SCAMMEL

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
sirvel
Liige
Postitusi: 77
Liitunud: 29 Apr, 2008 11:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sirvel »

Vot on asi mida ma veel ei hakka proovima - pesu. Kui kunagi saab nii olema, et ei ole mudelist kahju, siis teen ära...:)
I am Gunnery Sergeant Hartman your Senior Drill Instructor
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2112
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

Vot see on just see asi, miks lõpptulemus hoolimata huvitavast subjektist ning heast koostest jätab lõpuks ikkagi mänguasjaliku mulje.

Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on nii, et kui ootad mudelit, millest kahju ei ole, siis jäädki seda ootama. Samal ajal jäävad omandamata väärt kogemused ja oskused, mille tulemusena iga uus mudel eelmisest parem saab. Paigalseis ühesõnaga.
Kasutaja avatar
sirvel
Liige
Postitusi: 77
Liitunud: 29 Apr, 2008 11:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sirvel »

Nägin täna Mekas miskeid imelikke toonimise vahendeid..Just nagu naiste poolt kasutuses olevad puudrid nägid välja. On keegi neid asju kasutanud? Ja kuidas tulemus oli? Pliiatsi moodi asi oli 4 euri ja karbis olevad värvid, oli neid kolm kui ma ei eksi, maksis nats üle 10 euri.
I am Gunnery Sergeant Hartman your Senior Drill Instructor
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Tamiya puudritoosid ehk, hea kraam.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

mina kasutan pesuks tavalist guashi, kui ära kuivab, saan tast ikka jagu, lõpuks läheb einlackungi alla ja jääbki nii nagu tahtsin. :dont_know:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
sirvel
Liige
Postitusi: 77
Liitunud: 29 Apr, 2008 11:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sirvel »

Peab siis järgi proovima...
I am Gunnery Sergeant Hartman your Senior Drill Instructor
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

sirvel kirjutas:Nägin täna Mekas miskeid imelikke toonimise vahendeid..Just nagu naiste poolt kasutuses olevad puudrid nägid välja. On keegi neid asju kasutanud? Ja kuidas tulemus oli? Pliiatsi moodi asi oli 4 euri ja karbis olevad värvid, oli neid kolm kui ma ei eksi.
Tamiya puudrite ja pliiatsiga on mul tehtud ZIL157, T34-76, GAZ AA, ZIS-5. Kuskilt foorumi hämarustest on ehk veel leitavad.
Vahendid on head, vajakajäämised rohkem nagu tegijas kinni.

Toomas
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist