Mart & Grenader

Raamatud, ajakirjad, muud trükis ilmunud materjalid. Filmid. Webilehed. Muud kohad kust infot ammutada...
Vasta
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Mart & Grenader

Postitus Postitas ivalo »

Kellel tahtmist ja huvi ,siis poelettidel Mardi neli uut kirjatükki . Faabianid müüsid neid 99.-EEK tk.
Pehmed köited ja lehekülgi seitsmekümne ringis.
Minu valikud "Metsavennad" ja "Eesti Teises Maailmasõjas". Päris huvitavat fotomaterjali.
Kasutaja avatar
Sturmmann
Liige
Postitusi: 191
Liitunud: 02 Juun, 2005 15:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Sturmmann »

Leitsin täna ka need raamatupoes kolades.

Pärnus Apollos osad maksavad 89.-,osad 99.- krooni.
Steiner
Liige
Postitusi: 81
Liitunud: 27 Nov, 2004 0:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Steiner »

Tallinnas "Rahvaraamatus" samade hindadega müügis. Hind, mu meelest tiba kallivõitu..olgu, hea klants paber ja huvitavad pildid aga tegelikult sisu poolest ju suht vähe informatiivne. Aga tänuväärne ettevõtmine ikkagi.
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Mina nii soe veel ei ole,et neid ostma kipuksin.Ma hoopis laenutan neid raamatukogust.No tõesti,häbi on sellise asja eest niisugust raha küsida.Rohkem nagu meenutab ajaloo tunni konspekti või lasteraamatut.Pildid pea igal leheküljel...ja enamus neist teada-tuntud,kui Mart Laari erakogu välja jätta.Osta ma seda asja küll ei soovita.
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Eks need raamatud olegi vist mõeldud veidi teisele lugejaskonnale kui militaar.net-i kasutajad. Ise ei ole sellest sarjast ühtegi raamatut ostnud. Mitte seepärast, et nad iseenesest halvad oleks, lihtsalt ei paku minu jaoks mingit uut infot ei pildimaterjali ega ka teksti osas.

Aga kui need trükised suudavad kasvõi mõnes inimeses äratada ajaloohuvi, siis on nad ju oma eesmärgi kuhjaga täitnud.

P.s. olen kuulnud, et samad raamatukesed olevat välja antud ka võõrkeeltes turistidele mõeldes? Oskab keegi seda infot kinnitada või ümber lükata?
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Frundsberg kirjutas: P.s. olen kuulnud, et samad raamatukesed olevat välja antud ka võõrkeeltes turistidele mõeldes? Oskab keegi seda infot kinnitada või ümber lükata?
Olen näinud nii inglise- kui ka venekeelseid variante.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist