Kokkusaamised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Tähelepanu, tähtis teadaanne!
Kuna Rootsi reisi orgunni käigus läks käsi (ja telefoni ligi olnud kõrv) eriti soojaks, siis mõtlesin, et tõukjan ka seda teemat veidi tagant. Viimasel ajal on olnud veidi infoga nii, et ühed sõidavad roccasse, et seal teada saada, kus on seekord kokkusaamine, kui teised samal ajal juba õigesse kohta sõidavad. Mõtlesin siis, et püüame seekord paremini ja varem koha teada anda ja nüüd see tuleb.

Tom oli lahkesti nõus ja seega toimub hooaja esimene grill teada tuntud Pärnu mnt aadressil! Kui sajab meteoriite, või peaks ründama hiid kaheksajalg, siis varjume siseruumidesse! Soovitan kohale tulla, sest minu Rootsi orgunni telefoniralli käigus sai välja meelitatud mõnedki huvitavad külalised, kes ehk tõesti kohale tulevad! Ja, et kevadine avapauk oleks veel kõlavam, siis võetagu palun võimalusel midagi töödest ja ehitamistest ka kaasa eks. Kolmapäeval näeme!
ps. tegu pole aprillinaljaga!!:)

Kk
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas FW Anton »

Esimene grill toimus siiski minu juureds, Levar tõi materjali mida ahjus grillida.
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Loomulikult...pardoon...parandan-esimene väligrill:)

Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Ai pagan kui kahju et ei saa osaleda. Aga kui hiidkaheksajala grillimise kõrval aega leiate, ehk saab fotoreportaaži :)
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Igaks juhuks mainin, et me ei saa täna kuskil ennetavalt kokku, vaid siirdume kõik eraldi omas tempos kohe Tomi juurde vajalikud vahendid kaasas.

Kk
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Ja oligi taas kord väga meeleolukas koosviibimine! Ilm oli küll veidi jahe, aga liha sai kenasti valmis ja siseruumidesse mahtusime ka napilt ära, kus igasugune mulin taas jätkuda sai. Panin tähele, et Tom tegi ka pilti, aga seniks kui sealt vähemalt see Urmase gaasimaski nägu siia ilmub, panen midagi enda telefonist:

Pilt

Pilt

Pilt

Aga järgmine kord on siis selline lugu, et täis saab 10 aastat meie igakuiseid kogunemisi ja vahele vist polegi jäänud ju. On kõlanud mõte, et kuna esimene kokkusaamine oli minu juures, siis võiks ka nüüd 10 aastat hiljem mai kokkusaamine olla samas, kuigi koht on muutunud. Ma oleks igati nõus, kuigi uue grilli pean vahepeal muretsema. Igasugu muud ja lisa ettepanekud on vahepeal kah oodatud.

Kk
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Hertsog »

aitüma toreda võõruse eest tallinna palati aktiivile. oli meeleolukas. sai isegi mudelitest räägitud.

kurb on ainult et õhtu oodatud staar seerukene kohale ei ilmunud. selles osas olen ma nüüd tõsiselt pettunud ning petetud. ise ta ju lubas... ma arvan, et ta on nüüd mulle bussipileti tartusse võlgu selle eest.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Vahemärkusena julgen piiksatada et esimene kokkusaamine oli siiski harju mäel, aga see selleks. Panen kohe liha marinaadi ja asun poolikuid asju viimistlema et oleks nagu peab :)

L
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Kusjuures ma mäletan seda harjumäge päris hästi. Aga mäletan ka seda, et esmanägegemised ja tutvumised sa siiski minu juures tehtud, kui kuupäev oli 2 mai. Siin teemas teisel lehel ilusti näha ka. Harjumäge aga ei leiagi siit, aga mäletan, seal olles olime juba tutvunud. Äkki keegi mäletab paremini, aga selle teema ajalugu algusest lugedes paistab küll mai kohunemine esimeme plevat. Sedasi sai kirja pandud hetkel Rootsi laeva koridoris teel mudelisi kaema. Levari komm ei andnud rahu, pidin taas ajalukku kaevuma :-)

Kk
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas fossiil »

Tervitus.

Aeg aina lendab: homme järjekordne kokkutulek - kas toimub? ..kus võiks toimuda? jne.

Urmas.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Kustkohast see kas küsimus nüüd tuli? Ikka toimub. Äkki toimub siis minu juures, nii 10 aastat hiljem puhul või nii. Koht on küll teine, kui siis aga nüüd juba tuttav. Grilli ja söe ostsin täna uued. Niiet kui sobib.

Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Selge, kas laekume kohe sinu juurde või koguneb algatuseks mõnes mudelipoes?
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Tuli ettepanek kohtuda 07.06.2017 Kivimäel...
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Enkus kirjutas:Tuli ettepanek kohtuda 07.06.2017 Kivimäel...
tomi juures siis? Tööga seoses ei sa kahjuks tulla vöib olla
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Seersant Steiner kirjutas:
Enkus kirjutas:Tuli ettepanek kohtuda 07.06.2017 Kivimäel...
tomi juures siis? Tööga seoses ei sa kahjuks tulla vöib olla
Peale seda, kui sa Minimaailmal veduri tinasõduri abiga ära lõhkusid, olen sunnitud tõdema, et sinu mittetulemine on minu jaoks ainult puhas rõõm.
Toomase eest ei saa ma kirjutada, aga kui mõni kogunemine peaks minu kontoris toimuma, siis sinna sul asja ei ole. Isegi siis, kui sul töövaba päev on...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist