www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 18 Okt, 2017 10:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 62 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kaasaegne plastikpunker -miks mitte?
PostitusPostitatud: 31 Mär, 2014 23:38 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Olen unistanud tükk aega ühest esemest mis osaliselt haakub antud teemaga. Nimelt järel lohistatavast sissikelgust/telgist, mida saaks kasutada ka magamisruumina. Kunagi üks mees läbis Tartu maratoni lohistades kanuud järel. Ilmselt on selliseid mõtteid siin varemgi mõeldud.
See minu idee oleks midagi natuke analoogset. Magamise tarbeks tõstaks kauba-sisu mahutid hingedega "välja" ja poeks ise "kauba" asemele. Tegemist oleks siis omamoodi eluspüsimise kookoniga. Muidugi on mul mõttes igasugu lahendusi õhuvahetuse ja küttesüsteemi puhuks. Ning mõttes on ka lahendus selleks puhuks, et kookon kirstuks ei muutuks. :)

Midagi sellist aga kergem, kiirem, madalam ja valgemat värvi.
http://earthweb.ess.washington.edu/~bo/ ... _w_gps.jpg

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Kaasaegne plastikpunker -miks mitte?
PostitusPostitatud: 01 Apr, 2014 17:51 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

pagan kirjutas:
Olen unistanud tükk aega ühest esemest mis osaliselt haakub antud teemaga. Nimelt järel lohistatavast sissikelgust/telgist, mida saaks kasutada ka magamisruumina. Kunagi üks mees läbis Tartu maratoni lohistades kanuud järel. Ilmselt on selliseid mõtteid siin varemgi mõeldud.
See minu idee oleks midagi natuke analoogset. Magamise tarbeks tõstaks kauba-sisu mahutid hingedega "välja" ja poeks ise "kauba" asemele. Tegemist oleks siis omamoodi eluspüsimise kookoniga. Muidugi on mul mõttes igasugu lahendusi õhuvahetuse ja küttesüsteemi puhuks. Ning mõttes on ka lahendus selleks puhuks, et kookon kirstuks ei muutuks. :)

Midagi sellist aga kergem, kiirem, madalam ja valgemat värvi.
http://earthweb.ess.washington.edu/~bo/ ... _w_gps.jpg

Auto katusele mõeldud suusaboks peaks sobima. Pole küll proovinud, aga teoreetiliselt võiks see ka vajadusel paadina toimida. Ning vajadusel sobib ka kirstuks, mullas ei idane ega mädane, 50 aastat hiljem hea koos säilmetega välja kaevata :D , iseäranis siis, kui neid ühes augus mitu tükki on. Iga skelett oma kastis ja ei pea kondihunnikus sobrades mõistatama, kelle käsi või kelle jalg.

Toetada illegaalset immigratsiooni ja multikultuursust tähendab külvata umbrohuseemneid oma viljapõllule ja lillepeenrasse.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 62 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: