Kõrvalpalat ehk Tartu "palat"

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Mart L kirjutas:
Panzergrenadier kirjutas:Väga hea idee!
Endal ongi praegusel ajal nii, et ega juba kolmapäeva õhtul Tallinna kimada ei anna.
Tartus näib ikka huvilisi olevat, seega miks mitte harupalat teha.

Mulle oleks ajaliselt oleks parem esmaspäevast kolmapäevani, kui aga olud väga sunnivad, siis ka neljapäev. (Eks muidugi kohalike sõnal on rohkem kaalu.)

Kohaga on praegu vist see kõige keerulisem. Ma ei kujuta küll ette kust alustada. Pole soe aeg ka, et Tallinna grupi moodi vabas õhus ''Harjumäe'' stiilis algust teha.
Eks kui stariilsemaid ruume ei leidu, siis äkki esimene kord teha kusagil pubi/kohviku moodi asutuses? Sel juhul näeks ära palju reaalselt persoone kohal oleks ja siis juba saab arutada ja uurida mingit rahulikumat ruumi.

Siim

Kas Te seal Tartu mudelismiklubi ruumides ei saa kuskil teha ? Või on seal liiga vähe ruumi :dont_know:

Sellisest ma polnud üldse teadlik. :roll:
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Sellisest ma polnud üldse teadlik.
Tahtsin juba ennist vastata, kuid nüüd saan nentida - ma pole ainus kes ei tea ... :oops:

terv
o
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

nii

ma hleistasin tartu Lille Majja. nemad tegelevad selliste asjadega. küll aga ei on neil tihe graafik ja seega sinna kriips peale.

proovida võiks veel Anne Noortekeskust vms. aga nende kodulehelt tundub, et nad tahavad ürituste eest pappi saada. pole küll teab mis suur summa 100 EEK/tund. et selle vast ajab kambapeale kokku... või mis :) ?
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

arvan küll et ei tohiks olla. :wink:
sujuvkala
Liige
Postitusi: 52
Liitunud: 03 Juun, 2008 21:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas sujuvkala »

kui on tulijaid siis ei tohiks probleemi olla :)
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

minu arvamus on:
peaks tegema korra kuus ürituse. nagu tallinnaski, kuu alguses soovitavalt. võiks olla kah mingi kolmapäev-neljapäev. õhtul siis 6-7 ajal.

esimese ürituse võiks teha aprilli alguses. seni andke aga teada kes ja kui palju tulijaid siis ikkagi on. ma homme helistan sinna noortekeskusesse ja uurin olukorra võimalikkust. täitmisest kannan ette. kui kellelgi on muid ruume pakkuda, siis andke teada.

peaasi oleks esimene kord ära teha. siis saab edasi asju planeerida. mina isiklikult tahakski näha selle esimese korraga initsiatiivi ulatust. edaspidi võibolla saan ise ruume hankida vastavalt osavõtjate arvule.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

:write: mind sisse koht 1
sujuvkala
Liige
Postitusi: 52
Liitunud: 03 Juun, 2008 21:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas sujuvkala »

Tulen ka.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Natu hilja oleks teatada, et "naine ei luba" või midagi sarnast :scratch: :wall:

Seega tulen ja osalen :P

terv
o
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Ma oleks kah olemas.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

oleeg tahad me tassime sind ka prügikasti juurest toasussides ja ämbriga minema ja tagastame kahe nädala pärast smartposti punase kapi kaudu su naisele tagasi. kui vaja anna teada! :P
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

oleeg tahad me tassime sind ka prügikasti juurest toasussides ja ämbriga minema ja tagastame kahe nädala pärast smartposti punase kapi kaudu su naisele tagasi.
:scratch:

Iseenesest on mõttel jumet, kuid oh häda! Prügikasti viib välja poeg ja ilma ämbrita ... :write:

Saan hakkama, seni on püksid ikka minu jalas :P

terv
o
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

aan hakkama, seni on püksid ikka minu jalas
no kurat nende pükstega, keerad tiiru laualina ümber niuete ja on ka asi. nagu šoti kilt. ainus mure on see, et "skotid" ei kandnud mitte midagi selle riide all. peale pudeli viski muidugi. momendil on muidugi külm ja midagi võib kõhuõõnde tõmbuda, kuid aprill pole kaugel.

... kujutan elavalt ette aluspükse prükkari serval ja sinna juurde vasaku käega kribatud nooti: hõivasime teie abikaasa seoses pöördumatu iseloomuga pakilise ürituse nimel. tagastame esimesel võimalusel. ja allurite peal on sarnane kiri nagu minu mausi kastil: avatud tolliformaalusteks...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

nonii! kuidas siis kohaleidmisega asjad edenevad? - uus kuu ukse all!
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

mõtted liiguvad, mina ei saa kuhugi tulla enne kolmapäeva, 7 . aprilli. kui nüüd siis koha välja mõtleks. äkki on ilm nii ilus, et saaks kokku vabas õhus ?
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist