www.militaar.net
http://militaar.net/phpBB2/

1/72 revell Haunebu
http://militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=45&t=41988
1. leht 1-st

Autor:  Seersant Steiner [ 20 Juun, 2018 1:14 ]
Teema pealkiri:  1/72 revell Haunebu

revell võttis tootmisest maha sellise asja kuna see pidavat natsismi õhutama ... https://www.thelocal.de/20180619/toy-nazi-ufo-taken-off-market-after-criticism :wall: sakslased on idioodid

Autor:  vaoinas [ 20 Juun, 2018 10:00 ]
Teema pealkiri:  Re: 1/72 revell Haunebu

Tubli, Steiner! Ühiskondlik aktiivsus ning isikliku arvamuse kujundamine ja selle tasakaalukas väljendamine on väga olulised asjad.

Aga kui sa nüüd selle artikli läbi ka loeks, siis sa saad aru, et põhjus oli hoopis muus, mitte natsismi õhutamises. Natsismi õhutamisest ei räägi seal keegi kuskil midagi.

Aga kui sa hirmsasti seda Hanepuud teha tahad, siis on viimane aeg minna vutt-vutt Ebaysse ja see kalli raha eest osta. Hinnad ainult tõusevad. Soovitan investeeringuks mõned karbid lisaks võtta. Kümne aasta pärast saad need mitmekordse kasumiga maha müüa.

Autor:  Soobel [ 20 Juun, 2018 16:38 ]
Teema pealkiri:  Re: 1/72 revell Haunebu

Jah, hakaku selle asemel tegema Iron Sky kosmosetsepeliine ja taldrikuid (polnud päris Haunebu moodi) Ulmefännid kindlasti ostaksid.

Autor:  herman30 [ 20 Juun, 2018 22:33 ]
Teema pealkiri:  Re: 1/72 revell Haunebu

vaoinas kirjutas:
Tubli, Steiner! Aga kui sa nüüd selle artikli läbi ka loeks, siis sa saad aru, et põhjus oli hoopis muus, mitte natsismi õhutamises. Natsismi õhutamisest ei räägi seal keegi kuskil midagi.

Just nii! Tsiteerin:
Tsiteeri:
Toy UFO taken off shelves for ‘teaching kids that Nazis achieved space travel’

The German Children's Protection Association (DKSB) and the Military History Museum (MHM) in Dresden had previously criticized the product for its inaccurate representation of history.

In its product description, the toy is called a “round aircraft” and "the first object in the world capable of flying in space."

Autor:  kalle [ 22 Juun, 2018 20:25 ]
Teema pealkiri:  Re: 1/72 revell Haunebu

vaoinas kirjutas:

Aga kui sa hirmsasti seda Hanepuud teha tahad, siis on viimane aeg minna vutt-vutt Ebaysse ja see kalli raha eest osta. Hinnad ainult tõusevad. Soovitan investeeringuks mõned karbid lisaks võtta. .


Ja muidugi! Ainult, et see vutvut tähendab seda, et arva ära kelle juurde jälle nutule tullakse:) ma loll panen jälle papi alla ja isegi väike tänusõna on liiast.

Kk

Autor:  Seersant Steiner [ 22 Juun, 2018 21:45 ]
Teema pealkiri:  Re: 1/72 revell Haunebu

Kui ma tahan siis ostan ta ise. Aga ma ei taha teda osta sest mul pole teda vaja... Ja selle teise asja eest ma ütlesin sulle aitähh...

Autor:  simmtann [ 23 Juun, 2018 0:34 ]
Teema pealkiri:  Re: 1/72 revell Haunebu

Aitäh Kalle!
Ju on ka mõne asja eest :wink:
Lisaks teen Revellile kirjaliku ettepaneku lisada Trabanti mudeli karbile keeld seda kokku kleepida, sest autentsuse huvides peaks see sõiduvahend olemagi tükkidena kuskil pimedas ja kitsas. Äkki muidu kasvav põlvkond julgeb mudeli põhjal arvata, et need asjad püsisidki koos.

Simmtann @ läheb sööb nostalgia mõttes tooreid tikkreid enne, kui need burgeeni aseaine pähe retseptiravimiks muudetakse või keelustatakse.

P.S. Loe ka joonealust teksti!

Autor:  Joss Metsast [ 03 Juul, 2018 9:59 ]
Teema pealkiri:  Re: 1/72 revell Haunebu

Soobel, sinu soovile on vastu tuldud :)
Siit:
http://www.skyhookmodels.com/order-luftpanzer.htm
saab ikka õige asja, filmis olnud ja puha, IRON SKY Luftpanzer .


Revelli lendavast taldrikust on ka ülevaade:
http://www.modellversium.de/kit/artikel.php?id=12587

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/