Valmistoodete müük

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Almond
Liige
Postitusi: 41
Liitunud: 13 Veebr, 2011 20:48
Kontakt:

Valmistoodete müük

Postitus Postitas Almond »

Ei ole küll adekvaatne antud teemas sõna võtma, aga tihti vaatan imestusega siinseid meistriteoseid. Kedagi solvamata ega paha mõtlemata tekkis küsimus, kas keegi suurtest meistritest oma valmistoodangut ka kusagil ja mingitel tingimustel müüb? Ei pea veel midagi konkreetset silmas, aga hinna ning meeldivuse kompromissina kaunistaksin omagi klaasitaguse või muu esindusliku koha kodus mõne eelpoolmainitud vaatamisväärsusega.
Kellegi juba varemloodud ärinurk sisaldab esmavaatlusel siiski kokkupanemata ja töötlema mudeleid, aga kas valmis kunsti kusagil pakutakse või on selline teemakäsitlus meistrite jaoks tabu?
Või teisiti küsides, mis suurusjärgus umbes maksaks keskmine tellimustöö võttes aluseks mudeli baashinda, sinna kuluvaid vahendeid, värve ning aja- ja närvikulu? (vabandan ette, kui mõni oluline komponent jäi mainimata, aga pole teemaga eriti kursis).
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Valmistoodete müük

Postitus Postitas FW Anton »

Mul on 1/72 lennukite kogu tükk aega müügis. Kui oled huvitatud võib äri teha.
Anton - horridoo!
Almond
Liige
Postitusi: 41
Liitunud: 13 Veebr, 2011 20:48
Kontakt:

Re: Valmistoodete müük

Postitus Postitas Almond »

Jäi ennist mainimata, et imponeerib eelkõige maapealne roomiktehnika, eriti IIMS :))
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Valmistoodete müük

Postitus Postitas vaoinas »

Mõne vanema eksemplari võin kokkuleppel küll vast maha müüa - viimaseid töid nagu väga ei tihka.
Võid pilgu peale visata http://www.teraselukad.blogspot.com

Mis tellimustöödesse puutub, siis algmaterjal maksab juba omajagu - kes otse karbist käristab, saab muidugi soodsamalt. Ise hindan enda viimaste tööde puhtmateriaalseks kulutuseks 150-200 euri per mudel. Sinna otsa sümboolne töö hind ka panna, siis läheb päris kulukaks.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Valmistoodete müük

Postitus Postitas Hertsog »

üldine, mitteametlik reegel olla, et valmismudeli hind on kahekordne tooriku hind. aga nagu ikka - see on pooltevahelise kokkuleppe küsimus.

huvi korral võib vaadata ka ebay-sse, seal on mitu seltsimeest spetsialiseerunudki mudelite valmisehitamisele tellimustöödena.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Valmistoodete müük

Postitus Postitas calico »

et muidu katsetan ise ka osta.ee naise kaudu paari pisipahalaste müügiga, chekka järgi. ikka 1:72 kavas.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Re: Valmistoodete müük

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Minu võin heameelega oma valmis töid müüa.
Üldiselt olen igast asjast siia foorumisse ikka teema ka teinud, otsi minu kasutajanime järgi. Kõik, millest pildid üleval, enam minu omanduses pole, aga eks vastavates teemades on ka jutuks tulnud, et need tellimustööna minu käest lahkunud.

Kui on huvi saada privaatsõnum, võin ka saadaval olevatest asjadest siis näiteks mingi nimekirja piltidega koostada. Hingehinda ei küsi, kuna valmismudelitega mul sügavat emotsionaalset sidet pole.(Minu toorikud on ka suhteliselt madalaeelarvelised olnud.) Fun saab ka otsa kui projekt valmis on.


Sorry kui nüüd liiga reklaamiks läks.

Siim
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist