Kõrvalpalat ehk Tartu "palat"

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2930
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Nujah.. veeti mindki siis sinna Lennupäevadele. Nägin palju mudeliste..
Pilt
..aga ei hakanud end enne kellelegi pähe määrima kui ametlik kokkusaamisaeg käes. Paraku polnud siis enam kedagi nähtaval. Ilmselt lõikava külma tõttu.. No vähemalt õhtul Apollos mõned siiski pesitsesid.

Calico on mu sõdurid välgupeegeldusega särama peksnud kui jõulukuused.
Ja see auline gentleman (või vanahärra, kui Hertsogi riivatut kõnepruuki kasutada), kes on minu küünarnukist tehtud pildile jäänud, on dr.Quick.. ilma tema omakasupüüdmatu abita poleks mul ühtki mudelit, tööriista või materjali. Poleks mind siin foorumiski..


Panin mõned oma klõpsud kah üles..

http://www.boki.ee/Military_Uniforms/Un ... niform.htm
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Väga super üritus oli! Nende lennukikandjate suurus oli ikka hämmastav, sest kui mudelile tiiru peale tegemiseks peab väikse jalutuskäigu ette võtma, siis on tegemist erakordse asjaga. Tüüpiliste oma eriala esindajatena sai ka natuke kriitikanooli loobitud, aga see ongi osa lõbust, sest tavavaatajaga ei saaks selliseid nüansse arutada.

Suur õnn oli ka see, et mudeliväljapanekule sai tiiru peale teha herr Parovozi endaga, st et iga mudeli kohta sai kohe adekvaatset lisainfot tootja kohta, kuidas kokku läks ja muid huvitavaid fakte mida pelgalt vitriini vaadates ei hoomaks.

Pärastine ülessoojenemine kohvikus oli ka igati meeldiv, kompaktne aga kaugelt kokku sõitnud seltskond. Teemad ulatusid meeste paigutusest Jäälahingus ja siia maile tunginud rüütlite hulgast selleni, millist mürsuga KV-2-st hea lasta oli.

Üks kuulus kodanik võttis kaasa lausa 3 mudelit, kõik nad mahtusid mõnusalt ühe mündi peale, oligi kerge mööda lauda ringi käima lasta.

Käidi välja ka mõte, et suvel võiks lennumuuseumi vahetusläheduses üles panna üle-eestilise välipalati, kus saaks probleemidega 48 tundi intensiivsemalt tegeleda.


Siim
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!

Ooo-jaaa.. Väga õnnestunud päev oli. Ilm vedas kergelt alt aga üritus sellegipoolest VÄGEV. Mudelid, lennukid rahvas, seltskond.....ehhh :)
Meeldiv oli näha ka Lõuna fraktsiooni liikmeid ja juttu ajada.
Suvepäeva mõte poleks ju paha või kuidas? Mis arvate härrased?

Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2930
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Panzergrenadier kirjutas: Teemad ulatusid meeste paigutusest Jäälahingus ja siia maile tunginud rüütlite hulgast...
Jäälahingust oli juttu? Pagan! Siis ma jäin hiljaks..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Ka mina käisin laupäeval lennundusmuuseumis ära ja osa nähtust salvestus ka mälukaardile. Tuline kahju on sellest, et perekond organiseeris osa mu päevaplaanist ringi ja lõunakeskuses jäi kohvi joomata.
http://www.simmtann.planet.ee/Tartu%20lennundusmuuseum/

Toomas
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Tundub et teil oli Apollos vahva. Sho imevigureid oleks tahtnud näha küll. Ise pidin kahjuks lennumuuseumist otse Otepää poole suunduma, tillusõidu sõitja tahtis tuttu. See-eest sain pühapäeval mõnetunnise kursuse kuidas õigesti kaherattalisel tehnikal muda modelleerida :lol:

Lennukiemalaevad olid küll võimsad, samas aga tekkis tunne et kui sinna nüüd 1/72 revelli allveelaev kõrvale sokutada siis polegi see sakslaste type VII niipisike midagi. Võibolla kere jämeduselt nagu vaal ja kilu aga pikkuselt... Ehk tulevikus Parovoz teeb publikumi meeleheaks valmis ? 8)
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Oli jah väga tore üritus. Seekord läks aga nii, et poiss tahtis tähelepanu ja seega ei saanud paljust osa võtta. Laevade uurimine jäi ka veits pooleli, sest noormehel olid muud mõtted peas. Samas tekitas L-39 esinemine ka talle palju positiivseid emotsoone.
Sergei komentaaridega koos oleks tahtnud ka tiiru mudelimajja teha, kuhu seekord ei jõudnudki, aga seda asja annab parandada. Sellest kohe tulenebki, et suvepäevade mõte on igati positiivne ja loodan väga, et need saavad toimuma.
Igatahes olen rahul, et sai ühe järelkasvuga tore päev veedetud ja lisaks veel poiss koos kahe töötava Robinsoniga pildile saada on ka hea mälestus:)
Kõik seekord puudu jäänud elemendid loodan järgi aidata:)


Kk
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2930
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Joss Metsast kirjutas:Sho imevigureid oleks tahtnud näha küll.
No problems.. Viljandisse satud, astu läbi.. 3-4 inimest mahuvad lahedasti laua ümber ja nüüd on juba pisut rohkem imevigureid ka lauale panna kui varem..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

nii vaikseks kõik on jäänd...tahaks kokku: 100 aastat vaikus olnud! ettepanekud?
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Palveta kõiksepealt Suurhärrade suunas... Neil käed tööd täis, pole mahti vast?

Ega minu taha asi pole jäänud... Kuigi ma pisut meisterdaks veel, enne istungjärku...

terv
o
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

nii! seekord kohvi minu poolt! :D
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Millal kohtume?
Kohvi ei õnnestu välja teha, minu kord! :write:

Muidugi kui see sobib...

terv
o
Viimati muutis oleeg, 06 Nov, 2010 21:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

sinu kord... :dont_know: no kuidas soovite :D mina võtan kakao (see oli seal kohvekus ülihea!) ja muidugi-mul sobib see aeg! jällenägemist!
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

et siis...?
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

tegelt häbiasi! pole ikka kokku saanud. palun aktiivset osavõttu, äkki saaks veel see aasta kokku mingi pundi: endil n.ö. sisemist sidet tugevdada kui sõjaväepsüholoogiat vaadata. oleme juba pisut kauaks oma töötubadesse eraldi nokitsema jäänud. Ettepanekud aja suhtes? :wall:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist