Pzkpfw I B - värvipilte palun!

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Pange jah siia neid panzer ühe mudelite pilte juurde. Pange, pange! Kindlapeale ma riputan oma pidid ka siis siia võrdluseks :)
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

No löö või maha aga värvi peale kandmise tulemus on VKV. Ehk siis väga kaugelt vaadeldav. Segasin värvi heledamaks ja selles mõttes on tulemus hea. Aga vaatamata vedeldamisele kipuvd ikka jutid ja randid sisse jääma. Proovisin ka erinevaid pintsleid. Ei saagi aru mis siis valesti läheb.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2109
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

pesemisega kaovad need n.ö. jutid ära ja pinnad muutuvad loomulikuks... muretsemiseks ei ole põhjust...
Samuti muutub su värv ühtlasemaks, kui spraylakiga üle tõmbad, aga sel juhul on oht, et pesu ei kuku enam nii hästi välja, kui tahaks - eks see oleneb vist lakist ka.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Kust seda spreylakki saaks? Kullos ei ole.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2109
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

Mina olen proovinud Dupli-Color'i nitrolakki (satiinmatt) Saadaval igas suuremas spreivärve müüvas poes selline väiksemas purgis, kui harilikud spray'd. Aga eks see tulemus ole ikka jämedateraline nõksu. Ja kuna ma kasutan lahustina harilikku lakibensiini, tehes selle lahusega ka pesu, siis see ei jääb eelpoolnimetatud lakil häirivalt läikima
Roco
Liige
Postitusi: 195
Liitunud: 06 Mär, 2005 15:26
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Roco »

yks mõte ....
arvestage et kui foto on tehtud päikselise ilmaga siis värvid tunduvad heledamad ja pilvise ilmaga vastupidi + tolm mis muudab orginaal värvi
nii et realsuse mõttes see õige värvi tooni taga ajamine ...võtke vabalt
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Nüüd on see tank peaaegu valmis. Saan aru eelnevatest juttudest, et enne dekaalide kleepimist peaksin katma tanki läikiva lakiga? Siis pesu (krt, ma pole siiani kindel, et aru saan kuidas see käib) ja siis matt lakk? Või mis?

Soetasin järgmiseks just praegu endale BT-5. Proovime vene plastsoomust ka! Nii, et kui jälle kellelgi surematuid fotosid siis oleks väga tänulik. Ja võiks tegelikult eraldi teema alla postitada, et teistel ka hiljem lihtsam leida oleks.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2064
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Kas nüüd just kogu tanki aga need kohad on küll hea läikiva lakiga üle käia kuhu kleepsud tulevad. Muidu juhtub nii nagu minu panzeril nägid. Õhumullid jäävad alla ja üldpilt saab kole olema. Kusjuures see tuli alles paari aasta pärast välja. Peale seda kui kleepsud peal ja kuivanud (ma ise neil paar päeva seista lasknud) on mõtekas kleepsuosad uuesti üle lakkida, nii on julgem pärast keemiatega mässata (pesu ..jne.)

Jõudu !
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist