Jõulusööming 2016

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Lemet
Liige
Postitusi: 19937
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Lemet »

Märksa stiilsem oleks "...vilets ja tühine inimene...". Mitte et see seerupoisile nüüd midagi ütleks....aga kui ma midagi hindan, siis on see stiilsus.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Kalle ja Parovoz tänud teile!
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2930
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Sho »

Ma ei näe probleemi. Kui Seersant kohapeal süüa ei taha ning tühjal taldrikul ainult oma mudeleid eksponeerib, siis võib ta ju kõhu kodus enne tulekut täis vitsutada? Või mis?
Kas siis ema ta eest enam ei hoolitsegi?

Varem Seersant küll nagu kirjutas, et ema ei lase magada ja ajab teda ülikooli tööle hommikuti, ma ei mäleta kas ajaloo või emakeele õppejõuna. Ega siis tühja kõhuga saanud tudengitele haridust jagada, ikka anti Seersandile enne kodus süüa ka.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas kalle »

Taaskord igati meeldejääv söömaaeg ja mul on igati hea meel et sain sel viibida! Edaspidiseks teen ettepaneku leida kuskilt võimalus kjohtuda suure ümmarguse laua taga:) Seltskond oli piisavalt suur, et üks laua ots ei teadnud, millest teine rääkis. Eks see ole vältimatu, aga unistada ju võib.

Mis puutub aga teemasse, millest siin enamus teemat koosneb, siis olukord oli muidugi üsna piinlik. Jah me võime leida, et see on naljakas ja ilma selleta oleks olnud igavam, aga..
Mina ütleks nüüd nii:

Erki!
(ja ma pöördun meelega su õige nimega, lootuses et see paneb rohkem kaasa mõtlema ja vabandused ette kui selle kirjapildis eksisin)

Kui sul oli ligi kuu ette teada, et tuleb sellline üritus ja sa ei suutnud selle ajaga kokku panna seda summat, mida sa kerjata üritasid, lisaks käitusid püüdliku ignorantsiga sellesse, mida sulle korduvalt pakuti, siis sellel on kaks võimalikku põhjust:
Lihtne hoolimatus foorumikaaslaste suhtes, või siis meelega tekitatud soov end võimalikult suure hulga inimeste ees haletseda lasta. Mõlemad on üsna inetud ja kui põhjus on viimane, siis siiralt ja tõsiselt.. palun otsi abi endale!
Need avaldused, mida sa meie ja eriti klienditeenindajale tegid olid haledad ja piinlikud ja panid meid kõikki halba olukorda ja see kõik oli väga nõme! Tänu meie heale seltskonnale jäi siiski üldiselt kõlama hea noot kogu koosviibimisest, vähemalt ma lodan nii.
Aga edaspidi võib juhtuda see, et avalikult foorumis on küll teada Jõulusöömingu toimumine, aga täpne aeg ja koht lepitakse kokku juba privas. See oleks lihtne teha ja kui sa seda tahad, siis nii ka läheb, sest see olukord millest ma siin kirjutan ei juhtunud kahjuks esimest korda!
Tuletan sulle teab mitmendat korda meelde lihtsat elutõde, et kui ise oskad käituda ja olla hea kaaslane, siis aidatakse sind alati kui selleks peaks tekkimama vajadus, aga loll ja eriti veel meelega end lolliks tegev võib ka kirikus peksa saada. Miks ma seda kirjutan... krt nüüd juba ei tea isegi päris täpselt, sest kardan, et midagi ei muutu.

Aga kõigile teistele tahaks öelda tänud meeldiva koosviibimise eest ja kohtumiseni nagu kokku lepitud, siis ikkagi nüüd kolmapäeval. Üks pilt ka ajast, mil kogu punt veel koos polnud, aga teatri ilmingud juba kenasti näha.

Pilt

Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Joss Metsast »

Muide , tulles tagasi põhiteema juurde, eile oli väga tore õhtu. Aga haiged on ikka haiged, isegi seakoodi ja majajoogi kõrvale tuli uusi karpe lahata, nippe nõkse seletada jne... :)

Ühesõnaga suurepärane avapauk algavatele jõulusöömadele.

Lugupidamisega,
Levar
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas fossiil »

Jaa, ühinen Levari arvamusega - tõesti oli tore õhtu!
Vaatamata sellele, et teada-tuntud tegelane püüdis (nagu tavaliselt) oma trikkidega tähelepanu/midaiganes kerjata, ei suutnud ta siiski üldist positiivset atmosfääri rikkuda. Eks me oleme aja jooksul jõudnud juba teatud immuniteedi saavutada.
Püüdsin ka mina mõne repliigiga teda vähe väärikamale teele juhtida, aga kus sa sellega, tulemuseks oli see, et lahkudes tuli ta mulle järele ja teatas, et enam ta mu sõber ei ole. Vaat nii käivad need asjad - ei teagi kohe, kas peaksin nüüd hullult kurvastama või mis....Aga miskipärast ei leia ma oma hinges kõige pisematki kahjutunnet sellise "sõbra" kaotamise pärast.
Mulle tundub juba pikemat aega, et konkreetne Erki olla on vist fataalne diagnoos ja see juba ravile ei allu.
Ennustan, et kuna seda probleemi lahendada ei ole võimalik, siis mingi aja pärast saab meil kõigil villand niisugusest antisotsiaalsest käitumisest ning lõpuks muutub ta omamoodi "persona non grata"-ks, ning saadame ta oma järgmiselt koosviibimiselt lihtsalt kollektiivselt minema.

Tänud kõigile osalejatele!

Urmas.
Viimati muutis fossiil, 03 Dets, 2016 22:38, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere

Ütleksin samuti, et oli tõesti tore koosviibimine, seltskond, söök-jook super. Ootan juba järgmist :) AGA ,....ausalt öeldes vastik
,muu ei sobi kirjelduseks, käitumine..., EI taha seda enam näha-kuulda. Pead ilmselt vist teise seltskonna leidma. Täiskasvanud inimene ja oleks aeg asju sellest vaatevinklist võtta. Leian , et otsi abi , professionaalset, mis aitaks. Minu arvamus.

Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2930
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Sho »

Vaoinas paistab kohal olevat.. kas teil õnnestus teda veenda grupiehitusest osa võtma?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Palun vabandust ma luban et enam nii ei käitu...
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas fossiil »

Vaata aga - kui mitmes kord see on neid sõnu kuulda/näha?
Ja mis põhjusel sa usud, et me jäämegi neid (järjekordselt) uskuma? Et õnnestub meid seegi kord lolliks teha?
Eelkõneleja mainis õigesti - hakka endale parem uut liivakasti otsima ja sellega seoses ka professionaalset abi.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Seersant Steiner »

!!!
Viimati muutis Seersant Steiner, 25 Dets, 2016 21:12, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Hertsog »

raha, raha... see on sinu jaoks kõige olulisem... tegelikult oled sa ise omaenda allakäigu arhitekt. mõistlik on tõesti endale mingi muu hobi otsida. selstkonnast rääkimata. saada oma mudelid prügikasti ära - MÕTET nendega tegeleda pole sul algusest peale olnud.

aga teistele: kahju tõesti et ei saanud kohale tulla. tundub et teil oli päris vinge üritus. ja Kodutunde episoodid ei suutnud olukorda oluliselt ruineerida...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Seersant Steiner »

!! !
Viimati muutis Seersant Steiner, 25 Dets, 2016 21:12, muudetud 1 kord kokku.
Lemet
Liige
Postitusi: 19937
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Lemet »

Rõõm lugeda, et (taas kord) on süüdlane leitud- isand Hertsog on selle aasta võitja. Ega süü saa tõesti hulkuma jääda, kedgi peab ju süüdi olema. Ja peeglisse vaatamine ei tule mõistagi mõttessegi...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Seersant Steiner »

!!!
Viimati muutis Seersant Steiner, 25 Dets, 2016 21:13, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist