RC Tiger I

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Ma kardan, et kohapealt sa sellele küll kusagilt metallosi ei leia. Ehk siis pisut arvutamist ja avastad, et esmased metalljupid maksavad pisut rohkem, kui tank ise. Mis laskmisega viga on - mingi juhe külmjootest lahti rappunud? Lahti oled võtnud või on veel garantiiaeg? Enda oma ei kisu enne garantii lõppu küll lahti...
Ent liiva kohapealt ei tea kurta - ma uuristasin pisikese mutiaugu ja üritasin seda siis kinni keerutada - midagi hullu ei juhtunud peale selle, et eeldatav vastane sai edukalt elusalt maetud :lol: . Liivas müttab mõnusasti, kui aga aku vurtsu täis on. Ehk on asi selles, et mul ei ole lindid pingul ja annab pisut järele, kui midagi vahele jookseb?
Popp
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 12 Aug, 2006 20:19
Kontakt:

Postitus Postitas Popp »

Aga kas kellelgi on aimu, kust võib leida tanki kogu elektroonika kirjelduse. Umbes, et kuhu mingi juhe minema peab ja mida üks või teine asi teeb? Tahaks mõned asjad ümber teha, kuid kardan, et teadmistest jääb natukene vajaka

Liiva kohapealt niipalju, et liiv tungib tanki sisse kusagilt ning mul ummistas sees olevad hammasrattad. Muidu saab küll kenasti hakkama liiva peal.
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

kus neid hetkel saada olla võiks ?
Popp
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 12 Aug, 2006 20:19
Kontakt:

Postitus Postitas Popp »

tanke?...oomipoes peaks olema. või kui ei ole, siis tellides saaks 20ndal kätte ja maksaks 100eek vähem. Kindlasti on kohti veel
Tundmatu sõdur nr.2
Liige
Postitusi: 77
Liitunud: 29 Mär, 2006 13:20

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr.2 »

Popp kirjutas:Aga kas kellelgi on aimu, kust võib leida tanki kogu elektroonika kirjelduse. Umbes, et kuhu mingi juhe minema peab ja mida üks või teine asi teeb? Tahaks mõned asjad ümber teha, kuid kardan, et teadmistest jääb natukene vajaka
Tasub siit uurida:
http://www.rcuniverse.com/forum/forumid ... e_1/tt.htm

Märksõnaks Heng Long Tiger I.
Popp kirjutas:Liiva kohapealt niipalju, et liiv tungib tanki sisse kusagilt ning mul ummistas sees olevad hammasrattad.
Liiva osas tasub tank lahti keerata ja sees avad katta plastikulehega. Ise tegin täpselt nii, katsin ühenduskohad igaks juhuks silikooniga ja nüüd suudab masin isegi madalamatest loikudest läbi sõita.

***

Üldiselt soovitan Tiigrile veel korraliku jahutuse ehitada elektroonika juurde. Pisem arvutitele mõeldud protsessoriventilaator on täiesti sobiv selleks. Mis metallosi puudutab, siis üpris mõistliku hinnaga roomikuid pakub Mato Toys:
http://www.matotoys.com/canada/product_ ... ucts_id=87

Tellisin sealt ka uue elektroonika koos puldi, suitsumootori ja helisüsteemiga (kokku ca 35 dollarit), aga see paistab kataloogist kadunud olevat.
Popp
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 12 Aug, 2006 20:19
Kontakt:

Postitus Postitas Popp »

bensiin, kas postikulud on ka Eestisse 22$ või on siiski mingi eri kokkulepe? Palju sul saatmine maksma läks?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist