1/144 militaarlennukid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

ma polnuva siin hulk aega käinuva,ja näed nii mõnusat koomuskit pole ammu näinud! :lol: :lol:
paistab järge tulevat, edu! :lol:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Postitus Postitas Seersant Steiner »

ok ma teen valmis palun sina pea ka oma poolsest kinni siin
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2039
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Würger 190G »

Seersant Steiner kirjutas:ok ma teen valmis palun sina pea ka oma poolsest kinni siin
google:

Did you mean: ok ma teen valmis palun sina pead ka oma poolsest kinni siin

Ja google translator in englees:

OK, I'll have you ready to please their respected here in-hand
Viimati muutis Würger 190G, 20 Mai, 2011 7:15, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Das Tiger
Liige
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Dets, 2010 23:56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Das Tiger »

Seersant Steiner kirjutas:igatahses need mis seal veel on tahan ma homme ära osta nii et palun ärge ostke neid

Need mis seal veel on? Nalja teed või? See pood on täis 1:144 lennukeid. Ma eile soetasin endale just Fockewulf 190. Ära sellepärast muretse, et keegi sul nad ninaalt ära ostab :write: :D
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

OK, I'll have you ready to please their respected here in-hand
MÖIRG :D:D:D:D:D
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
seljakott
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 19 Veebr, 2011 0:53
Kontakt:

Postitus Postitas seljakott »

Vaatasin ka siin seda teemaarendust ja tekkis küsimus, et kas seeruussil pole tõesti ühtegi valmis asja? Ja juhul kui ei ole, siis see tundub suht imelik, sest ta on siin juba pikemat aega targutanud ja lubanud suure suuga igasuguseid vägevaid projekte.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Hmm..., siin on sellise "oleks-ei oleks, teeks - ei teeks" teema ümber hunnik vahtu üles klopitud, ühesõnaga tükk tüli eimillestki. Vähemalt esialgu tundub küll nii. Aga eks lootus sureb ju viimasena - ehk õnnestub millalgi siiski ka mõnd täiesti lõpetatud projekti näha.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Postitus Postitas Seersant Steiner »

ma luban et ma võtan kaasa järgmine kolmapäev kui meil on kohtumine mõned lõpetatud asjad kaasa, mida ma hetkel palehigis teen.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Oi võimas oi võimas, sain nüüd 4lk järjest uuena läbi lugeda ja väga vinge oli! Sellist pööret ei oleks osanud oodatagi, et messer pantvangi võeti ja nüüd seeru enda pilte netti riputama peab. Oleksin võinud juunini oodata, oleksin järjest dramaatilise lõpuni näinud. 8)


Aga lihtsalt tuletan võistlejatele meelde, et valmis mudeli piltide näitamine ei ole mingi foorumiliikme kohustus, seega ärge raskustes liikmeid niimoodi ka piinake.
:wink:


Muuseas expol oli näha kastitäis Zvezda 1:144 lendavat ja roomavat kraami, seega odavad minilennukid peaks vist ka siia maile jõudma.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Naljaks, veidi kurb ja jälle naljakas. Vahest on tunne, et siin alafoorumis peaks üks eraldi mode olema, kes tegutseks ainult siin. Just meie endi seast keegi. Aga las see olla.. peamine, et jauramine sai lahenduse.
Seersant Steiner kirjutas:ma luban et ma võtan kaasa järgmine kolmapäev kui meil on kohtumine mõned lõpetatud asjad kaasa.
Boonusena saad sulle saadetud eesti dekaalid ka kätte, niiet tasub tulla tõesti.

Kk
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist