Sissil on külm ja nälg. Vol 2.

Relvastatud gruppide tegevus väljaspool ametlikke väeosi. Metsavendlus, sissisõda, mittekonventsionaalne sõda, gerilja, banditism ja mis iganes nimed sellele nähtusele antud on.
Vasta
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Sissil on külm ja nälg. Vol 2.

Postitus Postitas oleeg »

Lugupeetud kaasfoorumlased!

Järgneva materjali autoriks olete Teie!
Loodan, et keegi ei võta midagi isiklikult!
Arvatavasti paljud selle lugejad teavad kõik mis ma kirjutan - võib-olla isegi paremini kui ma kirjutan.

Sissid ei saa lõpmatuseni ka talvel enda punkris magada - vahepeal on vaja vaenlast kurnata. Aga kui on talv, nii on ka võimalik ennast külmetada. On ju nii, et sissid EI TOHI tuld teha enda soojentamiseks ja varustuse kuivatamiseks.
Kui vähegi võimalik, nii oleks vaja kuuma jooki.
:write:

- Minul isiklikult lähevad sokid märjaks ka nahksaabastes…
- Tuleb naiste hügieeni sidemeid panna saapasse ! http://www.tarkvalik.ee/Products/Always.html S
- Olen juba pikka aega juurutanud, kuidas saaks lastemähkmeid sokkidena kasutada… http://www.youtube.com/watch?v=LZfJQ0dihtw
- Seda kohutavat pahnutti sai täna rüübatud Tartu - Tallinn kaubamaja swedbanki kontoris - vat see tapab!
- Tapmine tapmiseks, tsiviilelus on tüütu…
- Suitsetamine maha jätta - kui pole veel alustanud, siis on raskem meetmeid kasutusele võtta! Hommikune konjakijoomine sinnasamusesse! Hetkel ei tule oma lemmiktegevustest rohkem meelde.

- Jalavarje peaks kah metsas paar paari kaasas olema. Kui läheb jamaks siis ongi jama ja kui teisi varje pole siis läheb veel jamamaks.
- Sama hästi võid oma pinginaabri/töökaaslase jala otsa tõmmata.
- Eks see sõltu kultuuriruumist...

- Minu kogemused (veidi neid ikka on), ütlevad et kui oled märg, siis tuleb ennast kuivatada. Ja kui lõke on selleks ainus võimalus, siis tuleb teha lõket. Ole sa või siss, sest külmanud siss ei tapa kedagi!

- Sissil on külm,nälg ja ka ...
- Kui kole külm on siis tasub joogivesi muidugi ööseks magamiskotti enda ligi võtta – …

- Õhuke termotekk minu kogemuste kohaselt ei kõlba. Kui siis ekstreemjuhul 1-kord kasutamiseks. Vähe sellest, et läigib mis hullu, krabiseb ka ja … Ma isiklikult pole ennast paljaks koorinud aga saan aru, et nii oleks kasulik teha… See hakkab mõnele südame peale jah.

- Veega on nii, et siin Eestis kohalik inimene võib juua igasugust voolavat (mitte seisvat!) vett… Sissidel võiks ikka peidikudes ja punkrites olla filtreid - kõhulahtisusega sissimine pole vähemalt minu unistus.
:mrgreen:

- Eestis pole õigeid mägesid üldse - hea küll Suur Munamäge nimetatakse mäeks, aga õige mägi see pole.
:dont_know:

- Ma olen aastaid püüdnud selgeks teha - ka teinud puust ette ja värvinud punaseks - et on vaja juba rahuajal valmistuda ette sissisõjaks. On vaja ehitada…
- Kui on väga vaja… :scratch:

- Sissi elu ei ole kerge ja see on väga lühike kui ta püüab mugavalt elada.
- No ma saan aru et vaja oleks igasugu asju ... või siis jälle ei ole. Aga peidikute värki ma eriti ei usu. Esiteks ei suuda me kõikide sisside jaoks puhast pesu ja kuivi pükse maasse kaevata. Teiseks on püksid küll viimane asi, mida ära peita.
-Aga loomulikult see on eestlaste enda otsustada. Kui ei taha, et Eesti oleks iseseisev riik, nii pole ka vaja sissisõjaks valmistuda ette. Vabandan väga, aga rohkem sellel teemal ma ei tohi rääkida.
- Hõõru jah nina alla.
- See jutt on sul kinnimakstud?
- Ja minu arvates põhiline - mõtlemine kannatab… Tiksud, aga ei mõtle. Teed mis kästakse, aga ei teadvusta tegevuse tagajärgi. Ohtlik asi, endale ja üksusele.
- Samamoodi võiks ju paekiva süüa.
- Kui lambist peale minna, siis näeb igasugust kino ja asi muutub kaoseks.

- Oleme ikkagi põhjamaa ja vähemalt viimastel talvedel on kombeks olnud paksu lund lasta maha sadada…
- Ühel sünnipäeval pakuti seene sousti ja peremees , vana lõuapoolik, rääkis: "See on ikka vale jutt et seened ei seedu! Kui neid esimene kord sõin siis oli neid poole rohkem aga kui nüüd naine need nurga tagant uuestiüles korjas, puhtaks pesi ja uuesti soustiks tegi, on poole vähem."

- Üks eestlaste õnnetus aga näib olema liiga vähene tõe armastus.
Valetada ja tühja lora tuleb ajada vaenlasele, mitte omadele.

- Mis seos on sissidel ja sellel kas seened on taimed või mitte? Püsigem siiski teemas.
- Sissil on vahepeal külm ja nälg ka sügisel - samal ajal metsad on üldiselt seeni täis.
- Jumal küll natuke võiks meie "teaduspõhise majandusega" riigis olla ka seda innovatiivsust, et kohapeal midagi välja töötada.

- Teemasse tagasi -jah sissil on alati külm ja vastik…

- Aga teemaks on see "külm ja nälg". See on ikka tõsine probleem.

- Köetav telk on muidugi suurepärane asi rahuajal - aga sõjaajal see ahju kütmine reedab sisside asukoha välja.
- Lõpmatuseni nii ikka ei saa. Peaks olema juba rahuajal valmis ehitatud punkrid ja peidikud.

- Ma olen veendunud, et nimelt need külgmiinid on võidu võti.
- Kindel on see, et vastu tuleb hakata.
- Kui va kommunist peaga ust peksab, on tarvis talle seljatagant jalaga persse tõmmata.
- Ma arvan, et meie oma rahvaga siiski sõdima ei hakka.
- Ma jään ikkagi oma tagasihoidliku (võibolla ka naiivse) arvamuse juurde, et sissid peaksid…
- Teemaks on muidu "Sissil on külm ja nälg", et võiks neid muid asju ka teema pealkirjaga siduda või algatada päris uus teema.
- see'p see on, et internetiajastu on inimesed laisaks ja rumalaks teinud, raadioringis ei viitsi keegi käia…

- Ülaltoodu mõtteks ei olnud kahandada matmisele kulutatavaid pingutusi või kaevamise indu... Inimesed teevad igavusest palju kummalisemaid asju…

- Teie ettenägelikkusel ja nutikusel pole piire ... aga kas te vahel üle ei mõtle?
- Ma jah ei mõelnud, et rööbas on maandatud.
Mul ei ole tõesti soovi rööbast kaasas tassida.
Mu eesmärk oli välja mõelda naturaalne lahendus…
- Justnimelt. Ei ole võimelised ega valmis. Üks probleem tuleneb nänni puudusest…
- Ja ongi surnud ring. Loomsetest rasvadest loobumine pole eriti tark tegu. Minge proovige praegu metsas oma kanepit närides ära elada.
...ja kui nad väljasurnud pole, närivad nad kanepit ka homme :write:

terv
o

Algset postitust on täiendatud rõhuasetustega...
Viimati muutis oleeg, 08 Veebr, 2012 2:21, muudetud 1 kord kokku.
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Sissil on külm ja nälg. Vol 2.

Postitus Postitas pagan »

Oleegi relvaks paistab olevat terav keel. :lol:
Aint, et kas ohutustehnika ja atesteerimine on tehtud? :lol:
Loodan, et eesmärgiks ei olnud inimestel tuhin maha võtta? :lol:
Või mis see õpetlik sisu siin oligi? - "Tark ei torma" või "palju kisa, vähe villa"?
Segased signaalid.
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Kasutaja avatar
rbl
Liige
Postitusi: 1466
Liitunud: 29 Nov, 2011 23:10

Re: Sissil on külm ja nälg. Vol 2.

Postitus Postitas rbl »

Mis siis nüüd lahti on?
Kissinger - "Military Men Are Just Dumb, Stupid Animals To Be Used As Pawns In Foreign Policy"
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Sissil on külm ja nälg. Vol 2.

Postitus Postitas oleeg »

Segased signaalid.
Aga Sa loe uuesti, vaata ekraani kaugemalt - pilt näib ehk suurem ja selgem. Tegin ka täiendusi rõhuasetuste näol, et näeksid sihikut seada...

Mis puudutab ohutustehnikat ja muud, siis võin järeleksami vastu võtta... . 8)

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist