Ärinurk

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Zill154
Liige
Postitusi: 276
Liitunud: 08 Juun, 2005 13:26
Kontakt:

Postitus Postitas Zill154 »

Okey tänud! Kas keegi siin olevatest midagi modernset masinat ei müü?Nt:Leopard 2,MT-LB,Leopard 1,T-90,Merkava,Challenger 1,M1A1 abrams,M1A2 abrams,M2/M3 Bradley Fighting Vehicle,M109 howitzer.Tuli pikk nimekiri aga kui kellegil peaks leiduma neid mudeleid ja tahtmine neist lahti saada siis võtta ühendust :o JA IKKA 1/35.
VABADUS VÄÄRIB VÕITLUST! Kes endale vabadust ei võitle ei ole vabadust väärt
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Mul on hetkel Revell'i 1:35 T-80 UD. Mul ei ole eritlist soovi temast lahti saada, aga kui sul oleks mingi mudel vastu pakkuda, siis jõuame ehk kokkuleppele. :wink:
Zill154
Liige
Postitusi: 276
Liitunud: 08 Juun, 2005 13:26
Kontakt:

Postitus Postitas Zill154 »

Mul ei ole midagi vastu pakkuda peale raha :( .Käin kullos ära vaatab äkki leiab sealt midad? :roll:
VABADUS VÄÄRIB VÕITLUST! Kes endale vabadust ei võitle ei ole vabadust väärt
Kasutaja avatar
välihall
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 27 Sept, 2005 23:33
Asukoht: Euroliit
Kontakt:

O:Tiiger I

Postitus Postitas välihall »

Ostaks Tiiger I mõõtkavas 1:35 .Tootja osas ei pirtsuta.
Krahv
Liige
Postitusi: 118
Liitunud: 26 Dets, 2006 0:16
Kontakt:

Postitus Postitas Krahv »

Tere,
on kellegi jäänud valminud projektidest üle asju. Nimelt huvitavad kõiksugused raketid, kuulipildujad ja muu relvastus. Hea oleks kui vidinad oleks mõõtkavas 1:35.

Nimelt üks ulmeline kõrvalprojekt hakkab hoogu võtma. Teemaks siis tuleviku võitlusmasinad mida tahaks kohandada tänapäevasemaks. Üks selline (what if) projekt.

Tervitades,
Krahv
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Ostaks Tiiger I mõõtkavas 1:35 .Tootja osas ei pirtsuta.
Annan väikese vihje, et selliseid karpe oli eilse seisuga Kullos 3 tk...

Pilt

Porsche Tiger (P)
Tere,
on kellegi jäänud valminud projektidest üle asju. Nimelt huvitavad kõiksugused raketid, kuulipildujad ja muu relvastus. Hea oleks kui vidinad oleks mõõtkavas 1:35.
Midagi peaks ikka leiduma, kuigi kahjuks pigem II ms aegset. Võtan järgmisele kokkutulekule kaasa.
Krahv
Liige
Postitusi: 118
Liitunud: 26 Dets, 2006 0:16
Kontakt:

Postitus Postitas Krahv »

Krahv kirjutas:Tere,
on kellegi jäänud valminud projektidest üle asju. Nimelt huvitavad kõiksugused raketid, kuulipildujad ja muu relvastus. Hea oleks kui vidinad oleks mõõtkavas 1:35.

Nimelt üks ulmeline kõrvalprojekt hakkab hoogu võtma. Teemaks siis tuleviku võitlusmasinad mida tahaks kohandada tänapäevasemaks. Üks selline (what if) projekt.

Tervitades,
Krahv
Uurides natuke asjade mõõtkava, selgus et tegemist ikka 1:48 asjadega. Juhul kui kellegi on üle lendavate asjade tükke ja relvi olen nendest huvitatud.

Põhimõtteliselt on kõik pakkumised teretulnud 8)

Krahv
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Koristasin taas kappi ja leidsin jälle paar karpi. Pakun välja , kui keegi väga tahab siis ärin maha.

Sdkfz 232 (8rad), tamiya 35036 + boonuseks puuma :) (italeri puma jupid, peaks kõik olema) 300.-
churchill crocodile, tamiya 35100 (sellest saaks ka tavalise churchilli teha, ei pea tingimatta leegiheitjaversiooni tegema) 250.-
M3 stuart , tamiya 35042 200.-
Sdkfz 234/1, italeri 175.-
vW typ87 ja miski kamp tüüpe, mis aafrika korpust meenutavad, italeri 150.-
FT17 , RPM 150.- tegu siis sama mudeliga millest fossiil oma eelmise aasta võidutöö vormis, kui vanemaid poste lugeda siis saab neist "sünnivaludest" aimu. Kaasas on nii kandiline kui ümmargune torn.

Kogu ilu mõõtkavas 1/35 -le

Kergitan selle vana kirja ülesse, kõik on jälle saadaval
Viimati muutis Joss Metsast, 08 Okt, 2009 14:43, muudetud 1 kord kokku.
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Hei kõik!

Ega,mõnel teist ei juhtu olema 1/35 SAKSA jalaväe relvi,oleks vaja järgmisi:MG-43-42,MP40,MP44,Kar98 ja teisi.Kui on,siis privage,äkki töötame midagi välja :wink:


PS:ei pahandaks,kui saaks ka mõne kõndiva,seisva,puhkava,või rääkiva saksmanni,ülalmainitud skaalas,mul ükskõik,kas ta on kokkupandud või mitte,peaasi ,et värvimata...Võiksid olla suvises,kevadises,sügiseses riietuses.Ja riietus võiks olla kaitsevärvis smokk(või kuidas seda nimetatigi :D )või tüüpiline feldgrau riietus... :roll: :wink:
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Oleks vaja kiiremas korras... :roll:
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tervist!

Relvade koha pealt ei oska lubada ja mehikestega on nii nagu on, kui nendega spetsiaalselt ei tegele, aga näiteks Panzer I B komplektist üle jäänud püsti seisvaid figuure on küll paar- kolm tükki, kõik muidugi ühes poosis, sinelis ja baretis, piip kah vist käes, kui õieti mäletan. Kui huvi pakub, saad endale, eks ma vaatan utiili kah igaks juhuks üle.

Urmas.
Kasutaja avatar
Miramax
Liige
Postitusi: 532
Liitunud: 05 Veebr, 2007 15:52
Kontakt:

Postitus Postitas Miramax »

Juhul kui kellegi on üle lendavate asjade tükke ja relvi olen nendest huvitatud.

Põhimõtteliselt on kõik pakkumised teretulnud 8)

Krahv[/quote]

Tere,
Kas sa mõtled lendavate asjade tükkide all lennukite tükke ?
Kas relvadest huvitavad sind kaasaegsemad relvad?
Kasutaja avatar
Miramax
Liige
Postitusi: 532
Liitunud: 05 Veebr, 2007 15:52
Kontakt:

Postitus Postitas Miramax »

Nonii, nüüd ka mina püüan ühest komplektist lahti saada :wink:
http://www.alanger.ru/index.php?lng=eng ... v2=&set=77
Tellisin kunagi kullost, lootsin pead ära vahetada kaasaegsemate vastu, ei õnnestunud.
Hinnaks ainult 60 eeku,võib ka vahetada tänapäeva meeste vastu :!:
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Ikka veel olen huvitatud saksa jalaväe relvadest 1/35 mõõtkavas ja saksa figuuridest ka samas mõõtkavas(võivad olla kokkupandud või pooleli või kokkupanemata)suvises,kevadises,sügiseses riietuses :roll: :wink:
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Hmmm...Kellegil vist enam ei ole neid asju :roll: .Aga koristasin oma mudelijaama ja leidsin sealt paraja portsu venelaste figuure,kõik 1/35,niiet,kui keegi on huvitatud,privage
Ja veel on mul üle igasuguseid rakette ja kuulipritse,apache kopterilt,niiet,Krahv...
Ahjaa,veel on üle igasuguseid kaste,saksa tankide ammo omad ja veel pz IV,Tiigri ja Pantri ammot ka
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist