KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Alex_Kox
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Mai, 2014 19:41
Kontakt:

KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas Alex_Kox »

Salut kõikedele! See on minu esimene töö, selle pärast, ärge kohtuge rangelt. Kõik värvimistööd tehtud pintsliga.
Manused
IMG_0919.JPG
IMG_0917.JPG
IMG_0914.JPG
Alex_Kox
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Mai, 2014 19:41
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas Alex_Kox »

Veel piltid ...
Manused
IMG_0931.JPG
IMG_0926.JPG
IMG_0924.JPG
Alex_Kox
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Mai, 2014 19:41
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas Alex_Kox »

Veel...
Manused
IMG_0941.JPG
IMG_0936.JPG
IMG_0933.JPG
Alex_Kox
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Mai, 2014 19:41
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas Alex_Kox »

...
Manused
IMG_0948.JPG
IMG_0945.JPG
IMG_0942.JPG
Alex_Kox
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Mai, 2014 19:41
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas Alex_Kox »

...
Manused
IMG_0953.JPG
IMG_0951.JPG
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas von manstein »

Ehh, mis siin kosta. Alguse kohta väga äge.. Eriti et "soviet defender.."

Kask on päris naturaalne. tüvi iseäranis..

Küll aga on muru tiba pügatud moega, eriti porist külavaheteed silmas pidades..

Ja voroshilovi tanki üldtonaalsus ei meenuta 4BO-d. Kahjuks..

Muidu täitsa nitsevoo..
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas fossiil »

Äge jah, aga "defender" - on rohkem nagu maitse asi, et millisele tonaalsusele rõhuda. Asi ju selles, et need tankid projekteeriti ja ehitati spetsiaalselt rünnakuks, mitte vastupidi.
Aga nüüd asja juurde kah: õnnestunud kompositsioon (minu arvates), lisaks võiks olla ka mõni meeskonnaliige, arvan, et see annaks palju juurde. Kuid pori tekitab vähemalt ühe küsimuse - seda on nagu paljuvõitu nii madalate rööbaste jaoks? Kuigi välimus on tal vägagi ehtne.
Muruga olen ma tegelikult päris rahul - igal pool ei kasvagi ju ainult tuustid ja puhmad, mõni koht on ka looduses suht sile, aga kui pori on nii palju, siis on järelikult sademeid samuti üksjagu olnud, seega võiks rohi loogika järgi veidi rohelisem olla.
Kask näeb, nagu eelnevalt juba mainiti, väga hea välja!
Tanki värvus on jah veidi küsitav (4BO mõttes), aga siin võib olla tegu ka valgustuse, aparaadi värvinägemise ja muu sellisega.
Aga muidu päris hea.

Urmas.
Roco
Liige
Postitusi: 195
Liitunud: 06 Mär, 2005 15:26
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas Roco »

muru järgi võiks ju tegevuse paigutada vara sügisesse aega ja muda näiteks on tekkinud ojast üle söidul kui oja on mudane ja kaldad tahkemad siis äkki ei tekkigi rööpaid, rohkem on see välja uhutud muda mida iga järgmine masin täiendab.
ja 4BO osas andke armu, ma ka ei kujuta ette täpset 4BO tooni kui mul pole usaldusväärset värvi näidist orginaalist nina ees.
esimese töö kohta hea tulemus , tipudele on varsti nii konkurentsi tekkimas :D
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas fossiil »

Nojah, kõva kaldaga ja samas sellist muda täis oja on vist suht haruldane kooslus, aga sügise alguses läheb vist kask tüki maad enne kollaseks, kui muru niisuguse tooni omandab? Ja pealegi ei sobi siis KV-2, sest noid ei jätkunud nõuka poolel suve keskpaiganigi... Pealegi oli 41 aasta suvi kuum ja põuane, sellist muda võis ehk mõnel jõeluhal kohata.
ja 4BO osas andke armu, ma ka ei kujuta ette täpset 4BO tooni kui mul pole usaldusväärset värvi näidist orginaalist nina ees.
Ei saa siin mingit armu, aga mingi aimduse peaks siit saama: http://akan.ru/articles/item/24-4-бо-наше-всё.html , iseasi muidugi see värviedastuse värk...

P.S. ei taha seda kirillitsa värki lingina näidata, nii et kopi parem adre brauserisse.

Ja kui materjalosasse süveneda, siis peaks tagumise stopptule ülemine klaas olema kas valge või sinine, punane oli ainult alumine väiksem osa.
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas jackpuuk »

Minu arust üks ehedamaid poriseid tanke, mida minu silmad siin on näinud, isegi tõmbamisaasad tunduvad ehtsad! Pealisehitis tundub liiga puhas ülejäänuga võrreldes (pole ühtegi kriipsu-kraapsu). Selline pläga tekib näiteks kraavist läbi sõites kui mitu masinat on eelnevalt läbi sõitnud, või masin on kinni jäänud ja selle kättesaamiseks on hulgim möllatud. Naturaalset raskemat tehnikat välja sikutanu arust väga viis töö!
sitt päev, kellele kurdad
Alex_Kox
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Mai, 2014 19:41
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas Alex_Kox »

Tänan teid vastuste ja teie mõtte eest.
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: KV2 ; 1/35 ; Trumpeter ; Miniatuur "Soviet Defender"

Postitus Postitas fossiil »

Eks siin tuleb seda seda fantaasiat kasutada jah üksjagu - nendel fotodel on kolm tanki, linkidel 1,4 ja 6 on masin, mis kuulus 7. mehkorpuse 14. tankidiviisi, masinal jooksis järjekordse rännakmarsi ajal mootor kokku. Seejärel muudeti kasutuskõlbmatuks ja jäeti tee äärde maha. Tammilt alla lükati/tõmmati sakslaste poolt, ilmselt jäi liiklusele ette. Vesi tekkis ta ümber tüki maad hiljem.
Fotodel 2,3, 7 ja 8 on madalasse ojakesse (tiiki?) kinni jäänud suure torniga masin 3. mehkorpuse 2. tankidiviisist. Sellel masinal on näha päris palju pihtasaamise jälgi, kusjuures spetsid ei ole päris üksmeelel, et kas need on lahingukahjustused või hilisem sakslaste poolt korraldatud testimise tulemused, no et kui paks nahk on? Nagu näha - päris paks. Võimalikule lahingutegevusele viitab siiski korrast ära tagasilöögileevendi tõttu tagumisse äärmisesse asendisse vajunud kahuritoru. Kas koht ka mudane on? Tont seda teab, täiesti võimalik. Ainult et kui sellise kaaluga ükskõik kui korras masin täiesti tümasse kohta sisse sumatas, siis välja ta sealt omal jõul enam ei tulnud.
Ja fotol 5 on üks Looderinde masinatest, mahajätmise põhjuseid ega ka täpsemat identifitseerimist pole seni ette juhtunud, aga seal ei paista paik ka porine olevat, ennemini kivisevõitu.
Tegelikult on see siiski niisugune "aga mina näen just nii" värk, nii et piike murda pole mõtet.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist