Jõulusööming 2016

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Lemet
Liige
Postitusi: 19937
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Lemet »

No ja millega ülejäänud palat Teie Kõrgeaususe välja vihastas, et oli meeleolu vaja tuksi keerata? Või nuhtlesid austet Hertsogi ja minu patud teistele habemesse? Üks ajaloomagister peaks ju suutma kotletid ja kärbsed eraldi hoida ning ka (mõningase vaimupingutusega mõistagi) ümmargusel ja soojal vahet teha...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas kalle »

Vabandused on alati head ja peaks võetama vastu kui need on siirad ja ausad. Aga vabandused stiilis:
Seersant Steiner kirjutas: sina hertsog oma mölinaga viisid selleni et mul plõks käis ära peas ! Kui sa poleks jauranud et ma ei tee midagi siis poleks seda juhtunud !
panevad selles sügavalt kahtlema, sest kui nüüd endaga aus oled, siis saad ise aru, et sellel mis seal toimus polnud Hertsogiga mingit pistmist.

Mina soovitaks sul nüüd teha nii. Võta väike mõtlemise ja enesemuutmise paus. Proovi mõelda ja leida vihjeid siit teemadest ja vähem leida rumalaid vabandusi. Anna endast siin märku kui normaalsest foorumi liikmest ja pane oma töödest pilte üles jms. Inimeste seisukohad on erinevad, aga nt mulle pole vähimatki tähtsust kui kiirelt sa midagi valmis saad. Võttes siin normaalselt osa keskusteludest ja isegi korra aastas andes märku et midagi ka ise teed on täiesti ok. Hobi juures ei tohiks olla mingit sundi kes kui kiirelt ja palju midagi teeb.

Lisaks soovitan sul lõpetata selliste sisutühjade avalduset tegemise:
Seersant Steiner kirjutas: ma vähemalt annaks oma mudelid ära siis kellegile sest siis pole mul mõtet edasi nendega tegeleda kui mind nii välja visati !!! ei tahaks neid ka prügikasti saata raha on palju läinud sinna !!!
Esiteks pole sind keegi kuhugi visanud ja hüümärkide lisamine näitab jälle seda, et sa vist ikka ei saa aru millest tegelt jutt käib. Teised pole süüdi antud olukorra tekkimises. Ja kõige olulisem on see, et mitte keegi ei saa sind keelata tegeleda asjadega mis sulle meeldib. Tee asju enda rõõmuks, nagu sa seda oled teinud nagu sa kirjutad aastat 85 ja kõik on ok. Milleks sellised hüüdvad avaldused? Miks sa peaks oma mudelid kuhugi viskama ja mida se aitaks?
Keegi pole poole sõnaga rääkind mudelitest (ja palun ära hakka jälle jaurama sellest, mida Hertsog kirjutas, sest jutt on muus) vaid teema on ju selles kuidas sa avalikes kohtdes käitud.

Niisiis minu soovituse lõpupool näeb välja nüüd nii. Jäta paar kokkusaamist vahele ja lase supil jahtuda. Vahepeal analüüsi ja mõtle mis juhtus ja mis võiks olla need käitumised, millega sa ka muul ajal punti ei taha sobituda ja mis kõige tähtsam - lõpeta teiste süüdistamine. Tegele asjadega mis sulle meeldivad, võta foorumist osa ja näita oma töid ja suhtu ka ise nendesse positiivselt.

See kraam mis sul Jõulusöömingul kaasas oli on igatahes täiesti hea tulemus, aga kui sa selle ise maha teed ja lubad ära visata, siis mida teised peaks sellest arvama? Jätka samas vaimus nokitsemist ja kõik ongi ok!
Ja kui tunned, et oled tegelt ka oma vabanduste taga ja järedusi teinud siis tule jälle kohale. Inimesed väärivad teisi võimalusi, aga lõputult neid ei anta, mõtle ka selle peale!

Ja teen ka ettepanekui kõigile siin. Teeks selle teemaga kõvema pausi ja prooviks nii, et me nagu (ka muudes teemades) mitte üldse ei pane rohkem puid alla, vaid anname võimaluse ja vaatame kas tõesti muutub midagi. Paljud ülevad, et inimesed ei muutu, aga see pidev jauramine mõjub siinses ruumis ikka halvasti. Ja eriti kehtib see sinu kohta kasutaja Seersant Steiner! palun kaalu hoolikalt mida ja kuidas sa kirjutad, sest sinu käes on võimalused, et midagi muutuks.

Kk
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Vot teengi oma löbuks ja kui ei meeldi minu mudelid siis las olla.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Joss Metsast »

Usu või ära usu , enamus siinkirjutajatest teebki mudeleid eelkõige oma lõbuks, mitte sellepärast et ema/naine/õps käskis või et on kuidagi tuusam tunne...

Küsimus on tegelikult elementaarses viisakuses. Pisike paus oleks vast tõesti abiks, nokitse millegi ilusa kallal ( näita meile ka pilti : ) ja vaata elu natuke teise pilguga. Vahel abiks.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2195
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Soobel »

Peab ikka rohkem foorumit külastama, munen muudkui kokkusaamisi sisse. Aga vabade õhtutega on kah nagu on...
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Jõulusööming 2016

Postitus Postitas Joss Metsast »

Soobel kirjutas:Peab ikka rohkem foorumit külastama, munen muudkui kokkusaamisi sisse. Aga vabade õhtutega on kah nagu on...
Väikse vihjena peab siis ütlema et proovi kolmapäeva õhtu vabaks teha .. :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist