Kalle lennukilood. Cant Z.501

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2112
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Kalle lennukilood. Cant Z.501

Postitus Postitas vaoinas »

Viimasel Kokkutulekul paistis teine juba üpris valmis, kuid siiski on näha, et pisemaid detaile on ohtralt lisandunud.

Minu poolt aplaus. Väga hariv ja nauditav teema oli jällegi. Ning lennuk on ka mudelina igati tasemel.


Kristjan
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kalle lennukilood. Cant Z.501

Postitus Postitas FW Anton »

Kindlasti tasus ära, mudel on super!
Anton - horridoo!
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kalle lennukilood. Cant Z.501

Postitus Postitas Joss Metsast »

Väga hästi kukkus välja, itaallastel on ikka ilumeelt et sellise lennuki suutsid välja joonistada. Teostus on väga hea, vaatan et oled tõstmis aasad ka külge aretanud, neid vist komplektis ei olnud?

Levar
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: Kalle lennukilood. Cant Z.501

Postitus Postitas von manstein »

Tipp-topp aparaat.

Kogu vaevanägemine kokpiti sisu kallal on asja ette.
Isegi fotodel on interjöör läbi kupli klaaside aimatav.
Pluss veel trossimajandus. "Tankistide" jaoks täiesti hoomamatult peen näputöö.

Vahest oleks võinud ehk pesu abil rõhutada tüürpindade pilusid, aga see on rohkem diletandi piiksumine.

Kas teisaldatav alusvanker oli ka reaalselt olemas?
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kalle lennukilood. Cant Z.501

Postitus Postitas kalle »

Tänud kiidusõnade eest:)
Joss Metsast kirjutas: vaatan et oled tõstmis aasad ka külge aretanud, neid vist komplektis ei olnud?
On küll omamoodi ja neid ma su vanal pooleli mudelil pildistamas käisingi;) Vot sellised on need tiivale valatud:

Pilt

Võiks ka jätta, aga mul tuli sealkandis palju lihvimist ja jäid ette. Nii siis uued tegingi sama pildi järgi. ehk veidi suured tulid, aga käib kah.
von manstein kirjutas: Vahest oleks võinud ehk pesu abil rõhutada tüürpindade pilusid, aga see on rohkem diletandi piiksumine.

Kas teisaldatav alusvanker oli ka reaalselt olemas?
Seda on tehtud, aga ma tavaliselt seda väga tumedalt ei rõhuta ( just viimati sai Vanta muuseumis seda teemat päris vanade lennukite peal simitsetud) ja nii võib pildil veidi kaduma minna.
Mingit sorti alusvanker, või külge käivad rattad on sedasorti paatidel alati. Aegajat ikka mööda maad ka vaja vedada. Konkreetne käru oli karbis ja sellisena selle ka tegin. Ajaloolistel piltidel on igasugu erinevaid kolakaid seal all, sellist pole näinud, aga mind väga ei huvita ka see osa.. peaasi et riiulil istuks:)

Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kalle lennukilood. Cant Z.501

Postitus Postitas Joss Metsast »

Ai seda sa siis käisidki piilumas :) Kui aus olla siis sinu tehtud on niivõrd palju paremad et mul tekkis kahtlus et minu omal noid polegi. Polnud parasjagu käeulatuses ka et vaadata.

Levar
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist