Kastneri 3D mudelid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Terekest! :D

Ma pole juba pikka aega siin käinud ja kõik sellepärast, et mul pole lihtsalt olnud mida näidata. Aga nüüd kui juba aastad on möödunud on mul kogunenud arvutimudeleid paras hunnik, olgugi, et enamus neist on poolikud projektid. Tobe kui ideid on rohkem kui aega, jõudu ja viitsimist. Kuid mis siis ikka.

Tiger II

Tegu on minu väga vana projektiga, mis on aastate jooksul arenenud edasi kuni siis ühel hetkel arvuti lihtsalt ei vedanud välja enam. Nii jäi seegi projekt mul vähekene poolikuks, kuid suurem enamus on valmis tehtud. Ma läksin osade detailidega natukene liiale, mis viis selleni, et arvuti ei suutnud selle mudeliga enam toime tulla.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ma vahepeal isegi mõtlesin, et teeks talle ka kogu sisu ja üldse teeks väga detailseks. Kuid ma ei tea kas ma suudksin seda teha. Mul on olemas väga palju pilte ja jooniseid, nii et selle taha see stoppama ei jääks.
Siin ka paar pilti sellest, mida ma olen vahepeal teinud:

Pilt
Pilt

Ma lisan mõneaja pärast veel mõned mudelid, mis on valmis, või peaaegu valmis. xD
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas Hiinlane »

Oi kurja, kui vinged näevad asjad ikka välja. Kahju, et sellist tööd käega katsutavalt näha ei saa. Igatahes tubli töö ja lase aga samas vaimus edasi.
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Hiinlane kirjutas:Oi kurja, kui vinged näevad asjad ikka välja. Kahju, et sellist tööd käega katsutavalt näha ei saa. Igatahes tubli töö ja lase aga samas vaimus edasi.
Aitäh!
Ega kui ma oleksin rikas siis ma võiksin vabalt 3D printeriga välja printida või midagi sellist.

Aga nüüd siis järgmine mudel.

Tiger E

Tegu on siis minu väljamõeldisega. Iseenesest peaks olema see Tiger II ja Entwicklung seeria E-75 vahepealne elajas. Üldjoontes on ta peaaegu sama, mis Tiiger II aga tal on uus esisoomus, mis on natukene paksem ja suurema kaldenurga all. Käigukast on ka taha viidud (päriselt see oleks vajanud üleliia palju tööd) ja siis Tiiger II tornile on lisatud natukene lisasoomust. Ja pandi talle natukene pikem versioon 88mm L/71'st.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Nüüd ka siis midagi muud peale tankide (kuid tanke tuleb veel :D)

M1 Garand

Üsna vana mudel, millel esineb mõningaid probleeme, kuid need ei tohiks väga häirida.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Panzer X

Minu poolt välja mõeldud saksa tank, mis ei ole väga reaalne. Soomus läks idiootselt paksuk ja ruumi jäi tanki sisse üsna vähe jne.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

VK 60.01

Järjekordne minu väljamõeldis. Tegu peaks olema WWII aegse Porsche poolt disainitud tankiga. Torn näeb imelik välja, ei sobi kuidagi.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Praeguseks on kõik aga mul on paar huvitavat masinat valmimas ja loodetavasti saan varsti neidki näidata.
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Terekest!

Ma olen viimasel ajal tegelenud ühe järjekordse omaloomingu kallal, mis põhineb suuresti saksa monstrumi E-100 põhjal. Mul pole palju öelda peale selle, et ma alles tegelen sellega ja sellepärast on suurem osa tankist hetkel puudu aga pildid räägivad lugu ise edasi.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Sai natuke juurde tehtud, osad asjad sai ümber tehtud, osad sai parandatud aga nüüd on tankil isegi pidurid olemas. :D

Pilt
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas fossiil »

Päris omapärased projektid sul käsil ja näevad väga head välja. Oskad ehk öelda, kui palju kulub aega ühe sellise graafilise pildi tegemiseks?
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Tänud!
Ajakulu oleneb täiesti, kui detailset mudelit soovid teha. Näiteks lihtsamate, vähem detailsete mudelite tegemine võib võtta 1-2 nädalat. Keerulisemate ja detailsemate mudelite tegemine võib aega võtta 1-6 kuud ( aga kui oled töötu siis kuue kuu töö võib kolme kuuga ka ära teha :D )

Siin veel üks pilt tänasest tegevusest:
Pilt
Kasutaja avatar
Castellum
Liige
Postitusi: 2451
Liitunud: 27 Dets, 2008 23:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas Castellum »

Pildid on uhked küll...kas ehitiste mudelitega ka tegeled? Panen näidisena ühe kunagi tehtud Tallinna lahel olnud Topeltpatarei mudeli (minult oli ainult ajalooline teave, targemad teostasid):
Pilt

Topeltpatarei ise:
http://register.muinas.ee/?menuID=monum ... ew&id=8161
Kindlusarhitektuur on osa meie elukeskkonnast
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Tänud!
Pole just väga palju ehitistega tegelenud. Kord tegin lihtsa maja :D ja igavusest tegin ka oma kortermaja, mis jäi poolikuks. Iseenesest programm mida kasutan (sketchup) on mõeldud pigem arhitektidele ja kuna mul oskusi selle programmiga on küllalt siis ei tohiks isegi erinevate ehitiste tegemine olla probleem.

Ma pole varem topeltpatareist midagi kuulnud aga tundub huvitav olevat, kahju, et sellest nii vähe alles on (peaaegu mitte midagi).
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Natukene jälle tehtud. :D

Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Castellum
Liige
Postitusi: 2451
Liitunud: 27 Dets, 2008 23:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas Castellum »

KASTNER kirjutas:Tänud!
Pole just väga palju ehitistega tegelenud. Kord tegin lihtsa maja :D ja igavusest tegin ka oma kortermaja, mis jäi poolikuks. Iseenesest programm mida kasutan (sketchup) on mõeldud pigem arhitektidele ja kuna mul oskusi selle programmiga on küllalt siis ei tohiks isegi erinevate ehitiste tegemine olla probleem.

Ma pole varem topeltpatareist midagi kuulnud aga tundub huvitav olevat, kahju, et sellest nii vähe alles on (peaaegu mitte midagi).
Saatsin nädal aega tagasi PS-i sõnumi; kas ei märganud või lihtsalt teema ei huvita?
Kindlusarhitektuur on osa meie elukeskkonnast
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Nii, võttis aega aga nüüd on jälle mida näidata. Käigukast ei ole päris valmis veel aga liigub vaiskelt sinnapoole.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Olin sunnitud tegema paar pausi aga nüüd olen jälle sadulas ja teen edasi nii palju kui ma suudan sellises põrgukuumuses teha.

Siin on paar pilti. Nüüd on rohkem aru saada milline kere hakkab välja nägema. Ja ma suutsin valmis teha rooli. :D

Pilt
Pilt
Pilt

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kastneri 3D mudelid

Postitus Postitas KASTNER »

Siin on üks minu vana projekt, mis jäi ripakile.
Põhimõtteliselt on näha kuidas tanki esisoomus arenes ja idee järgi pidi muutuma paremaks, kuigi suurem osa esisoomuse muutustest oli tingitud sellest, et juhil polnud piisavalt ruumi.
Pildi peal on näha versioone, mis mulle meeldisid kõige rohkem ja osad versioonid jäid puudu kuna nende puhul ei muutunud esisoomus märgatavalt palju.

Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist