Uued asjad

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Miramax
Liige
Postitusi: 532
Liitunud: 05 Veebr, 2007 15:52
Kontakt:

Postitus Postitas Miramax »

Tere,

Ammu olen seda masinat soovinud kokku panna, nüüd avaneb lõpuks ka võimalus :wink:

Pilt
Pauhk
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 13 Aug, 2007 8:52
Kontakt:

Postitus Postitas Pauhk »

Ise ostsin paar päeva tagasi

Russian kv-1 lightweighted cast
Jürgen
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Pisult täiendust....

Pilt
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Lahe!
See Pak 43/41 on ikka üks "biist",minuteada oli ta isegi suurem kui flak 8.8!!! :o Kuidas reis läks?
Ja eile käisin Jõhvis
Sorri,et kasutan teise inimese pilte,kuna endal pole praegu kaamerat(andsin sugulasele)
Pilt
Maksis see suht palju: 480.-,aga see raha ei läinud raisku 8) .
Marek.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Kuidas reis läks?
Teemast välja, kuid peab ütlema, et tormisele merele vaatamata oli Helsingi elamus tore. Eriti hea mulje jättis jällegi Kuivalaineni pood. :wink:
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Tõestamaks, et minu karbikogus ei ole ainult tankid.....

Pilt
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

See Zerstörer on üks igati lahe pill, piilusin teist kullos ka tükk aega. Taksikutsa pisendatud eksemplar kaasas ja puha. Üldse on Eduardi viimase aja lennukid kuidagi väga kenad.

Hyperscale lasi sel teemal just vihiku välja, saab vabalt netist tõmmata, ehk pakub huvi:
http://downloads.hyperscale.com/

Teemasse kostes, siis enda viimase aja uued asjad on eduardi avia b-534 varajasem, lahtine versioon ja GMC Jimmy Tamiyalt, mõlemad mõõtkavas 1/48-le.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

See karp on tõesti tase! eile oli Kullos Reinu juures väga suur enese ületus, kui selle ostmata jätsin. Üritan kuidagi selgusele jõuda kuhu ja mida ma oma kogu kasvatan ja üritan ikka piiri pidada jne. Kohati meenutab see AA koosolekult tulnud tegelase piinlemist viinaleti ees;)

Aga ega see ei tähenda seda, et uusi asju juurde ei tuleks. Just saabusid ebay kauadu mõned Tamiyad. DeHavilland Mosquito MkIV, Fw190A3 (Amtech Mistel 4 juurde, kui selle lõpuks peaks kätte saama kuskilt) ja Henscel Hs129B-2. Kõik kolm 1/72 ja kõik ehe Tamiya tuntud headuses.

Kk
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Ausalt öeldes luurasin seda mudelit juba pikka aega. See on üks lennukitüüpidest, mis mulle tõeliselt meeldib ja sellises Eduardi ahvatlevas karbis....oh seda õnne. Kahju muidugi, et nad lubavad teisi versioone alles 2008. aasta teisel poolel. :roll:
mad mats
Liige
Postitusi: 196
Liitunud: 23 Jaan, 2007 20:44
Kontakt:

Postitus Postitas mad mats »

Sai jälle Mekas käidud,näppu jäi säherdune vigur
Pilt
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Tere kõigile!
Olen uustulnuk ja seega uurin mitmesed toad Jämejalas on?Järsku saaks mõne mõnusa pundiga koos aega veeta?
Mida ostudest uueks lugeda on küsimus.Vaba aja ja lisanduvate uute mudelite suhe on juba üle aasta paigast ära,st 20tk seisavad ilusti karpides.Õnneks on mudel väga kannatlik ootaja.
Olen autohuviline aga mõned lintidega riistapuud on ka tekkinud.
Viimati lisandusid Kullost Kübelwagen Typ82 "DAK" 1:24 ja Jeep Willis MB 1:24.Mõlemad Hasegawa tooted.
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Täna saabus minu õuele see õnnelik päev, kui sain lõpuks kätte Amodeli Pe-8!
1/72 mudel ja 29 resti ja 330 juppi! Lisaks veel starerauto ka kaasas 9 resti ja 96 juppi. Oi rõõõmu:)

Lisaks lendas minu õuele veel par asja, milledest tahaks mainida ära ICM väga kõrge tase, mis SB 2M-100A karbist vastu vaatab. Samad sõnad muidugi ka Avia B-71 kohta.

Ja uued Hasegawad Focke-Wulf Ta154A-0 ja Bristol Beaufighter MK. VI on ka tõeliselt lust vaadata kui hästi tehtud.

Kk
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Õnnitlen! Päris tõega kohe - see Pe-8 on ikka igavene jurakas - mudeliehitaja jaoks päris sajandi projekt kohe.. :wink:

Urmas.
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Postiljon tõi täna paar asja :roll: :
Pilt
Pilt

Marek.
mad mats
Liige
Postitusi: 196
Liitunud: 23 Jaan, 2007 20:44
Kontakt:

Postitus Postitas mad mats »

Nüüd on kohal ka selline masin,mis sai Kullost tellitud http://www.modellversium.de/kit/artikel.php?id=1410
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist