud Soome Model Expole minnes. Umbes peale seda ujuski välja mõte ka niisama kokkusaamine korraldada. Esimest korda kui ma sellisele üritusele jõudsin, toimus see Kalle juures väikses Mustamäe korteris, kus me olime umbes seitsmekesi totaalselt hõivanud elutoa ja norisime Kalle kuulsate seebitükikomplektide kallal. Kunagine ähmane küsitlus siin samas foorumis määratles ka kooskäimise päeva kolmapäevaks. Tegelikult väga habras algus, kas pole? Nüüdseks on kujunenud lausa ruum Kullos, kus headel päevadel on laua ääres liiga vähe ruumi.

Kui ma Tartusse asusin, küll ma siis kirusin seda päeva valikut, aga no midagi pole teha, tallinlastele see toimib ja toimis varasemalt ka mulle.
Tuleb leppida, et Tallinn on siiani ainus koht kus Palat klubilise ettevõtmisena tõesti toimib ja areneb, kus on saadud erinevate näituste peamine lihakeha, kus luuakse ka tulevikuplaane. Tallinna mudeliklubiks nimetamine on ehk 90% ajast õige, aga seda ei tasuks tõesti ametliku nime osaks panna. Näitustel osalemas ja neid organiseerimas on ka mittetallinlased. Jätame ikkagi selle tee vabaks, et harva liituvad mehed ennast võõrkehana ei tunneks või tekiks olukord, kus näiteks Saaremaa mehed ennast näitustel Tallinna sildi all esitlema peavad.

Kui selline tallinlaste absoluutne domineerimine "ei meeldi" , siis võib kasvõi kord poole aasta jooksul end mingi ettevõtmisega siduda. Näitustega seonduv on tavaliselt ju nädalavahetuseti ja enamasti on ikka helde ja igati kiiduväärt sohver oma kaubikus kohakese võimaldanud. Siiani on valdavalt paar tühja istet üle ka jäänud.
Kuna ma olen justkui kahe koonduse vahel, siis on mul mõlemad vaatepunktid tuttavad. Andestest kui liialt räige lähenemine, aga olen selle teema üle päris pikalt mõelnud. Nii ma mõtlen ja teisiti ma ei saa.

Oleme ikka sõbrad edasi!

Siim
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Klubi nimi

Postitus Postitas Hertsog »

omajagu tõtt on sinu jutus küll Siim. põhiline, moodsas keeles öeldav, "wtf" tekkis sellest, et kui seda klubi-teemat algusest lugema hakata... selgub nagu tegemist oleks üldise, üle-eestilise klubiga. mis järsult muutub tallinna omaks. mis puutub lõuna-eesti manschafti, siis palju meil neid reaalseid ehitajaid seal on. kes midagi teevad ning oma tegemisi presenteerivad... fair enough. eks siin ole omajagu mõtteid avaldatud nii pro kui contra poole pealt. pole vist enam midagi lisada. jõudu ja teravat uisku kõigile.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Klubi nimi

Postitus Postitas FW Anton »

Kipute veidi siiski mööda lahmima ja muudate asja liialt isiklikuks. Valgustan siis veidi: Viimasel kokkusaamisel Kullos oli Tallinna palaitil teemaaks oma sümboolika ja selle kasutuse viisid. Jorruu pani näidised ka siia ülesse. Leiti, et üleriigiliselt seda välja käia ei saa ja väljavalitud näidis jääb Tallinna palati sümboliks, mis iseenesest ei tähenda seda, et teised ei võiks Tallinna palatit külastada või, et selle sümboolika kasutamine oleks neile kohustuslik. Eks iga tsunft tahab ennast omamoodi märgistada.
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Klubi nimi

Postitus Postitas Sho »

Linn on liialt tugevaks saanud ja foogt on liiga ülbeks läinud..
Ordu on nõrk.. öelge Üksküllile, et ta linnast mõnda aega end eemal hoiaks..

Uskumatu.. hullem kui usupuhastuse aegu..

:wink:
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Klubi nimi

Postitus Postitas kalle »

Hertsog, olen aru saanud, et sa oledki sellise jõulise väljendusega, aga äkki asi pole siiski nii hull? See, et põhjasuund on aktiivsem ja organiseeritum on lihtsalt nii ja ilmselt pole sellest siiski hullu, kui siin koos käiv seltskond end "märgistab" Tuleb mulgi ses osas nõus olla. Ja nagu näha, siis siin koos käiv seltskond on üsna paigas ja külalisi "kaugemalt" käib harva, seega äkki mõni kaugema nurga tegelane ei tunne end piisavalt seoses olevat, võrreldes nendega, kes kord kuus kokku saavad. Ehk tõesti. Mulle siiski meeldib see ühtne nö klubi rohkem ja eriti ikks see IPMS Estonia oleks uhke:) Aga no mingit draamat pole tõesti vaja.

Kk
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Klubi nimi

Postitus Postitas calico »

Tegelt olen ka mina Kallega nõus, nii esimeses lõigus kui nüüd. Lihtsalt elu ongi selline, enamus tegijaid on sealtkandist pärit ja korraliku kokkukäimiskohana on Tallinn end tõestanud, seoses juba sellega et nii palju inimesi elab selles linnas ning hea logistilise omapäraga. Et Tartus on lihtsalt see mure et põhituumikut on 3-4 ja kui keegi ei tule on kohe kaotusprotsent vähemalt 50 ja üksi on ka nadi koosolekut pidada. Endameelest muidugi kujutan ette seda üleeestilist üksust ikka sellena ette, kes selles foorumiosas juttu teeb ja suhtleb, asju teeb ja näitab. Tahab ju kõik see end ju ka ühise Palati osana tunda. See nn teine Eesti ju elab huviga Tallinna osakonna kokkusaamistele kaasa, nõuab pilte ja seletust mida seal aeti. Erinevatel põhjustel ei satu enamus meid lavamandri teise serva (või siis üle mere saarteriikidest) kuigi tihti, kuid interneti teel on võimalik sellest peaaegu et osa võtta. Ilmselt võibki natuke nukraks ju võtta, kui oled agaralt nimevalikul osalenud ja kui hakkaski juba suurelt kostma, juba tõstis terve maarahvas pead, kas nüüd tuleb üleeestiline klubi lõpuks ametlikuks. Kuid siis tuli välja et ``jälle see ainult Tallinn`` Vot ja siis hakkas maarahvas mässama, ega endalgi võttis natuke kulmu kortsu. Kuid mehed on nüüd rääkinud, ning asjalikult ja hästi rääkinud. Vererõhk on taandunud endise kõrge tasemeni ja elu läheb edasi.
Aga ei pole sest midagi, särke ning logosi-embleeme võivad ju tõesti kõik ja igaks tarbeks teha ja Tallinna rühm peakski asja enda auks ja tähistamiseks midagi tegema, sest käidud on regulaarselt koos ja mõnda äragi tehtud. Ilmselgelt oleks ka tuleviku mudeliklubil ainuke edasiviiv, piisavalt rahvarohke ja kindel peakorter Tallinnas.
Ülejäänutele siis et tee järgi või maksa kinni. Üritame järgi teha ning samas ei taha olla ka unustatud, et kui asi suureks asjaks (Palatiks) läheb, küsime ikka teiste käest ka kes maalt ja hobesega mitte nagu Stenbocki maja! :wink:
Edu kõigile!
RihoS
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Klubi nimi

Postitus Postitas FW Anton »

No jumal tänatet! Nüüd puhub tuul lõpuks õigelt poolt 8) Ja Calico sõnad jummala õiget. Tehke järgi või... jne. Loodetavasti võtab Põhja eeskujul ka Lõuna tuurid üles ja kui nendele lisanduvad veel ka Ida ja Lääs siis ju ommgi paras aeg millestki suuremast targutada.
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Klubi nimi

Postitus Postitas Hertsog »

Hertsog, olen aru saanud, et sa oledki sellise jõulise väljendusega
küll, tuleb pattu tunnistada.

Kallele +1
Rihole +1

aga lootus ei kao, et
...ehk siis tuleb aega, ja ka üle-eestiline Palat, kõrge, valge laega

anname aega
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist