Aja ja tahtmise sümbioosi tulemused

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Tere!

Kasutasin ikka tavalisi pastelle, minu vajadustele ja ootustele vastavad.

Nüüd siis asi lõpuks valmis. Peale eelmistel piltidel nähtud olekut lakkisin ta mattlakiga üle. See võttis pastellitolmu tumedamaks ja vähemsilmapaistvaks, siis pidin natuke paaris kohas jälle järgi aitama. Roomikutega oli ka natuke rohkem juramist, seda ''sweet spot'' staadiumit päris 100% ei leidnudki, aga olen rahul.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Siim
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Ilus tank. Mulle meeldib just see et ta on sobivalt hele, väänad pildi mustvalgeks ja ongi nagu arhiivipilt. Väga kena tulemus, ainuke mille kallal viriseda söendaks on see kalts seal torni taga, oleks nagu plasteliinist tehtud, sihuke sujuv jne. Usutavasti on päriselus hulka uhkem.

Levar
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Uskumatult hea! Väänasin samuti paar pilti mustvalgeks ja siis jäi tõesti puudu ainult sobiv taust. Kõik tundub omal kohal olevat - võib olla jätkad ikkagi tankidega? :wink: Roomik paistab küll realistlik ja kalts minu arvates väga hull ei tundugi - märg presenditükk kuivama laotatud?
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Tänud!

Peab ütlema, et praegu on ''tankiisu'' rahuldatud. Eks näis mis emotsioone Soome kergitab. Võibolla kui üldse, siis midagi T-55-st üles poole. 1:144 minihävitajad tunduvad ka praegu vägagi ligitõmbavad.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist