sõbra tääk ja mingi vidin

Kõiksugu militaarsuunitlusega väljakaevamised ja nendega seonduv.
Vasta
silverykssilm
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 16 Apr, 2005 19:32
Asukoht: saue
Kontakt:

sõbra tääk ja mingi vidin

Postitus Postitas silverykssilm »

tervist!
ilmselt on see saksa tääk ,aga mis vidin see ymmargune vigur on? Ehk oskab keegi öelda?
http://www.album.ee/?o=316881645
teid info eest ette tänades.......
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

tääk jah saksa oma, aga se teine paistab mingi ajalugemis värk olema?
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
kalju
Liige
Postitusi: 79
Liitunud: 02 Juun, 2005 8:14
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Täitsa huvitv vidin see jah. Ise pakuks, et on ehk mingi mõõteratas aga kas just aja? Samas selgelt kirjutatud sekunden mis iseenesest ju aja mõõtühik!?
Kes saksat rohkem arusaab võiks kirjutada mida sinna kettale pikemalt on kirjutatud, tunduvad nagu mingid normid või kogused olevat?
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

sekundites mõõdetakse ka nurka. kardan, et tegu on üksiku regulaatori või näidikuga mingist suuremast mehhanismist. kraadimõõtmise järgi pakuks...suurtükki? lennukit? laeva navigatsiooniseadet?
silverykssilm
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 16 Apr, 2005 19:32
Asukoht: saue
Kontakt:

Postitus Postitas silverykssilm »

Hmm,see ymar vidin leiti Sindist yhe sauna alt kust tuli ka välja igasugu katkisi kanne yks joogipudel ja veel mingisugune myrsk(lõhkemata) ja mis kõige huvitavam-vastu tuli ka yks kummiku sarnane saabas või jalanõu.See jalanõu ,aga jäigi sinna maa sisse sest sõber ei julgenud rohkem edasi kaevata - äkki on seal jalanõu sees veel miskit(luid just pidas silmas).Ahjaa mõned vindi padrunid olid ka seal.
Aga kas see aitaks teid natuke kui saaksin selle ymara vidina pealt mõned sõnad siia kirjutada,ehk siis saaks selgemaks asja?
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

Saada mulle see tekst mis seal peal on privaatsõnumiga ma tõlgin selle jutu sulle ära.
silverykssilm
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 16 Apr, 2005 19:32
Asukoht: saue
Kontakt:

Postitus Postitas silverykssilm »

tuleb ka lähipäevil see tekst,aga ma arvan,et tekst suht lynklik ja mõned sõnad veits arusaamatud.
p.j.
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 02 Aug, 2005 11:20
Kontakt:

Postitus Postitas p.j. »

kuna sealt kõrvalt leitsin miinipilduja miini ,siis ehk tegu miinipilduja jupiga
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

vaevalt küll
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

toreetiliselt võib ju olla näiteks šrapnelli viitsütiku ajaregulaatoriga- määratakse lõhkemise aeg sekundites peale lasku. aga sellised jupid näevad praktikas veidi teistsugused välja ja vaevalt sellele nii palju juttu oleks peale kirjutatud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist