Kaasaegne plastikpunker -miks mitte?

Relvastatud gruppide tegevus väljaspool ametlikke väeosi. Metsavendlus, sissisõda, mittekonventsionaalne sõda, gerilja, banditism ja mis iganes nimed sellele nähtusele antud on.
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Kaasaegne plastikpunker -miks mitte?

Postitus Postitas pagan »

Olen unistanud tükk aega ühest esemest mis osaliselt haakub antud teemaga. Nimelt järel lohistatavast sissikelgust/telgist, mida saaks kasutada ka magamisruumina. Kunagi üks mees läbis Tartu maratoni lohistades kanuud järel. Ilmselt on selliseid mõtteid siin varemgi mõeldud.
See minu idee oleks midagi natuke analoogset. Magamise tarbeks tõstaks kauba-sisu mahutid hingedega "välja" ja poeks ise "kauba" asemele. Tegemist oleks siis omamoodi eluspüsimise kookoniga. Muidugi on mul mõttes igasugu lahendusi õhuvahetuse ja küttesüsteemi puhuks. Ning mõttes on ka lahendus selleks puhuks, et kookon kirstuks ei muutuks. :)

Midagi sellist aga kergem, kiirem, madalam ja valgemat värvi.
http://earthweb.ess.washington.edu/~bo/ ... _w_gps.jpg
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5210
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kaasaegne plastikpunker -miks mitte?

Postitus Postitas Manurhin »

pagan kirjutas:Olen unistanud tükk aega ühest esemest mis osaliselt haakub antud teemaga. Nimelt järel lohistatavast sissikelgust/telgist, mida saaks kasutada ka magamisruumina. Kunagi üks mees läbis Tartu maratoni lohistades kanuud järel. Ilmselt on selliseid mõtteid siin varemgi mõeldud.
See minu idee oleks midagi natuke analoogset. Magamise tarbeks tõstaks kauba-sisu mahutid hingedega "välja" ja poeks ise "kauba" asemele. Tegemist oleks siis omamoodi eluspüsimise kookoniga. Muidugi on mul mõttes igasugu lahendusi õhuvahetuse ja küttesüsteemi puhuks. Ning mõttes on ka lahendus selleks puhuks, et kookon kirstuks ei muutuks. :)

Midagi sellist aga kergem, kiirem, madalam ja valgemat värvi.
http://earthweb.ess.washington.edu/~bo/ ... _w_gps.jpg
Auto katusele mõeldud suusaboks peaks sobima. Pole küll proovinud, aga teoreetiliselt võiks see ka vajadusel paadina toimida. Ning vajadusel sobib ka kirstuks, mullas ei idane ega mädane, 50 aastat hiljem hea koos säilmetega välja kaevata :D , iseäranis siis, kui neid ühes augus mitu tükki on. Iga skelett oma kastis ja ei pea kondihunnikus sobrades mõistatama, kelle käsi või kelle jalg.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist