Ärinurk

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Joss Metsast »

Lihtsalt suurest erutusest tuttavaid vidinaid nähes pakun ka: kohaliku pruulikoja 3 siidrit ja 1 õlu. Läheb oksioniks, pärast taritakse sulle kastide kaupa head paremat kohale :)

Levar
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas vaoinas »

Joss Metsast kirjutas:Lihtsalt suurest erutusest tuttavaid vidinaid nähes pakun ka: kohaliku pruulikoja 3 siidrit ja 1 õlu. Läheb oksioniks, pärast taritakse sulle kastide kaupa head paremat kohale :)

Levar

Läheb Levarile, kui kõrgeimale pakkujale.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Seersant Steiner »

5 õlut kuna mul on vaja neid
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Joss Metsast »

ok, lööme üle :) Kohaliku pruulikoja 3 siidrit ja 3 õlut. Õlu on keldrileid, aga testin veel kohe täna õhtul järele ...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas kalle »

Kui Kristjan poleks õllenaut, siis lajataks pakkumiseks kast säästuka pilkut. Aga mul on hoopis üks kodeeritud sõnum siin oksjonile, enne kui õlledega liiale minnakse. Mul on siin pikemat aega üks DH9 ja Magistri dekaalid. Äkki võtaks midagi ette.

Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Joss Metsast »

Vahemärkusena mainin et säästuka pilkut ei tasu alahinnata, kuuma ilmaga on täitsa mõnus... ära nüüd ütle et sa tõsise pakkumise tegid, kuigi samas olen nõuus täitsa loobuma et näha kuidas Kalle 1:35 soomusega mässama hakkab :)
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Hertsog »

5 õlut kuna mul on vaja neid
üheltpoolt kõlab see filosoofilise appikarjena - mina ei kujuta ette kuna sul neid viite õlut vaja on...

samas teisalt, kui kirjavahemärke kasutada, siis sellised peadpööritavad pakkumised juba??? kust see raha kallil kriisiajal võetakse... või oot.. seersandisaks mõtles liisingusse võtta? et iga kuu 1 õlle näiteks?

aga kuna olen mees, kes hindab (teiste) arutut riski ning mängu ilu (ning ka lisaks on oluline tõsiasi, et sellised suuremad kogused kesvamärga ajavad kõhju tühjaks ja võivad üldse tervise jupsima ajada), pakun härrasmehena omalt poolt 2 banaani võitvale pakkumisele lisaks, tingimusel, et see ei ole meie vahva seersantkoosseis. ehk siis kui olukord kisub pingeliseks, toetan poolikute mudelite audoktorile oponeerivat pakkumist omaltpoolt 2 banaaniga!

jõudu ning palun lauda!
Manused
lüpstakse kõiki.jpg
lüpstakse kõiki.jpg (56.65 KiB) Vaadatud 5475 korda
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Surmaingel »

Levar: lajata kalmaaripirukaga!
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas vaoinas »

Kogu see TKS'i krempel sai rõõmuga Levarile.

Kuna ei läinud seersandile, siis kas mul on oodata Hertsogilt lisaks Levari õlledele kahte banaani? Ja kas need on pruunid või värsked?
Ja kas poliitkorrektsuse tänases päevas võib üldse viimast küsimust esitada?










PS. Mulle muidu banaanid päris maitsevad.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Hertsog »

banaanid said lubatud!

eks ma pean meeles kui peaks juhtuma ime ning satun mõnele teie üritusele :D

mis puudutab nende värvusesse, siis ma üritan nad hoida mitte pruunid, ega valged, vaid pigem kollakad... nii mitmekesisuse mõttes...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Seersant Steiner »

otsiks poolaka pead maksaks 3 eurorubla selle eest Pilt hornet 1/35
Viimati muutis Seersant Steiner, 15 Juul, 2020 19:42, muudetud 1 kord kokku.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Joss Metsast »

Uuesti saadaval. Eelmisel leheküljel pildid.
Joss Metsast kirjutas:Lisaks leidsin et mul on RODENi firma 1:48 DH9-id 2 tk, ühe pakun välja, kaasas on vene ja briti kleepsud. Detailid on restis ja kiles
ülevaate leiab siit: http://aeroscale.kitmaker.net/modules.p ... nt&id=5471
DH.9 oli ka eesti lennuväe "põhiraud" . Jaanipäevaks jõuaks kiiremad mehed valmiski :)
Küsiks 25.- €
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Hertsog »

*MÜÜDUD* - pakk teel uue - loodetavasti õnneliku - omaniku poole.


see kuradi et...
vanainimesl läks tellimine tiba rukki. oli vaja kodukišlakki vedada tootegrupp nimega SB2C aga kuidagi joppas nii, et sai hoopis SBC. ilma kaheta. süüdistada pole kedagi peale enda seniilsuse, valitsuse ja ilma nii, et ... tulemus on selline, et paiskan müüki siis selle SBC-värgensi. skaalas 1/350 - paras kätt harjutada kõigil vanusegruppidel alates toimivast kesknärvisüsteemist ning hetkest, mil suudetakse moodustada täislauseid... kuni umbes sinnani, et tahaks moodustada täislauseid aga meelde enam ei tule kuidas ja jäsemed ka ei liigu aitamaks ilmestada. et ma sigudikke kotis ei müü, vaid ainult kaupa originaalpakendis, siis pildid all ja hinnakategooria on 5 eurot +saatmine. võib ka vahetada, aga mitte banaanide vastu vaid pigem samas kategoorias lennuaparaatide vastu.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

erilise vastutulekuna muutisn isegi piltide suuruse normaalsemaks...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
saclos
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 12 Sept, 2020 20:24
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas saclos »

Pakun teenusena SLA 3D printimist. Täitsa tasuta saab, teie poolt vaja ainult kinnitavat (digi)allkirja et olete minu käest seda saanud.

Lasin demoks ühe suvalise netist leitud T-55 mudeli välja.
Pilt

Päris vormijuppide tasemel ei küündi, aga 'vajuta nupule ning valmis' kohta siiski päris hea. Väga hästi liivapaberiga töödeldav materjal.

Rohkem pilte

https://imgur.com/a/9AbjTey

Et kui mudelil puudu mõni ratas või on vaja mingit eriosa, mida komplektis polnud, siis printimisega saab suhteliselt vähese vaeva seda teha. Kui vaja, siis teen ise 3D mudeli ka, aga teie poolt oleks vaja mõõtudega eskiisi.
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 825
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Sam Beaver »

Tasuta lõunaid ei ole olemas. Millele ma tegelikult alla kirjutaksin?
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist