www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 18 Okt, 2017 10:43

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Tee uus teema Vasta teemale  [ 395 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 11 Okt, 2009 12:23 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 02 Nov, 2007 17:21
Postitusi: 1835
BackInAction kirjutas:
Kõigepealt äratan oma muudetud positusega üles vana teema.
Lisan oma positusele juurde lingi,milles herr kindral Laaneots analüüsib Venemaa geopoliitilisi huvisid Baltikumis, loodan, et sellega saate aimu, miks venelased tahad Baltikumi ruumi enda valdussse "saada".
http://www.virumaa.ee/discuss/msgReader$5881
Vabandust OT pärast.


Aitäh selle lingi eest. See asi on aktuaalne pidevalt.

Tanki-Ants: "Rahvas oli valmis võitlema ja ka võitles, aga see sündis stiihiliselt,” nentis kaitseväe juhataja."

Arvamusuuringudes on näidatud, et ka täna rahvas tahaks Eestit kaitsta (ja nimelt Venemaa vastu, sest mingit muu ohtu ju pole).

Aga kahjuks Eesti poliitikud ei luba Eesti noortel läbida ajateenistust, mis oleks põhiline vajadus, et võiks ellu jääda kaitsesõjas imperialistliku paariariigi Venemaa vastu. Kui aga väga tahab, nii äkki altkäemaksuga saaks aega teenima? Lugege palun Leo Kunnase raamat Sõdurijumala teener.

On ikka üks positiivne asi olemas - praegune kaitseminister ei taha likvideerida ajateenistust, nagu möned eelmised tahtsid. Kui väga tahab otsida positiivseid asju, nii on võimalik neentida, et Kaitseliit on ikka veel olemas. Eesti Patriootidel on võimalus hakata Kaitseliidu liikmeteks ja püüda seestpidi mõjutada Kaitseliitu, et seal antakse tõhusat sissiväljaõpet ja muretsetaks sissidele vajalikku varustust.

On väga kahju, et mitmetes riigides (kaasa arvatud Georgia) on loobutud ajateenistusest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Stsenaarium
PostitusPostitatud: 28 Jaan, 2014 21:14 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Okt, 2009 15:24
Postitusi: 55
Asukoht: Estland
Tsiteeri:
Eesti pole nii vaene, et ei saaks endale lubada valmistumist sissisõjaks. On olnud raha näiteks:

a) 800 miljonit miinijahtijatele, milledest pole Eesti kaitsmisel kasu (ja on suured kasutamis- ning ekspluatatsioonikulud pidevalt);

b) Kunstimuuseum KUMU;

c) Vaga kallid remondid näiteks Kaitseministeeriumi hoone, Kaitsejõudude Peastaabi hoone, Kaitseliidu Peastaabi hoone, jne.

d) Kaitsejõududel on sõiduautosid nii, et "tapab";

e) jne.


Ma ei taha pühendunud Eesti mehi, militaarfänne jt. solvata aga AJALUGU KORDUB! Eenne esimest EW langust oli palju juttu, et Eesti langeb, Olid unenäod, hoiatused, märgid poliitikas, Jumala prohvetid jne. See kõrk ja uhke rahvas ei kuulanud!

Ka nüüd on hoiatused, märgid õhus, vennasrahva vanad mehed siin manitsemas ja ÜLLATUS ka Jumala prohvetid on öelnud, et see kõik saab sündima.

KARU TÕUSEB PEAGI! See on jutt mida ristirahvas juba kümme aastat on rääkinud, justkui aimatakse halba ja tunnetatakse tulevikku ette.

Võite meiesuguseid hulludeks tituleerida nagu tehti ka kunagi nendega kes asju ette nägid ...

E-raamat - Karl Reist sõnaprohvet
E-raamat - Johannes Matvei-Kaarep

Lugesin siin ühe osa Soome härrade jutust läbi ja tõdesin, et me oleme targad ja pimedad! Ainuüksi riigi suhtumine Kaitseliitu ja olematu sissisõja ettevalmistamatus on märk, et AJALUGU kordub 110%

Loodan, et see rahvas ärkab. See saaks juhtuda vaid selle läbi, et me saaks enne kulmud kärsatatud. Venemaa rünnak Leetu, Rootsi vms. Ja me ärkaks sellest patu ja enesega rahulolu unest. Nutaks ja kahetseks pisarateni, et me oma aja - ressurisd ja võime NATO klaashelmeste vastu vahetasime (plastikpaadid -my ass) ning ehk saaks veel ette valmistuda suuremaks jamaks, mis määratud ajal lahti lastakse.

Peace ...

-----------------------------------------------------

Tsiteeri:
Õde Johanna Kõrge kirjutab oma mälestustes Karl Reitsist:

"Mäletan seda aega, kui Karl Reits kuulutas Tallinna turul ette raskeid aegu, mis meie linna rahvale ja kodumaale pidid tulema. Paljud naersid ja pilkasid teda seepärast.
See oli 1939. a., kui ma ühel hommikul läksin Tallinna turule. Seal seisis Karl Reits 1905. a. ohvrite mälestussamba juures suurel turul. Minu sinna jõudes hakkas ta aeglasel sammul edasi minema. Ma käisin tema järel ja kuulasin, kuidas ta kuulutas suurt häda ja viletsust ning rahva väljarändamist, mis meie maale ja linnadele pidi osaks saama. Inimeste hulgas oli kuulda pilget ja naeru. Ma juhtusin nägema, kui üks naine teda viskas mädanenud apelsiniga ja teda sõimas.

Reits ütles: "Jumal ei ole andnud toitu selleks, et seda jalgade alla loopida!" - Ma ei kuulnud seda, mis temale vastati, kuid kuulsin, kui ta. Ütles: "See aeg ei ole enam kaugel, kui lähete turule korvid käes ja tulete tühjalt tagasi. Võite osta sealt ainult lilli." See täitus saksa okupatsiooni ajal.
Veel ütles ta: "Jumal on oma palge ära pööranud meie rahva pealt, ja tulemas on rasked ajad."

Siis küsiti temalt, et missugune see häda siis on ja kust poolt ta tuleb.
Ta ütles: „See tuleb i d a s t !“

Küsiti siis veel, mis selle häda nimi on? - Ta ütles: "M e t s a l i n e on selle häda nimi." Nüüd küsiti: "Millest me võime seda häda ära tunda?" - Kuid seda küsiti pilgates. Ta ütles: "See kannab metsalise märki. " Siis küsiti jälle pilkavalt, et mis see metsaline siis ka tegema saab?
Prohvet vastas, et ta saadab korda hirmsaid tegusid, väga palju pisaraid ja häda.

Veel küsiti: "Kas ta jääb kauaks?" Ta vastas, et lühikeseks ajaks. Siis tuleb t e i n e m e t s a l i n e, kes samuti saadab korda hirmsaid tegusid, palju pisaraid ja palju leina.
Nüüd küsiti, et kui kauaks see metsaline siis jääb. - Vastuseks oli: "Ta on kaks ja pool aega, siis tuleb e s i m e n e metsaline tagasi ja teeb jälle veel hirmsamaid tegusid. Suured rahvahulgad põgenevad, on ahastust ja valu, palju pisaraid ja kannatusi." (Need kaks metsalist on Vene ja Saksa).

_________________
Mehed - velled, meid kord peteti, kõik endemärgid näitavad, et ajalugu kordub! Kas meil on õigluse jõudu, et meid säästetakse ja me suudame metsalise võita?


Viimati muutis mmetsas, 28 Jaan, 2014 21:26, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Stsenaarium
PostitusPostitatud: 28 Jaan, 2014 21:24 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets, 2012 20:55
Postitusi: 761
Tsiteeri:
Nutaks ja kahetseks pisarateni, et me oma aja - ressurisd ja võime NATO klaashelmeste vastu vahetasime...


Meenuta mulle vanale mehele, millise võime me siis väljavahetasime või millisest võimest loobusime?

_________________
Aga lapsed on Teil toredad!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Stsenaarium
PostitusPostitatud: 28 Jaan, 2014 21:44 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Okt, 2009 15:24
Postitusi: 55
Asukoht: Estland
Jalutu kirjutas:
Meenuta mulle vanale mehele, millise võime me siis väljavahetasime või millisest võimest loobusime?


Seda kõike, mis on sündinud 20 aasta jooksul on raske sõnadesse panna. Ega ikka palju hanguga ja tühja kõhuga vastupanuliikumist ei tee. Isegi kui oleks targalt kogunud taparelvi ja hankinud totaalse sissisõja võimekuse (nagu Soome on teinud), siis see kõige olulisem on ÕILSUS ja USK OMA MAASSE! Viimane on see, mis on osadel kõikuma löönud (seda tunnistab ka 100 000 majandusküüditatut), viinapitsi taga on kõvad mehed aga seista torupomm käes õhus töllerdava lahingukopteriga vastakuti on ikka öö ja päev kulla militaargurud! Öövaatluseadmetega pardakaamerad salvestavad ka venelastel ja maailm ootab uusi õõvastavaid kaadreid. Korrutame, Tsetseeniat jms. kus sissid võitlevad. Seal on mäed ja tehnikavaenulik keskkond AGA MIS PEAMINE neil on USK (see verine ja neetud islami aga siiski uks ehk ühine nimetaja - keegi on meie poolt - meiega). Meie rahval ei ole enam usku. On usku Rootsi pankadesse, edevatesse tilu-liludesse ja iseendasse ja kõikvõimsasse NATO-sse. See ei ole piisavaks vundamendiks sissisõjale. Kus on need talud, kust tulevad munad ja piim? See on ajalugu on vaid HÜPER-SUPER rimid. On vaid mõnituhat poolpidust jahirelva ning veidi käsitulirelvi. Palju aastaid tagais on mõned riigid pakkunud vanu miltaarkola, seda kõike on naeruvääristatud. Kõik oleks pidanud alles jätma, vastu võtma, vajadusel maha matma - salajatesse peiduladudesse panema, kuna Eestil lähbe neid kunagi vaja. Paljaste kätega sõda ei pea ja selles suunas on meie ladvik tõsiselt tööd teinud.

Talupojamõistus ütleb ja sisemine aimdus ütleb, et sellest head nahka ei tule! Liigne usk sõpradesse ja liitlastesse juhib nii mõnegi ullikese põrguteele. See jant mis on 20 aastat toimunud üks kaagurtamine ja koogutamine Eu ja NATO suunal on niivõrd absurdi läinud, et inimesed ei saa enam aru, mis on valesti. Ja see mida kunagi meie mehed ja velled metsades pisarates tundisd (et abi ei tulegi) see kõik võib kord korduda. Nimelt võib ... iga mees on oma saatuse sepp ja õnne valaja. meil on veel võimalik asju kallutada ja muuta ehk meie peale halastatakse ja Karu õgib esmalt mõne naaberäbariku (klounaad Läti).

Ega ma ei oskagi öelda, kas sulle jookseb metsas kallale marutõbine karu või lageda peal teravate sarvedega pull (EU). Ühele usklikule vanale mehele on korduvalt näidatud ühte ja sama unenägu, nad on huvitatud teie maast, metsast ja maa sees olevast kollakast-hallist kivist. Kui ta on küsinud, et kes nad, siis on vastuseks antud Uue Paabeli petised, kelle kogunemiskohaks on Brüssel.

Nüüd kaon kiunudes, käin siin üliharva.

_________________
Mehed - velled, meid kord peteti, kõik endemärgid näitavad, et ajalugu kordub! Kas meil on õigluse jõudu, et meid säästetakse ja me suudame metsalise võita?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Stsenaarium
PostitusPostitatud: 28 Jaan, 2014 22:14 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets, 2012 20:55
Postitusi: 761
Oeh.

Tsiteeri:
Seda kõike, mis on sündinud 20 aasta jooksul on raske sõnadesse panna.

Tead, ma olen selles kõiges justkui osaline olnud ja omal nahal üle elanud - raske on sellist hala lugeda!

Tsiteeri:
Ega ikka palju hanguga ja tühja kõhuga vastupanuliikumist ei tee.

Kui tahad vastu hakata, siis hakkad vastu ja oled tühja kõhu pärast veel tigedam :write:

Tsiteeri:
Isegi kui oleks targalt kogunud taparelvi ja hankinud totaalse sissisõja võimekuse (nagu Soome on teinud), siis see kõige olulisem on ÕILSUS ja USK OMA MAASSE!

Millegipärast kajab kogu sinu postitusest pigem hala ja eneseusu puudus! Anna siis veel sellisele relv kätte!

...
...
...
Tsiteeri:
Talupojamõistus ütleb ja sisemine aimdus ütleb, et sellest head nahka ei tule! Liigne usk sõpradesse ja liitlastesse juhib nii mõnegi ullikese põrguteele.

Sinusugust nutunaist ma küll liitlaseks ei sooviks.

...
...
...

Tsiteeri:
Nüüd kaon kiunudes, käin siin üliharva.

Sa võiksid tulla kiunudes ja käia sagedamini :twisted:

Sellist halvustav-virisevat hala ei kirjutaks ükski õige eesti mees. Ju selle kirjutas keegi teine!

_________________
Aga lapsed on Teil toredad!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 395 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Eestikeelne tõlge phpbb.ee poolt