Sahinaid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas Joss Metsast »

Sho kirjutas: Jaapani tankid ja imerelv? :shock: :shock: :shock:

Ei-ei-ei.. ma lubasin endale, et ei ühtki mudelit rohkem..

Ehh mitte imerelv vaid pigem saksa rasketankide vanaisa ;) pead ruumi tegema ....
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas Joss Metsast »

Nägin Revelli WASA ära. Ei tea kas nüüd enam magada saabki.... Revelli viimase aja valu on ikka .... eee ..võimas on ka lahjalt öeldud.

Ainuke ikaldus on mõõtkava: 1:150 , vat sellest ei saa aru, no mida krdi pärast selline mõõt. Airfixi vana oli ilusasti 1:144.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas Joss Metsast »

Suurel Nürnbergi mänguasjamessil käinu agendi andmetel on RS mudelsepad eesti värvides miles magistri karpi toppinud.... 1:72 tegijatel kena ahvatlus juures
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2111
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas vaoinas »

Trumpeter on välja lasknud oma Stalinetsi ja perth on sellest ka revüü teinud. http://perthmilitarymodelling.com/revie ... 05538.html

See, et mootor puudu, on juba teada teema, kuid häbiväärsel kombel on kõigil venekeelsetel kirjadel, kaasa arvatud radiaatorikülgede korpusel kirillitsa и tagurpidi, ehk siis ladina tähestiku N. Kui nüüd seda masinat tahaks kokku panna, siis ma ausalt öeldes ei kujutagi ette, kuidas sellisele probleemile läheneda, või sellele lahendus leida.
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas Hiinlane »

vaoinas kirjutas:Trumpeter on välja lasknud oma Stalinetsi ja perth on sellest ka revüü teinud. http://perthmilitarymodelling.com/revie ... 05538.html

See, et mootor puudu, on juba teada teema, kuid häbiväärsel kombel on kõigil venekeelsetel kirjadel, kaasa arvatud radiaatorikülgede korpusel kirillitsa и tagurpidi, ehk siis ladina tähestiku N. Kui nüüd seda masinat tahaks kokku panna, siis ma ausalt öeldes ei kujutagi ette, kuidas sellisele probleemile läheneda, või sellele lahendus leida.
No kurask ei saa aru, kas siis see mootori tegemine on siis tõesti Trumpi vendadele liiga karm ülesanne?!? Järjekordne traktor ilma mootorita. Ja jällegi on võimalik teostada kokkupanek lahtise kapotiga, milleks? Muidu pole nagu välimusel väga vigagi aga...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas kalle »

Joss Metsast kirjutas:Suurel Nürnbergi mänguasjamessil käinu agendi andmetel on RS mudelsepad eesti värvides miles magistri karpi toppinud.... 1:72 tegijatel kena ahvatlus juures
Tänud viitamast. See polegi niiväga sahin enam, sest RSi enda lehel on asi juba väljas, kui kohekohe müügile jõudev asi. Ja eesti värvid siis sellised nende poolt

Pilt

Siin pole mõelda miskit, see on samahästi kui kodus juba:) Jällegi üks objekt, mida ilma eesti värvideta valmis ei teeks. Ja hea, et ära ootasin, sest oli juba plaanis miski vanemat ära soetada ja ise kolmnurgad sebida. Nüüd muret vähem.

Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas Joss Metsast »

NSR agentuur sosistas et Meng teeb kohe kohe A39 Tortoise valmis..... Kahjuks 1/35-le :(
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas Seersant Steiner »

mul endal ka plaan see valmis teha aga jah kalle naguniigi teeb supermudeli, mille kõrval minu oma on kole.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas Joss Metsast »

Seersant Steiner kirjutas:mul endal ka plaan see valmis teha aga jah kalle naguniigi teeb supermudeli, mille kõrval minu oma on kole.
Ilmselt jutt magistrist, aga sa tee ta kõigepealt valmis. Ja ära tee "koledat", võta rahulikult endale aega , tee korralikult ja näita välja. Ette halamine kuhugi edasi ei vii....
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas Seersant Steiner »

[quote="Joss Metsast"][quote="Seersant Steiner"]mul endal ka plaan see valmis teha aga jah kalle naguniigi teeb supermudeli, mille kõrval minu oma on kole.[/quote]

Ilmselt jutt magistrist, aga sa tee ta kõigepealt valmis. Ja ära tee "koledat", võta rahulikult endale aega , tee korralikult ja näita välja. Ette halamine kuhugi edasi ei vii....[/quote]

nu enne ma pean ta endale ostama kui ta välja tuleb
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas calico »

Roden on lasnud jõhkra germaani ilutulestikumasina mu lemmikmõõdus välja..
õõhhh!! :shock: :shock:
Pilt
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas Seersant Steiner »

[quote="calico"]Roden on lasnud jõhkra germaani ilutulestikumasina mu lemmikmõõdus välja..
õõhhh!! :shock: :shock:
[img]http://www.emodels.co.uk/plastic-kits/images/ROD714.jpg[/img][/quote]

antud masin on kokku pandud ja ootab värvimist aga muidu lahe masin tuli! soovitan teistele ka
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2111
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas vaoinas »

ICM'i seekordse väljalaskega on kallil mudelistil avanenud lõpuks võimalus teha dioraam "Get back in the kitchen and make me a sandwich!"

Pilt
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: Sahinaid

Postitus Postitas von manstein »

Tõeliselt eluline stseen.
Nööril kuivavad haruldased pesuesemed, mida nõukogude naine siiamaani ei tundnud, lasevad aimata, et jõutud on juba vihatud saksamaa pinnale.

Järgmisena ootaks ICM meistrite poolt etüüdi stiilis "vabastaja-vägistaja". Saaks mõnusa dioraami mõlema sugupoole osavõtul.
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2040
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

1/48 Ил-2 от Tamiya

Postitus Postitas Würger 190G »

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist