Kokkusaamised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere
Kahjuks pean see kord taas puuduma. Ehk mõni fotoseeria ka tuleb :-)
Taara avitab! ...
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Hmm, loodetavasti lõpetate varavalges :) siis saaks ka tulla...
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Enkus kirjutas:
Seersant Steiner kirjutas:
Enkus kirjutas:Tuli ettepanek kohtuda 07.06.2017 Kivimäel...
tomi juures siis? Tööga seoses ei sa kahjuks tulla vöib olla
Peale seda, kui sa Minimaailmal veduri tinasõduri abiga ära lõhkusid, olen sunnitud tõdema, et sinu mittetulemine on minu jaoks ainult puhas rõõm.
Toomase eest ei saa ma kirjutada, aga kui mõni kogunemine peaks minu kontoris toimuma, siis sinna sul asja ei ole. Isegi siis, kui sul töövaba päev on...
jeez tegemist oli plastmassist mehikesega...
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Lemet »

Tegu oli lõpptulemuse ja mentaalse tasemega, seersandisaks. Täna jumalat, et tegu oli intelligent seltskonnaga, nõrgema närvikavaga kodanike puhul oleksid võinud EMO kunde olla. Sulle kui soomusrongist tulnule lahtiseletatuna- oleksid lihtlabaselt suures mahus peksa saanud.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Hertsog »

millega meie Keenjus jälle hakkama sai...?
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Hertsog kirjutas:millega meie Keenjus jälle hakkama sai...?
Mina seda ... (siia sobiva iseloomustava sõna mõtleb vastavalt oma rikutuse tasemele igaüks ise) enam meie omaks ei pea...
Asjast.
See ... pani Minimaailmal oma plastmehe ühe rongimaketi rööbastele. Mitte lihtsalt pani, aga hoidis ka kinni nii, et vedur ei suutnud seda mehikest eest lükata. Veduril purunes esiots ja sõitis rööbastelt välja.
See ... võib minupärast kõik enda mudelid puruks peksta, aga teiste mudelite sihilik purustamine läheb juba liiale :wall:
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Soobel »

Olin ninapidi juures ja võin detaile kirjeldada. Ta küll ei hoidnud seda, aga pani käigu pealt 20cm kaugusele sõitva rongi ette nii, et keegi reageerida ei jõudnud. Veduril purunes lumeraud ja sõitis rööbastelt maha.

Tagajärgedest rääkides: veduri omanik on hokimängija ja tuntud äkilise temperamendi poolest. Ilmselt pääses me seeru EMO-st vaid tänu sellele, et tema tegu oli sedavõrd idiootne, et šokeeris meid kümneteks sekunditeks teineteisele otsa jõllitama, suud imestusest pärani.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Vabandan veel kord kust mina pidin teadma et need masinad nii viletsad on et kohe katki lähevad. Aga jah ikka kui mingi jama ... tra egas ma seda meelega ei teinud
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Seersant Steiner kirjutas:Vabandan veel kord kust mina pidin teadma et need masinad nii viletsad on et kohe katki lähevad. Aga jah ikka kui mingi jama ... tra egas ma seda meelega ei teinud
Keda su vabandus enam huvitab?
Kahju oled hüvitanud?
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas vaoinas »

khm, tundub tulevat tore õhtu. Katsun kindlasti kohal olla.

Ootused õhtu meelelahutuslikule osale on kõrgele seatud.


Kristjan
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Enkus kirjutas:
Seersant Steiner kirjutas:Vabandan veel kord kust mina pidin teadma et need masinad nii viletsad on et kohe katki lähevad. Aga jah ikka kui mingi jama ... tra egas ma seda meelega ei teinud
kohe kui raha saan ostan talle uue veduri ...
Keda su vabandus enam huvitab?
Kahju oled hüvitanud?
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Soobel »

Seersant Steiner kirjutas:
Enkus kirjutas:
Keda su vabandus enam huvitab?
Kahju oled hüvitanud?
kohe kui raha saan ostan talle uue veduri ...
Kärmelt pead tegema, kui kohe ostad, saad veel 380USD eest kätte: http://www.ebay.ca/itm/KEY-SANTA-FE-4-8 ... Swt0FZDK7f

Edit: see ei ole ilmselt täpselt sama vedur, aga vaevalt, et õigegi odavam on.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Hertsog »

nagu meil Tarbatu linnuse all öeldakse:

jeesuseman*kkuvkristus!!!

ma arvan, et see inimesetaoline olevus tuleks suunata ravile. kinnisesse asutusse äkki. vanade heade meetodite raames....

P.S - "kui raha saan" on muidugi tema puhul sügavamõtteline steitment (loe: mitte kunagi...)
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Tegelikult päris huvitav teema, millest võiks selguda igasugu huvitavaid arve ja valemeid kaalude ja paksuste kohta. Aga veidi vales kohas siin. Olen märganud, et meil oleks siia oma mode vaja, kes ehk mujal õigusi ei omaks. Saaks siin teemasi kohendada ja nii.

Aga vahepeal teemasse ka. Lihtsalöt niipalju, et elmise korra pilte on mul ka veidi ja loodan need siia saada, enne kui järgmise korra omad tulevad. Oli tegelt ju igati vahva värk.. eriti see siili maa seest välja aitamine.

Ja nüüd lähen minagi teemat kaugemale. Ühest otsast on ju veidi nukker, et siin üldiselt viimasel ajal vaiksem on. Asjad ja asjad on kokku langenud ja ka ma ise olen vähem teemasi tekitanud, kuigi ehitamist ikka on toimunud. Kuidagi nii kiireks ja sebimisekson läinud, et piltegi ei jõua teha. Hea, et me vähemalt kokkusaamist tugevalt elus hoiame.
Ja mõnes mõttes on kurb ka see, et ajal mil mudeli teemasi on vähem, käib pool tralli ikka ühe isiku ümber.
Kakat juhtub maailmas ikka ja mõni muugi oleks seal rööbastel ehk sama teoga hetkelise vale mõtlmise ajel toime saanud. Aga kuidas asi edasi areneb teeb vahe sisse ja siin me jälle jaurame nüüd. Kohapeal asjad joonde ajada oleks vist lihtsam olnud.
Ja eks ma sain isegi seal Minimaailmal tunda kuidas mehe sõna peab. "Osta mulle see figuuride karp ära, ma kohe esmaspäeval maksan ja helistan jne jne". Ikka aitad ju kui selline kõne tuleb eks ja pealegi on ju vaja kohalikku müüjat toetada? Tänaseni on telefon vakka ja mul on jälle hunnik asju kaelas. Ja loll olen jällegi mina ise muidugi;) Krt Erki.. küss pole taaskord selles 5 euris, vaid põhimõttes! Telefon on selle jaoks, aga sul oli ilmselt jälle poogen. Muide märgiline on see, et just samal Minimaailmal müüsin ma 5 euriga maha figuuride komplekti, mille ma sulle mitme aasta eest 15ga soetasin ja mida sa ei vaevunud välja ostma. Antagu nüüd andeks, sest keda see minu lõputu tillitamine ikka huvitab eks:) Ja Erki.. ära palun vaevu siia vabandusi kirjutama.. mul on neid selle 10+aastaga kogunenud vist paari terabiti jagu. Võta ühendust ja vii oma karbid ära. Krt sry tõesti publik, aga see avalik noomimine ei vii ju tegelt kuhugi ja midagi ei muutu.. Järgminer kord saadan privasse ausõna:/

Kk
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Soobel »

Tõsi ta on, noomimisest loodusjõudude vastu ei aita.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist