Calico Käkid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas von manstein »

Pöörduks tagasi dioraami teema juurde.
Vaeva on kõvasti nähtud ja töö on imposantne. Küll aga annaks pildistamisele kõvasti juurde sobiva rakurssi ning tausta valimine.

Vördluseks sarnane motiiv ühe venemaa meistri loomingust.http://panzer35.ru/forum/18-8462-1
Georges
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 26 Nov, 2010 20:03
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas Georges »

OT, aga kuidas see auto sinna sai? Sees kedagi pole ja jälgi auto ümber ka pole?
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

Manstein-fantastiline näide, paneb tõsiselt suu lahti selline taustavalik-jaa, peab mõtlema kaasa küll-tänud.
OT, aga kuidas see auto sinna sai? Sees kedagi pole ja jälgi auto ümber ka pole?
Et sellest ennem ka juttu, asi on juba autojälgedes parandatud, kuid inimese jälgi ma ei taha teha, sest
1) 72 mõõtkavas on need nii väiksed et ei mängi olulist rolli, neid oleks ka teema kohaselt väga vähe, sest rahvas üsna alles saabus, rohi on juba niigi tallatud.
2) inimene tekitab looduses kamarale üsna vähe jälgi, mul ei ole mõeldud et see pinnas nii püdel on et jalg sinna mudaseid auke tekitab. ning isegi rabas üldjuhul kui sa laukas ei kõnni, ei vajuta isegi rabas inimjalg kamarat katki vaid vajutab turbasamblaga korraks veeloiguks, mis tagasi üles kerkib.
Tornado arengud näitavad vahepeal aga juba täitsa lennuki moodi olemist.
Pilt
Pilt
kuid siis tegin ma sellise idiootse vea, nagu täielik greenhorn! :evil:
nimelt , kuna õpetuses öeldi et pange ninasse raskus, mina ka panin kuid mõtlesin neid kinnitada humbroli liimiga, mis mul üle oli, ming ujutasin seda ikka mõnuga. 24h hiljem oli tulemus selline

Pilt

Lihtsalt liimiaurud ja liim ise hakkasid lennukit ära keetma. õnneks jäi asi sellisesse staadiumi, kaotasin ninakoonuse. ning sattusin vaat et enesetapu äärele. lihtsalt viha pärast enda vastu. peaaegu oleks molli saanud. aga õnneks laabus ohtlik olukord. sai ära kuulatud vanemate kolleegide peapesud, sai lasta mõnel oma elamine pahumpidi keerata (vabandust Kalle) ning ehk nüüd tuleb Matilt homme-ülehomme koonus mis peaks sobima. eks näis. igatahes see jutt oli ehk ka tulevikus samasuguste mõtete peletamiseks teistele greenhornidele, et raskus pannakse kinni üldiselt plastiliiniga. :dont_know:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Georges
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 26 Nov, 2010 20:03
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas Georges »

Sri. Ot. jälle. Ma pidasin silmas selle vene mehe super tööd tegelikult. Paksus lumes
rattajäljed... Aga autojuhi jälgi no pole...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas Hertsog »

püha jumal ! nagu Švejkis öeldi: "valju lolluse eest viis päeva aresti, üksikkongi, spanglid 24-ks tunniks, tekki ärge andke talle, las külmetab, sitaratas selline !" :D

noh, mis ma ikka oskan öelda. ma olen ühe lennuki juba teinud ju :D aga siis meenus ka kuskilt ähmaselt, et raskused pannakse CA-ga ja kabiiniklaasid liimitakse PVA-ga. plastiliini mul polnud ja raskustena läks sinna Arado ninna mingi 4 lüli Friuli Tiigri roomikuid :D

töö ise tõotab huvitav tulema... kui sa seda nüüd näiteks pliidi peale "kuivama" ei unusta...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Georges
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 26 Nov, 2010 20:03
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas Georges »

von manstein kirjutas:Vördluseks sarnane motiiv ühe venemaa meistri loomingust.http://panzer35.ru/forum/18-8462-1
Georges kirjutas:OT, aga kuidas see auto sinna sai? Sees kedagi pole ja jälgi auto ümber ka pole?
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

jaja juba sain aru :dont_know:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas fossiil »

Jajaa, tagantjärele on ikka hea täppisteadust arendada, aga eks enda isiklik kogemus on kõigem kindlam kapital..
Samas plastiliin eriti mugav asi kah ei ole - raskus võib mingil ajal ikkagi lahti/liikuma pääseda - tsüaanakrülaatliim peaks selles mõttes kindlam variant olema. Vähemalt ei sulata plastikut üles.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

ja kuda reinkarneeriti Tornado esiosa?
Tornado ninaks sai algul planeeritud Su-27 nina, kuid see oli Gr.1 jaoks liiga voolujooneline, ning kus häda kõige suurem, on abi kõige lähem. leidsin P-40 Tomahawki vraki, mille propelleriga ninaosa kuni õhuvõtjani oli disainilt jumalast õige! kõvasti pahteldamist ja-voila!
Pilt
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

Nonih-suurim pihupilleraatorimine ever mida olen õhtul teinud! vasak käsi on mul nüüd tugev, paremat kardan isegi! kolm tundi urmase klismo pigistamist ja tulemus siis säänne:
Pilt
Pilt
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas Hiinlane »

Päris kobe kone :P
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas Hertsog »

hakkab looma! varjutamine on ka päris õnnestunud. ootan mis edasi saab...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas Parovoz »

Tere- tere!
Super... fotolt kahjuks ninaosa parandus sulandub ühtlaseks , aga tulemus paistab hea.... Tiiva alla olevad hoidjad( piloonid) on kuidagi veidra nurga all, aga see ei riku üldist head tulemust. Kas on võimalik valmis agregaati Minimaailmal näha?

lugupidamisega
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2111
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas vaoinas »

Kas need tiivaalused relvakonsoolid ei peaks mitte kerega paralleelselt olema ja tiiva liikudes ise vastupidises suunas kaasa liikuma?

See oligi ainus asi, mis häiris. Muidu näeb minu võhikule tankistisilmale päris kobe välja. Nagu Hertsog ka mainis, siis alusvarjutamine on selgelt hoomatav ja väga hästi välja kukkunud.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

Tere tere ja tänud!
Ärge muretsege, mudelil on nii tiivad kui relvakinnitused liikuvad, vastavalt tiivanurgale, saab neid liigutada. ilmselt küll ma lõpuks panen need lahtisesse ehk seisvasse asendisse nagu lennuk lennuväljal peaks olema, sest liikuvad pisidetailid lisavad mudelile haprust.
Kas on võimalik valmis agregaati Minimaailmal näha?
kui kõik klapib, siis peaks ikka saama, nüüd juba saabki valida uuemaid asju kaasa.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist