Hiinlane tegutseb

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

Valmis
Pilt
Pilt
Pilt

Ise ma pole lõpptulemusega apsoluutselt rahul. Õlivärvipesu ei õnnestunud, kuna neil värvidel on pigmendi tera nii suur, et peale lahustamist vajus praktiliselt kohe põhja. Pealekandmisel pidi pidevalt segama, et mingisugustki värvi masinale kanda. Ja siis peale kuivamist jäi ta nagu oleks pigmendipulbriga tolmu imiteerinud.
Pastellitolm sai minuarust liiga tume ja punakas. Lisaks veel nüüd välja löönud liimimisvead jne, jne. Aga noh, oma vigadest õpitakse. Eks järgmise üritan paremini ja selleks üritan juba paremad õlivärvid ja korralikud pigmendid osta.
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas scout22b »

Päris vinge masin on välja kukkunud minu arust! Ehk tööriistad on veidi heledad. Metallosa ma mõtlen. Võiks veidi tumedamat tooni kah juures olla
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

viisakas näeb välja küll. pisiasjade kalla pole mõtet ilkuda. eks järgmised on jälle arenemine.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

Hertsog kirjutas:viisakas näeb välja küll. pisiasjade kalla pole mõtet ilkuda.
Just vastupidi! Oleks just vaja, et keegi ilguks. Seda muidugi koos soovitustega kuidas edaspidi teistmoodi teha. Iga soovitus, õpetus, manitsus ja nõuanne viib järgmise töö ainult kvaliteetsemaks. Ja neid kõiki kavatsen kohe ka kasutusele võtta. Nimelt asusin selle "Svezda" miinipilduja komplekti kallale ja peagi saabuval palgapäeval vaja kindlasti mingi aparaat töö ootele muretseda. Nii et laduge aga oma õpetusi, manitsusi ja sõimu palju torust tuleb. Minul paks nahk, kuid töötav pea ( veel :lol: ), küll kõik läbi seedin ja pähe taon.
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas scout22b »

Minu post polnudki mõeldud kui ilkumisena, vaid pigem soovitusega, mida järgmine kord teisiti teha. Ise teen tööriistad nii, et MM 1406 exhaustiga kogu metallosa ja seejärel MM 1402 stainless steeliga kergelt käin kuivpintsli meetodil üle.
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

scout22b kirjutas:Minu post polnudki mõeldud kui ilkumisena, vaid pigem soovitusega, mida järgmine kord teisiti teha. Ise teen tööriistad nii, et MM 1406 exhaustiga kogu metallosa ja seejärel MM 1402 stainless steeliga kergelt käin kuivpintsli meetodil üle.
No näe! :D Esimene vägagi kasulik soovitus olemas. Kui midagi veel leiad, mida võiks järgmine kord teha siis " ilgu veel". :lol:
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!

Päris viks kukkus teine välja. Ühinen eelkõnelejaga tööriistade liiga heleda tooni kohta. Vast on ka selle tolmutamine veidi liiast. Ja pruun camo toon sulandub liiga sisse üldpilti. Roomikulülid mis tagaotsa kronsteinil ,paistab samuti liiga ...puhtad vist. Aga üldiselt mulle isegi meeldib. Kas plaani kokkutulekule ka ...ilmuda, oleks elusalt mudelit vaadata , või mis??
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

ärge muretsege nende tööriistade pärast, kohe tuleb manstein ja siis saab niimoodi mööda kot.. st päid ja jalgu pildistamise eest, et on antud :D
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

Parovoz kirjutas:Tere-tere!

Päris viks kukkus teine välja. Ühinen eelkõnelejaga tööriistade liiga heleda tooni kohta. Vast on ka selle tolmutamine veidi liiast. Ja pruun camo toon sulandub liiga sisse üldpilti. Roomikulülid mis tagaotsa kronsteinil ,paistab samuti liiga ...puhtad vist. Aga üldiselt mulle isegi meeldib. Kas plaani kokkutulekule ka ...ilmuda, oleks elusalt mudelit vaadata , või mis??
Kokkutulek toimub järgmine nädal? Kui jah, siis ei saa kahjuks tulla, kuna õhtuses vahetuses tööl. Hea meelega näitaks elusast peast seda kremplit. Ja mis puutub pildistamisse siis no ei oska ma oma aparsnaati kasutada nii, et tuleks kasvõi normaalsed pildid.
Mis puutub kamosse ja tolmutamisse siis eks selle tolmutamise ja õlivärvipesuga need pruunid triibud ära kadusidki. Tolm liiga pruun ja õlivärv lihtsalt saast :evil:
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

Ja mis puutub pildistamisse siis no ei oska ma oma aparsnaati kasutada nii, et tuleks kasvõi normaalsed pildid.
tuttav tunne. harjutamise asi. lõppeks peaksid hakkama tulema küll. manstein on minu kallal ka nii kaua tänitanud, et mõnda mu pilti võib vahest juba vaadata ka.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nonii, ongi asi valmis. Ja tundub, et vajad konstruktiivsemat sorti kriitikat. Olgu peale - läheb lahti.... Tegelikult oled sa ise juba põhilise probleemi jälile jõudnud, milleks on ebaõnnestunud õlivärvid ja seetõttu tuksi läinud tume pesu. Seetõttu jätabki masin sutsu plassi mulje, võtsin ja tegin su pildi mustvalgeks ja veidi heledamaks, et seda saaks originaaliga võrrelda, too on ju päevavalges üles võetud:
Pilt

Tulemus on üle ootuste hea, kuigi näiteks numbreid võrreldes on originaali omad tiba kontrastsemad, nagu ka kamo laigud, kuigi vahe ei ole eriti suur. Järelikult on tolmu nati paljuvõitu ja "lahja" must pesu võtab kontrasti veelgi alla. Aga kõike seda ei saa eriti tõsiselt võtta - sa said üle ootuste hästi hakkama - minu poolt aplaus!

Mida veel? Roomikulülide kõige välimised osad võiks metallikuga vähe erksamaks muuta, võimalik et otsides leiaks veel üht-teist, aga selleks on pildid väikesevõitu...
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

Kui seda must-valget fotot vaatasin, ei tundnud oma tehtud jura kohe äragi. Ja nüüd uuesti vaadates käis mõte peast läbi, et kurask, see ju minu tehtud. Noh ja kui arvestada seda, et praktiliselt kõik tehnoloogiad ja võtted, kaasaarvatud värvimine oli minu jaoks esimene kord, siis tegelikult peaksin olema rahul (kuigi hinges on selline vastik okas sees). Eks ole teistel esimesed mudelid palju essumini välja tulnud ja nüüd teevad meistriteoseid. Tuleb lihtsalt rohkem harjutada, infot koguda ja nagu seltsimees Lenin ütles: õppida, õppida, õppida. Lähen valan selle peale pitsi konjakit.
Teile kõigile suur aitäh julgustavate sõnade ja õpetuste eest. Eks kui uue mudeli koju toon, siis tüütan teid jälle oma küsimustega. Seniks maadlen selle Zvezda Miinipildujaga. Kurask, no on ikka komplekt. Mitte ükski detail omavahel kokku ei sobi, valujälgi on kõikjal, pahtlist ei pääse ükski jupp. KOHUTAV! Aga huvitav :D
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

Täna ootab mind surm naise käe läbi :crying:
Pilt

Aga mis teha, kui Mekkasse on kaupa toodud ja jalad ise sinna läksid.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

Palju nad Panzer IV ja Tiigri eest küsisid? ja kas neid jäi sinna veel?

mul on plaanis paar hübriidprojekti ja mingit rämedat Dragonihinda nende eest ei tahaks küsida..
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

Panzer VI oli 15,50 ja Tiger I 25 EUR. Tiigreid jäi sinna üks aga Panzeri võtsin vist viimase. Kindel pole, kuna seal oli päris suur hunnik igasugust manti.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist