Adolf Hitler.

Väljapaistnud isikud -- sõjaväelased, riigitegelased jmt. Kellest iganes peate vajalikuks kõnelda sõjandusega seoses.
Vasta
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Alkar, ma ei saa ka aru, kust otsast tegu Bismarcki ajal maailmariigiga oli :?: :?: :?:
Kas sõjaline või majanduslik võimsus, või äkki oli kõva välispoliitika :?: :?: :?: :D :D :D :D :D :D :D :D
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
son
Liige
Postitusi: 34
Liitunud: 11 Mär, 2005 9:31
Kontakt:

A.Hitleri tegelik saatus

Postitus Postitas son »

Täna (13.06) kanal 2 kell 21.30
son
Liige
Postitusi: 34
Liitunud: 11 Mär, 2005 9:31
Kontakt:

Postitus Postitas son »

sorry 20.06
halleluuja
Liige
Postitusi: 144
Liitunud: 28 Dets, 2004 11:32
Asukoht: Wesenberg
Kontakt:

Postitus Postitas halleluuja »

Täiesti mõttetu saade. Näidati lihtsalt vanu (tüüpilisi) kaadreid, mida saab näha igas võimalikus sarnast teemat käsitlevas filmis, Adolfi (väidetavalt tema oma) kuuliauguga kolbatükki, mida olen ka juba mingis filmis History kanalilt näinud jne. Lõppkokkuvõttes ei andnud see film mitte mingisugust vastust, lihtsalt spekuleeriti (nagu ka edaspidi) eri võimaluste üle. Kõige naljakamad olid muidugi need "ajaloolased", kes tähtsa näoga rääkisid, kuidas nad ikka vanakooli Smerš-i võllid "rääkima" panid ning muidugi vanakesed ise, kes siis avaldasid mingeid meeletuid sõjasaladusi. :wink:
Aga...müüdid ja legendid on läbi aegade pööbli vaimu toitnud ning vandenõuteooriaid sünnitanud.
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Parim koht oli see, kus smershi vanake väidetava haua kohal pidurdamatult naerma tahtis hakata ja naeriski.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Ei kaend seda guidoknoplust ja hoidsin oma ainukese elu kordumatud minutid ... lihtsalt vedelemiseks! 8)
ignatius
Liige
Postitusi: 106
Liitunud: 10 Mai, 2005 10:01
Kontakt:

Postitus Postitas ignatius »

Olin enese peale tķsiselt tige, kui märkasin, et olen filmi vaatamise unustanud. Pidin juba paaniliselt Kanal 2-lt kúsima, et kas kordus ka tuleb. Kui núúd siin kommentaare loen, siis vķib-olla ei kaotanudki ma midagi.
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Arnold, oleksid kogemusi omandanud, kuidas haudu avatakse - suur kopp peale ja siis labidatega augu kallal kõike segamini ajades.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Suure pohmakaga oskan isegi siga olla! Pärast ei lähe muidugi klanitud euroüldsusele seda liputama. Aga jah, televiisor on inimese vaenlane :wink:
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Päris mõtetu see sari siiski ei olnud, löödi kõikuma fakt nagu Hitleri kondid oleks peale sõda põletatud ja tuhk tuulde visatud.
Mis kaevamisse ja veteranide juttu puutus oli asi rohkem, kui kummaline. Ma ei ole ise arheoloog aga no Hitler on ikkagi ajaloo seisukohalt väga tähtis isik ja sellise mehe hauda, peaks minuarvates pinsli ja kühvlikesega lahti kaevama, mitte nagu eelpool mainiti kopa ja labidaga kaevata :lol: :lol: :lol:
Hitleri saatusest arvan mina kahte võimaliku fakti, kas kondid on siiamaani Moskvas, või sai ta ikkagi ajama, viimasel hetkel, minuarvates ei ole see nii võimatu :roll:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Alkar
Liige
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:55
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Alkar »

Jumalast mõttetu saade oli jah. Ma ka algul arvasin, et saab midagi huvitavat teada, see kas Hitler põletati või maeti korduvalt ümber jätab mu jumalast külmaks. Kui oleks välja tulnud, et ta mürgitati teiste poolt või sai plagama siis oleks huvitav olnud a seal aint mingi kontidega jändamine.
malox
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 11 Apr, 2004 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas malox »

Eks need vanakesed seal mingi vimpka ära viskasid, võibolla algul matsidki sinna, kuid kui läks liikumisek, siis võeti kaasa või püüti praegu jälgi segada ning kõik sinna aega viitma saata. Igatahes lootsin rohkem teada saada, osasid jupikesi sellest saatest olen juba varem näinud, ning nüüd lootsin tõesti mingi uue teadmiseni jõuda. Kuid tüübid olid olemasolevast lihtsalt kompoti kokku kombineerinud, et huvitav vaadata oleks :lol:
Alkar
Liige
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:55
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Alkar »

starkatter ka peale II maailmasõda ei olnud Saksamaa maailmariik kuid praegu on, kas keegi konkreetne mees tegi ta selleks, minu arust mitte, ta sai ise selleks. Ka peale I maailmasõda oleks Saksamaa ka ilma Hitlerita uuesti maailmariigiks tõusnud, sest on euroopa suurim riik rahvaarvu poolest.
hugo 1 Bismarcki ajal vallutasid sakslased Pariisi ja möödusid majandusnäitajate poolest Inglismaast olles maailmas USA järel teisel kohal. Minu arvates võib selliseid saavutusi maailmariigiks nimetada.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Noh, kas siis rahvaarv on määrav, võtame, siis venemaa ja Taani näiteks. Või India ja Soome.
Ilma Hitlerita, see on vaid oletus ja mis sai Bismarcki riigist peale Pariisi vallutamist :?: :?: :?:
Samamoodi võib oletada, mis oleks saanud Saksamaast ilma Hitlerita. Aga võib olla maksaksid nad siiamaani I maailmasõja võitjatele ja oleksid elatustaseme poolest sarnased Indiale :lol: :lol: :lol:
Aga võib olla oleks Stalin ära vallutanud terve euroopa ja Sina oleksid praegu Pioneer :lol: :lol: :lol: , (ei taha solvata( :wink:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Sturmmann
Liige
Postitusi: 191
Liitunud: 02 Juun, 2005 15:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Sturmmann »

Oli tõesti täiesti mõtetu saade.

Minu arust oli kõige naljakam see,kuda venelased identifitseerisid niiöelda Hitler laipa.Leiti mingisugune Hitleri hambatehniku abi,kes joonistas Hitleri hambakaardi (ei tea, kas mälu järgi vä :lol: ),see olevat enam-vähem klappinud.Põhimõtteliselt võisid need venkud ükskõik,kelle laipa seal edasi-tagasi vedada.Pole mingeid tõendeid,et see oli tegelikult Hitleri surnukeha.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline