Kokkusaamised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Tere!

Uustulnukana pärin kas kohtumised on regulaarsed või lepite iga kord eraldi kokku?Suurima heameelega näeks,et mingi klubiline tegevus võiks toimuma hakata.Kui järgmine kord kogunete oleksin tulija sest eelistan vahetut suhtlemist igasugusele kirjutamisele.

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Tere tere

Tore et mudelismipisikuga inimesi juurde tekib. Kokkusaamistega on nii et kunagi sai korraldet demokraatlik rahvahääletus ja pandud paika et iga kuu esimene kolmapäev saab kokku. Kokkusaamise kohta pole jäigalt paika pandud , tavaliselt enne kokkulepitud. + siis veel ekspromt üritused kaashaigetega, no näituseks mulle tundub et soome IPMS näitusele on suundumas nakatanud kodanike voor. Samuti on modelexpo soomes koht kus võib eriti tõsiste haigunähtudega inimesi näha :lol:

Varsti näeme, novembri esimene kolmapäev ligineb ;)

Tervitades Levar
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Noo nii.Eks ma siis hakkan vastuvõtu eksamiteks valmistuma ja pabistama range konsiiliumi ette ilmumiseks. :shock:
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
urmo25
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 25 Okt, 2007 20:38
Kontakt:

Postitus Postitas urmo25 »

kirjutan ka siia kuna tegu ka uustulnukaga siin foorumis siis huvitab et kas trt ka rahvas kuskil oma asju näitab või ei ja oma vahel teadmisi jagab
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Talvekuu seitsmendamal päwwal on seekord kesknäddal.Kas on ka mingeid kogunemise mõtteid?

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Ma ütleks nii, et kogunemine peaks kindlasti toimuma. Minu pool on juba mitu korda toimunud, aga kui keegi ei avalda paremat varianti, siis olete jällegi teretulnud. Siiani on ikka olnud keegi, kes on tahtnud kohal olla, aga pole saanud tulla..eriti keda lennukid on huvitanud. Teistele oleks siis lihtsalt kogunemise rööm ja keegi võtab kindlasti midagi kaasa. Pealegi oleks kogunemine väikset viisi katsiku eest ka;) (kuigi mingit spets teemat ettevalmistust selles osas pole vaja teha)

Aga kui keegi pakub välja mingi uue koha, siis oleks see vist põnevam? Minu poolt igatahes variant olemas.
Niiet kes viitsib veits kommida... saaksin ettevalmistusi veits teha kui peaks nii minema.
Kk
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Järgmisel kolmapäeval oleksin tulija.

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Esiteks Kallele palju õnne !!!!!!!

No ja teiseks pean ütlema et ei saa tulla kahjuks. Kokkusaamiskohana võiks vast tulevikus ka mõnda (vähempopulaarsemat) kõrtsu näha, tänapäeval nood suitsuvabad ja turiste ka enam vist palju ei ole.
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Ka sobib

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

kalle kirjutas: Pealegi oleks kogunemine väikset viisi katsiku eest ka;)
Tegid iseendast vähendatud mudeli või? Õnnitlused minugi poolt!

Kaspar
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
Palju õnne sündmuse puhul :) ...Hmmm...kolmapäev läheneb ....kas on kellegil mõtteid kus koguneme?
Taara avitab! ...
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Jaa, Kallele palju õnne!

Aga minul on seekord sihuke lugu, et ma ei tea, kas kokkusaamisele jõuan(põhjused on minust mitteolenevad :cry: ), igal juhul üritan, kasvõi hilinemisega. Ainult et kuhu tulla, juhul kui õnnestub?

Urmas.
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Millises Tallinna piirkonnas rahvale kõige paremini kokku saada sobiks?
Minule oleks näiteks ideaalne Merimetsa selveri söögikoht.Ainult see suletakse 20.00.

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Kolmapäev läheneb, kes koguneda saavad ja tahtmist, võiks nüüd maha hüüda, kas teeme minu pool Mustamäel, või kuskil avalikus kohas..kasvõi mainitud söögikohas. Et kuda siis jääb?

Kk
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Mina hüüaks küll, aga et minu tulek veel siiamaani üsna kahtlane (kuigi päriselt veel lootus kadunud ei ole), siis olen nõus mõlema variandiga, aga tahaks teada kindlasti, et kui võimalus avaneb, siis kimaks kasvõi kerge hilinemisega kohale. Kuidas sul endal muidu lood on - kas kogunev jõuk mudilast ei sega?

Urmas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist