Jõulusööming 2016

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Joss Metsast »

Oi jeerum kas Trump tuleb ka? Tal on vist veel vaba aega kuna eelkäia on veel kuukese pukis.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Seersant Steiner »

tra lõpetage se mu kallal mölin eks !
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1018
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Mudakoon »

Pean kurbusega :( teatama,et minust on saanud selle teema jälgija :D .
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas kalle »

Aga kogu see tra ongi selles, et kuda koer külale, nii küla koerale. Jälgi elu ja sa näed kuidas inimesed üksteisega normaalselt suhtlevad, tee järgi ja kogu tra kaob ära. Ausalt.

Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Joss Metsast »

Pean korra kallet parandama , tra ei kao mitte päris ära vaid läheb sinna kus on tema koht, ehku siis püksi tagasi. Muidu jutt õige, ole ise normaalne ja maailm su ümber on ka oluliselt ilusam.

Teemasse tulles, kuna Vaoinas lubas ka pingutada kohalesaamise nime ja üldse tõotab tore õhtu tulla, püian ka kõigest väest kasvõi pisikese hilinemisega laekuda.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Hertsog »

ei, see teema on tõesti kaldunud kõrvale oma algsest eesmärgist, kuid oma kasvatuslik element on siiski olemas.

jõulupeole ma suure tõenäosusega ei jõua. sai siis see ära öeldud. küll aga tahaks veel öelda, et seersandi-molkuse sõnavõtud on varsti enam isegi mitte eriti amüseerivad ning sellest tulenevalt tahaks täiendavalt lisada mitteeritilugupeetud seerukesele, et...
...miks sa imestad kuidas inimesed sind kohtlevad ? mida sa ootad, kui sa oled kõik need aastad olnud selline "village idiot" nagu sa oled ? alustades kavõi sellest, et sa ei oska/viitsi kirjutadagi normaalselt. võtangi siinkohal kokku sinu kandvad jooned läbi aastate:

a) ei suvatse avaldada oma mõtteid normaalselt (tegelikult vbolla pole asi siin just kirjutamises - on oht, et need mõtted ise juba polegi normaalsed...) - ei austa ei ennast ega teisi.
b) ei vii kunagi asju lõpuni - ühtegi valmis mudelit pole mina siin näinud
c) ülbitsemine - taas korduv element
d) legendaarne "pole kunagi raha" ning sellega kaasaskäiv kerjamine. asi pole mitte selles, kes kui palju teenib, vaid selles kuidas endaga hakkama saadakse. sina ilmselgelt antud teema osas ei kvalifitseeru.

kindlasti leiaks veel midagi, aga ma usun et pidepunktid said ära kajastatud. lühidalt võib jätkata juba Lemeti poolt välja toodud legendaarsete nõukogude kirjanike Ilfi ja Petrovi (kellest sa ilmselt ei tea mitte midagi) teoste (mille osas mahuvad su teadmises samuti skaalavahemikule "mitte sittagi" kuni "ei midagi") surematute sõnadega, mida kasutas Panikovski ning mis sobivad ka sinu iseloomustamiseks: "vilets ja tühine inimene".

kui keegi kahtlustab, et see postitus oli mõnitava alatooniga ning ka hea maitse piire ületav siis võin julgelt väita, et tal on õigus - see oligi nii plaanitud. samas julgen ma kahtlustada, et ega sellest midagi paremaks ei lähe ning meie "kangelane" ei saa lihstalt aru, et maailm töötab teistmoodi, kui see mida ta oma erinevates meeltesegaduse staadiumites ette kujutab...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Enkus
Liige
Postitusi: 360
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Enkus »

Seoses antud teemaga tuli mulle privasse järgmine sõnum:

Äkki peaks seersant Steineri vähemalt leitnant Steineriks ülendama? Kahju vaadata kohe, kuidas sellist talenti ainult triipudega on pärjatud...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Hertsog »

eks need triibud on ta ise ka endale kuskilt kokku virutanud... käitumise järgi otsutades kestab tal igavene "nooreaeg"
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Lemet »

Ärge nüüd seerust ajaloomagistrit kõige tema õigekirjaga tükkis niimoodu ometi maasse trampige...kuskilt peab inimene ometi sügiskaamoses seda va jõululusti ammutama...ja isand Hertsog, steinerisaks on ilmselt poolel arenguteel. Tead ju küll, et mõnel pidada puberteet sujuvalt seniilsuseks üle minema... :wink:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Hertsog »

Tead ju küll, et mõnel pidada puberteet sujuvalt seniilsuseks üle minema...
ja püksilaskmine ei katke korrakski ? :D
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Koorejaam
Liige
Postitusi: 225
Liitunud: 11 Mai, 2008 15:43
Asukoht: Piimapunkt
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Koorejaam »

Ei ole küll militaarmudelist aga tundub, et teil tuleb seal rohkem vist jõululööming, kui alkohol ka veel lauale tuleb :) ja head isu ette soovides!
ROTT 5555 5527
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas kalle »

Krt kusjuures kui esimene signaal tuli ja arvata võis, et läheb jälle käest, siis ma olin kirjutamas, et äkki seekord teeks nii, et ignooriks ja seekord puid alla ei paneks. Sest olgem ausad tegelikult ei muutu midagi ja äkki ei peakski. Samas on kõrvalt kummaline jälgida, sest tegelikult saab vaid webis asjadega kokku puutuv inimene ikka puuduliku pildi ja võib ka valesi järeldusi teha. Ühesõnaga meil on siin tegelikult uskumatult lahe seltskond, millest koosviibimised ja väljasõidud annavad eriti aimu ja oleks halb kui üks teema sellele pidevalt vale valgust heidab. Seega kas nüüd päris mööda vaadata, aga mõelgem selle peale.

Kk
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Lemet »

Sest olgem ausad tegelikult ei muutu midagi ja äkki ei peakski.
Hoidku jumal selle eest, et muutuks. Sest kuidas surematu köster tähendaski- "...kui tema oma hinge eest hoolt ei kanna...". Sihuke hoiatav näide mudelistide massidele :wink:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Hiinlane »

Kurask, teema ikka lahedalt pingeline :D Peab ikka pingutama, et äkitsi isegi üle pika aja kaaskannatajatega ühe laua taha istuda ja törts juttu puhuda.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Seersant Steiner »

b) ei vii kunagi asju lõpuni - ühtegi valmis mudelit pole näinud. - ma olen teinud ja kaasa vötnud kokkusaamistele vaata pilte. Need 3 mis mul hetkel valmis on vöin kaasa vötta 2 dets. . Viletsat ja tühja inimest ei huvita sinu arvamus kulla Hertsog
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist