Suur auhind !!!

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Suur tänu kõigile õnnitluste ja kaasaelamise eest!

Tegelikult on nagu veidi kohmetu tunne - vähevõitu asjandusi sai tähtajaks valmis ja needki nats erinevates kategooriates, kuid eks iga algus ole raske.. :? Loodan ja usun, et ehk järgmisel aastal tuleb konkurents tihedam.

Lugupidamisega, Urmas.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

fossiil kirjutas:Suur tänu kõigile õnnitluste ja kaasaelamise eest!

Tegelikult on nagu veidi kohmetu tunne - vähevõitu asjandusi sai tähtajaks valmis ja needki nats erinevates kategooriates, kuid eks iga algus ole raske.. :? Loodan ja usun, et ehk järgmisel aastal tuleb konkurents tihedam.

Lugupidamisega, Urmas.
Ehee, ma vahepeal juba lootsin, et sel aastal ei tule ühtegi auhinda välja käia ning siis saaks järgmiseks aastaks panna kaks ning erinevate kategoorijate jaoks :wink:

Aga ei läinud nii õnnelikult :roll:

Aga igal juhul - eks iga algus ole nagu ta on. Ning eks paistab mis järgmisel aastal välja tuleb. Aga igaks juhuks tasub juba mudeleid treima hakata, et jälle viimasel minutil mitte rabeleda, ning mina ei saaks preemiarahasid korjata tulevaste auhindade lubamiseks :twisted:
Peeter144
Liige
Postitusi: 279
Liitunud: 28 Mär, 2006 19:21
Kontakt:

Postitus Postitas Peeter144 »

Kui ei ole just sõjasaladus siis millise mudeli Fossiil auhinnaks valis?
Tiger(Panther) tank, run! - Ameerika vanasõna
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kui fossiil ütleb, siis ei ole :wink:
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Olgu, ütlen, ei ole sõjasaladus :wink:
Oma suures ahnuses soovisin saada Tamiya Char-1b -d, tundus teine minu jaoks kõige ihaldusväärsem olevat :roll:

Urmas.
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nonii, eile siis täituski mu soov: Tamiya Char B1bis on käes ja pealiskaudselt ülegi vadatud - tundub paremgi, kui igasugu revüüdel nähtud fotodel.

Minu poolt lugupidamine konkursi korraldajale.
Urmas.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

No tore kui auhind meeldis. 8)

Aga kiita ning laita selles osas saad ikka ainult iseennast. Kes see muu selle välja valis :wink:

Kahju, et veidi pikemalt rääkida ei õnnestunud. Aga see elu on juba kord selline, et kui midagi toimub, siis ikka kõik ühel ja samal ajal...

Aga selle pisut isiklikku postituse avalikku teemasse riputamise õigustuseks tahaks ära mainida, et mõned mehed valmistuvad juba hoolega järgmise aasta auhinnajahiks. Ning kui kõik plaanid õnnestuvad, siis pole roomavate asjade klassis nagu teistel suurt midagi öelda :twisted:

Nii et otsige ujuvaid ja lendavaid asju, kui ka soovite mõnda ilusat karpi auhinnaks saada. Ja parem hakake juba varakult peale, et jaanipäev jälle ei üllataks :P
Peeter144
Liige
Postitusi: 279
Liitunud: 28 Mär, 2006 19:21
Kontakt:

Postitus Postitas Peeter144 »

kes tahtis "Tante ju"- d ehitada? Luckymodelis on müügil selline elukas. Tootjaks italeri ja mõõtkava 1/72. ja tundub, et tegemist ongi reisivariandi mitte armee omaga.

http://www.luckymodel.com/scale.aspx?item_no=IT%20150
Immelmann
Liige
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Sept, 2005 14:55
Kontakt:

Postitus Postitas Immelmann »

Sellest samast ma AGO riistapuu tegingi. Militaarile on üks raam juurde lisatud reisijate tugitoolidega. Samas on parema poordi kaubaluuk alles, mida reisivariandil tegelt polnud. Puudub "radisti uks" salongi eesotsas, paremas poordis.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kas tingimised mudelile (Eesti oma või eestlase poolt tarvitatud) on endiselt jõus? Või on mingeid muudatusi?
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kapten Trumm kirjutas:Kas tingimised mudelile (Eesti oma või eestlase poolt tarvitatud) on endiselt jõus? Või on mingeid muudatusi?
Põhitingimused on endised.
Mudel peaks olema kas Eesti värvides või teadaolevalt eestlas(t)e poolt mehitatud. Legend (ning soovitavalt originaalse eksemplari foto) peaks olema kandideerivale tööle lisatud.
Kuna seekord paistab huvi konkursi vastu suurem olevat, siis tuleb ilmselt täpsemat statuuti välja mõtlema hakata :roll:

Aga tähtaeg on endine - Võidupüha. Ja et töid oleks parem ühe või teise (võimaliku :wink: ) auhinna alla mahutada, siis ilmuvad täpsed jagatavad auhinnad ning nendele kandideerimiseks vajalikud tingimused hiljemalt vabariigi aastapäevaks.

Jõudu, kannatust ja piisavalt pahtlit :P
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Tere!

Teeks ettepaneku, et kui osavõtljal on juba teada mis mudeli ta teeb, siis võiks siin selle kirja panna. See välistab, et mitu inimest sama asja teevad.

Teiseks, kas Soome masinad on ka sobivad kandidaadid? Sel juhul oleks rohkem valikuvõimalust. Muidu on nii, et iga teine mudel on RSO koos PAK 40-ga. :wink:

Siim
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Toetan.

Ühtlasi teen ettepaneku viia sisse kord, et vastav mudel broneeritakse siinsamas põhimõttel "kes ees, see mees" ja igat mudelit ikka 1 tk. Eesti temaatikaga on see häda, et objekte napib.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

tere,
PANZERGRENADIER kirjutas: Teeks ettepaneku, et kui osavõtljal on juba teada mis mudeli ta teeb, siis võiks siin selle kirja panna. See välistab, et mitu inimest sama asja teevad.

Mul oli muide täpselt sama mõte juba mõnda aega tagasi, aga ei tahtnud kuidagi välja öelda;)

Aga endast niipalju, et tänu sellele teemale hakkas idanema mõte teha mõned näited kõige kolme Balti riigi lennukitest. Selle mõttega olen soetanud mõned Fokker D VII-d Sopwith Camelid ja Bristol Bulldogid. Veel mõlguvad meeles Friedrichshafen G.III ja AVRO 504K. Blue Rideri dekaalid olen ka juba varunud. Millal kõik valmis saab..tõesti ei tea;)

Aga konkreetselt selle teema raames käin välja sellise asja nagu Short 184. See siis Aeroclub 1/72 ja saabus mulle otse tootjalt UK-st juba mõnda aega tagasi. Olgu see siis nüüd konkreetselt välja öeldud, et kui kõik sujub, siis püüan sellega esineda.

Kui peaks olema vajadust varu variandi järgi, siis valin midagi eelpool nimetatutest, mis sobib. Eeldusel, et seda siin ära pole mainitud kellegi teise poolt. Samuti pole välistatud, et kui jõuan jne, siis teen ka kaks erinevat lennukit, kui need nö vabad. Aga minu esinumber niisiis Short 184.

Kk
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

EstAF L-39 Albatros 2006.a 1:48
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist