Model Expo

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Luciano kirjutas: Ennegi elus värskendavaid jalutuskäike laevast messikeskusesse tehtud - siis küll motomessile ja -20 kraadi juures.

Tjaaa..see 20 kippus tavaline olema jah. Motomessil käsin jutti 5 aastat ja siis veidi vahet ja veel paar korda.. siis tüütas ära ja ammendus minu jaoks. Expo oli igati hea jällenägemine selle halliga.

Kk
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Kuna on lähenemas kohutava kiirusega see aeg mil iga endast lugupidav kodanik seab sammud Soomemaa poole, et: 1. tiba paadiga sõita; 2. vinkut järada; 3. sadama ligidal asuva poe akent limpsida; 4. pisut lonkida...
Siis kas see aasta ka loovutame Soome messihamstritele 10 eurtsi ja kaeme ligemalt, mida mehed mürate?
On´s ettepanekuid? Kes liitub, kes üle parda visatakse? Kes kiilu lat läbi tõmmatakse?
Mina tõstan käe ja kiikan me agarama pileti esspetsialisti, herr Jossi poole ja küsin: kuda oo peremees?
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Soov oleks minna küll, seega võib mind plaanidesse kaasata.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Joss Metsast kirjutas:... tuleb vist tallinki 7:30 staariga kimada ja siis kuue paiku suure laevaga väärikalt tagasi.
Kui äkisti organiseeruks ka seeaasta , no et 10 inimese pealt on juba pisikesi allahindlusi vähemasti tallinki puhul oodata?
Nordic JetLine katamaraanid väljuvad 08.00, 10.15 jne ja tagasi viimane 19.30. Turismimessil jagati kuponge millega edasi-tagasi pilet on 310 krooni. Onlines-broneerimisel tuleb sisestada koodiks MESS ja peaks sama hind kehtima. Tallinki hindadega pole kursis. Kes teab oskab ehk võrrelda kummaga parem ja odavam reisida.

Mina olen kindel tulija/mineja.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
Ahhh...ta tuleb, ta tuleb... olen kindel tulija. :) Tõesti võiks organiseeruda
Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Olen ka tulija.Jutud käisid,et jäsku mõnele laevafirmale grupikas teha?

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Selle grupikaga oli nisikene lugu, et Joss pidi eelmisel kokkutulekul pikemalt pajatama, aga kuna tal tuli teha äkiline kiirvisiit Saksamaale, siis ta ilmselt jagab infi pärast tagasitulekut - kui õigesti mäletan, siis kusagil nädala pärast vist..?

Urmas.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Luciano kirjeldet variant on ilmselt kõige soodsam. Võlusõna mõikas kenasti. Muidu tuleks hind üle tallinki oma.
Tallinki puhul tuleks hind kusagil 720.- . Kui saame kokku 10-se kamba siis kvalifitseerume grupiks ja saame 10 % alla. Tallinki eelist on see et ta käib lollikindlalt suhteliselt igasuguse ilmaga. Ja ajatabel on tiba sobivam.
Tegelikult , klimaatilisi iseärasusi arvestade, võib vabalt ka tiibur käia nad ju entusiastlikult arvasid et märtsi lõpus avavad liini. See on ka ilmselt (säästu)variant.

Jõudu
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Leidsin ühe Eesti asja mis on osalenud 2001 IPMS Finland Helsinki Open-il.

http://www.virtsu.ee/ajalugu/linnus.html - imetlustvääriv, eriti hobune!

Postitasin selle siia, sest ei leidnud ühtegi teist sobivat teemat ja uut pole mõtet teha. Ja siit ka küsimus, kas Expol mõni meitemees osaleda ka kavatseb ja kui mitte, siis miks?
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Kunagi sai isegi sellel teemal vist vesteldud, aga näed ei mäleta mis värk sellega oli.

Muide, kas rahvas on juba oma otsuse langetanud, mis firmat me oma merereisiga toetame?
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Heippa, panen paar minekuvarianti siia üles, siis lihtsam ja ei pea ise otsima.

Variant1: Tallinkiga , võtab päevakruisi
minek Star 7:30 Helsingis 9:30 (sadamas peab umbes 6:45 olema) 258.-
tulek Galaxy 18:30 Tallinnas 22:00 258.-
see teeb kokku 516.- ja kui sealt veel grupiale (grupp algab 10-st kodanikust) ka õnnestub tekitada siis saab vast 10 % alla. Head suured laevad ja käivad iga ilmaga.

Variant2: Lindaliini tiibrakett
Lindaliinil tulemas jälle osturalli 198.-. edasi/tagasi , müügil 9-13.04 Linnahalli sadamas ja Tallinn/Tartu kaubamajas. Siin grupikat ei saa, mõnesmõttes mugavam kuna igamees saab ise oma pileti osta jne. Pluss on oluline eelis et randub tiba ligemal.
Ajad oleks ilmselt meile sellised sobivad:
Minek 8:00 ja Helsingis 9:30
tulek 20:00 ja Tallinnas 21:30
Saab ameerika mägesi ka veel tasuta sõidu ajal, no ja siis veel võimalus et tuleb exprompt tagasisõidupilet tormikindlamale alusele osta. Tegelikult ka 200.- pole ühe otsa eest palju. Mulle endale see variant vat et kõige rohkem meeldib. Eestlane ju mererahvas ja loksumist ei pelga ;)

teoreetiline variant3: Nordic Jetline
Nordic tahab kupongi, siis saab 310.- edasi tagasi. Kuponge olevat turismimessil jagatud. Tiba tormikindlam kui tiibur, ajad enamvähem samad. 8:00 minek ja 19:30 tulek

Ajad/hinnad , kõik weebist võetud.
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Tere.
Kirjutan Teile esimest korda. Teie saade meeldib mulle väga...
A kuna ma olen nii väike tegija siis mina liitun suure ja targa kapten Jossi teadmiste pagasile tuginedes..temaga!
Ühesõnaga, kuna laisk olen ma nagunii, siis kannan kellegile äkki raha ja tulen tema poolt nõutud kohta tema poolt nõutud ajal. Võin ka auto peale korjata ja ära viia pärast!
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tere jah.

Mina siis kah, seda et esimest korda nagu..., no kirjutan loomulikult teile... :wink:
Igatahes üritan samuti Kapten Jossiga liituda, üle lahe põrutaksin meeleldi tiiburiga - kiirus pluss teravad elamused pealekauba. Lisaks boonus väiksema jalavaeva näol.

Urmas.
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Kui te garanteerite,et pähklikoored tormiga sõidavad olen tulija.Kui ei sõida valin Tallinki.

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Olgu nii, liitun massidega. 8)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist