www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 18 Sept, 2020 23:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Tee uus teema Vasta teemale  [ 930 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 58, 59, 60, 61, 62
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 30 Aug, 2020 18:27 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1216
Asukoht: Tallinn
https://www.youtube.com/watch?v=_XrreEm4gKU

Miks mürgitai Navalnõi ja kes seda tegi?
Svets, kes on Vova kaaskursuslane ja elab hetkel USA-s, räägib oma versioonist. Põhiline idee on selles, et FSB eesotsas Patruseviga on alustanud operatsiooni "järglane", mille sisuks on Putini väljavahetamine. Nad jagavad infi ka ameeriklastega ja lekitavad Vova kohta kõikvõimalikku materjali.
Navalnõi tapeti aga sellepärast, et FSB saab aru, et olukorra kontrollimiseks on vaja nn. enda poolt seatud liidrit, aga selleks tuleb olemasolevad ja sõltumatud-äraostmatud eest ära koristada. Seepärast Navalnõiga läks nagu läks, ehk siis varsti peaks keegi oma mees tema asemel uueks liidriks tekkina.
Vandenõulaste huvi on ka ameeriklased maha rahustada. Väidetavalt olevat Voval ka plaan paari lähema kuu jooksul Baltikumis midagi korraldada jne. Solovei on tema arvates vandenõulastega samas kambas ja lihtsalt avalikusele nähtav osa, keda presenteeritakse, kui sõltumatut jne. eksperti ja kes ilmselt lükatakse Navalnõist jäänud vabale kohale.

Ehk FSB arvates on revolutsioon tulemass ja kui seda ei saa ära hoida, siis tuleb seda ise juhtida!

Svetsi andmetel on Valgevene jaoks planeeritud Armeenia tsenaarium, kus on formaalne iseseisvus kuid kõik jõustruktuurid on Moskva kontrolli all. Samuti oli Luka eelmisel nädalal ameriklastega ühendust võtnud ja uurinud, et kas need ei saaks Lukat koos oma perega kuhugile maailmanurka ära peita, kui tol on vaja kiiresti riigist lahkuda! Luka ise pole aga vandenõulaste jaoks vajalik ja Vova ei otsusta enam midagi, seepärast ongi Lukal motiiv Rostovi asemel kuhugile mujale kolida.

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 30 Aug, 2020 23:23 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt, 2004 17:59
Postitusi: 2823
Asukoht: Viljandi
Tux kirjutas:
Navalnõi tapeti...

Tapeti? Peaks nagu elus veel olema Berliini haiglas.

_________________
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!

...kui jahimees oled, klikka siia!!!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 31 Aug, 2020 21:51 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1216
Asukoht: Tallinn
Troll kirjutas:
Tux kirjutas:
Navalnõi tapeti...

Tapeti? Peaks nagu elus veel olema Berliini haiglas.

Vabandust, taheti tappa ja tehti selleks kõik võimalikud tegevused. Muide mingite allikate järgi oli hädamaandumise teinud lennukikapteni vastu juurdlust alustatud

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 01 Sept, 2020 13:36 
Eemal
Liige

Liitunud: 16 Juul, 2013 12:48
Postitusi: 345
Navalnõi viimane video enne mürgitamisi välja antud. Filmitud Novosibirskis ja sisaldab juhiseid kuidas Targa Valimise läbi Ühtse Venemaa kandidaadid kõigis ringkondades KOV valimistel purustada. Seesama, mis toimus juba Habarovskis ja Moskvas- kui see läheb läbi, ongi varsti järjekordne ekspresident juures. Neil oli plaanis kogu riik nii läbi sõita ja vastavaid opositsiooni kandidaate tutvustada- eks see ajaski rotid samovari juurde mürki segama. Osa video jutust on peale loetud juba Navalnõi kaastöötajate poolt.
https://www.youtube.com/watch?v=hx48jaOroRQ

Eelnimetatud video on ülipopulaarne, rahva häälestatus on Habarovski ja Minski miitinguid vaadates muutunud aktiivsemaks. Navalnõi fondi järgmiste piirkondade oligarhide kinnisvara paljastamist on asutud aktiivselt maha suruma. Eile käis Navalnõi brigaad võtetel Tatarstanis, kus kinnistu valvurimeeskond nad ATVde ja maasturitega karpi võttis. Kohale kutsutud miilitsad süüdistasid neid eraelu puutumatuse riives ja korjasid ära kogu tehnika.
https://twitter.com/Kira_Yarmysh/status/1300487718921699328


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 04 Sept, 2020 22:46 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Juul, 2009 13:29
Postitusi: 8604
Putini aasta 2021 kalendril on ta HAZMAT ülikonnas. Üpris hea ennustus aastaks 2021 :D
Tsiteeri:
The “Putin 2021” wall calendar features the Kremlin leader in full hazmat suit during his visit to a coronavirus hospital. Personally, I’d prefer a fluffy cat or dog calendar on my kitchen wall.

Pilt
https://twitter.com/BBCSteveR/status/13 ... 1301960709

_________________
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, võib kogu poliitika(demokraatia ja seadused) ära unustada.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 05 Sept, 2020 6:53 
Foorumil
Liige

Liitunud: 24 Okt, 2014 21:33
Postitusi: 690
No vähemalt detsembri juures olev pilt oleks võinud olla trellide tagant tehtud :) .


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 11 Sept, 2020 20:36 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1216
Asukoht: Tallinn
https://www.youtube.com/watch?v=oqCxDQqY4jE&t=0s

Svets räägib oma tähelepanekutest ja järeldustest veel veidi. Ärgem unustagem, et tegemist on endise vene luure residendiga USA-s, kes juhtis seal kõiki operatsioone põranda all ja sellisesse kohta Vova suguseid ei saadetud. Ta tundis-tunneb isiklikult suurt osa sellest kambast ja teab hästi ka töömeetodeid.

Putin on organiseeritud punkrisse FSB vandenõulaste poolt, kuna ta ei täida talle pandud ülesandeid ja selles hiilivad riigipöördes osalevad praegused ja endised kõrged julgeoleku tegelased. Üks juhtivatest tegelastest on armeekindral Smirnov (Portnikovi asetäitja, Portnikov ise pole aktiivne osaleja vaid käsutäitja). See on siis kõiga verisem osa Putleri reziimist, kes on korraldanud kõik suuremad veretööd alates Tsetseenia sõja ettekäändena Moskva korrusmajade õhkimisest kuni Navalnõi mürgitamiseni välja.
Seda kõike täna juhtuvat ennustas ta juba veebruaris ja see on avaldatud ühes Ukraina väljaandes.

Miks Putin on kaotanud oma usaldusväärsuse organites? Julgeolekuorganid praegu on midagi muud kui nad olid NL ajal, tollel ajal kaitsti riiki, praegu ollakse väljas vaid omakasu peal.

Putini lähikonnast tulnud teadete järgi on mees tõsiselt haige ja ei kontrolli enam rahvuslikku julgeolekut, ehk ka tuumanupp pole vist enam tema käes!
Üks osa vandenõulaste plaanist on ka läänt hirmutada, et meil katus sõidab, ärge segage vahele. Vova ei kontrolli enam ka massimeediat ja teda pole vaja enam info vahendajaks USA-ga. FSB vahetab otse infot USA eriteenistustega.
Lagunevas riigis (ja ka Valgevenes) korra hoidmiseks on vaja midagi teha ja lähenevad USA presidendivalimised on soodsaks hetkeks. Bideniga loodetakse läbi rääkida.

Lääne jaoks pole see vandenõulaste seltskond parem kui Vova ja neil pole samuti mingit võimet sanktsioone maha võtta. Seetõttu on vandenõulastele oluline aga olukorda rigis teravdada, et kõik Putini kaela ajada, et näidata, et vaadake tema on hull ja ainult meie võime teda ohjeldada, teie ei saa temaga hakkama saada, muidu tuleb kolmas maailmasõda aga selle hullumeelse kõrvaldamise eest andestage meile meie endised sigadused ja kuritööd...
Vandenõulasetel ju puudub võime riik kriisist välja tuua ja vihast ja näljast rahvamassi taltsutada ja ilma lääne abita nad hakkama ei saaks. Seepärast pole veel ka avalikku paleepööret olnud.
Navalnõid taheti tappa selleks, et tekitada massilise rahulolematuse plahvatus, et selle laine najal ise liidripositsioonile surfata. Oluline oli vältida Valgevene olukorda, kus pole liidreid ja kui avalikult tunnustatud liidrid puuduvad, siis ei saa neid ka juhtida! Venemaal on seda ka verem juhtunud. 1905 aastal ja 1917 aastal

Nemtsovi pole enam ja Navalnõi oli juhitamatu. Kuigi mõlemad olid-on ainult intelligentide esindajad, siis Navalnõil oli potensiaal pealinnas Moskvas ühel hetkel vihase rahvamassi ette astuda ja lugeda rahvale ette teesid, et teeme nüüd nii ja naa ja valime mingid tublid inimesed meid esindama.
Tähelepanuväärne on fakt, et kolm päeva enne Navalnõi mürgitamiskatset esines Solovei ja teatas, et talle on tehtud juba kolm tapmiskatset alates juunist!
Parim kaitse sellisel juhul oleks ju joosta ajalehe toimetusse ja saavutada nii läbi meedia enda julgeolek, Solovei aga istus vaikselt nagu kult rukkis ja esines rahulikult edasi oma sõnavõttudega! Kaks päeva peale Navalnõi mürgitamiskatset teatab Solovei oma veebilehel, et ta on kõige mõjuvõimsaim politoloog Venemaal. Kommentaatorid kiidavad takka, et jah, Navalnõid enam ei ole sa oled nüüd liidriks saanud! Kuidagi halvasti lõhnab see prof. Solovei promo. ta pole teinud mitteühtegi avaldust politseisse, tal pole mitte ühtegi tunnistajat ega fakti. Svets ise on olnud Scotland Yardi üks põhilistest konsultantidest Litvinenko mõrva uurimisel, ta oli seal ka üks põhilistest tunnistajatest, kes avas FSB töömeetodeid.

Vene luureteenistused on tänaseks päevaks ka täielikult alla käinud, ,nii teatavad organid, et nad püüavad igal aastal rohkem kui 400 välisagenti, mis on tegelikult jama aga mitte luurajate püüdmine. Viimane number on lihtsalt laest võetud, et näidata töö tegemist ja õigustada eelarve raha kulutamist. Hetkel on Putini partei nõrgem, kui vandenõulaste partei. Kui Putinil oleks täna tegelik jõud, siis ta vahetaks välja Patrushevi ja vallandaks ka Smirnovi.
Vandenõulasaed aga naudivad võimutäiust. FSB on täna samasugune organisatsioon kui KGB 1991 aastal. Kindralid on ülirikkad manipulaatorid, polkovnikud on püüdlikud käsutäitjad ja nendest allpool olevad ihuvad kindralite peale hammast ja lähevad esimesel võimalusel üle, sest neile raha ja privileege ei jätku.

Milline on armee roll, mida suudab Shoigu? Solovei peab teda Vova järglaseks. Armee on veel hullemas seisus, kui eriteenistused. Ladudes on tuhandetes roostes nõuka aegseid tanke, kuid puuduvad tankistid, Ukraina kampaania ajal üritati neid värvata nii reservist, kui ka Kaasanis Kõrgemast Tankivägede Koolist. Tankistid saatsid enamuses värbajad pikalt, me valmistume kodumaad kaitsma aga mitte avantüürideks. Nii lõppeski võidukas Ukraina sõjakäik kuna spetsialiste jäi puudu, kes sooviksid surma saada kellegi teise huvide eest.

Seega FSB vandenõulased ei saa loota ka Shoigu peale, kuna see on korduvalt näidanud, et ta ei saa millegagi hakkama. Ehk kuna otsest jõudu võimu võtmiseks pole, pole usaldusväärseid inimesi ja löögirühmi, siis peab asju ajama põranda all ja väheste jõududega.
Navalnõi mürgitamine on rahvusvaheline kuritegu, kuna on rikutud rahvusvahelist keemiarelvade lepet! Seega on ootamad muu mmaailma vältimatu reageering. NordStream2
on nagunii juba ameerika sanktsioonide pärast surnud, Merkel võib nüüd ka näo teha, et tema jätab selle asja pooleli. Kuna USA-s 2 lähema kuu jooksul palju ei muutu, siis peale valimisi on oodata uusi reageeringuid ja uusi sanktsioone.

Venemaa tuleviku lähiajal määravad ära järgmised asjaolud:
- kas tulevad massilised üleriigilised protestid või mitte
- Putini enda tervis - mida kiiremini ta eluvaimu kaotab seda kiiremini tuleb võimuvahetus teha, loomulikku surma surnuna pole ta enam riigipöörajatele kasulik

Siin on ka kolm artiklit mille põhjal ta räägib ja mida ta kommenteerib:
https://gordonua.com/publications/nozhi-v-spinu-putina-ili-kak-blizkoe-okruzhenie-slivaet-prezidenta-rossii-1497128.html
https://www.obozrevatel.com/russia/nato-i-ssha-nachinayut-moschnyie-voennyie-ucheniya-putin-doigralsya.htm
https://www.obozrevatel.com/russia/kreml-zapustil-hitruyu-spetsoperatsiyu-nachnem-s-pravdyi-i-polupravdyi.htm

Siin on veel üks huvipakkuv teade selle kohta, et jaanuaris oli rahvusvaheline arstide konsiilium tunnistanud Vova tervisliku seisukorra halvaks. Foto järgi tundub, et mees kannab korsetti - järelikult on proleem vähemalt seljaga. Kui oli rahvusvaheline konsiilium, siis on tema olukord ilmselt teada ka suurematele ja olulisematele luureteenistustele.
https://www.obozrevatel.com/russia/vremya-istekaet-v-rossii-zagovorili-o-rezkom-uhudshenii-sostoyaniya-zdorovya-putina.htm

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 11 Sept, 2020 22:16 
Eemal
Liige

Liitunud: 07 Dets, 2005 16:53
Postitusi: 1050
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kunagi lipsas läbi, et Voval on tõsised probleemid kõhunäärmega. Pankreatiit pole üldiselt ravitav.

_________________
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 13 Sept, 2020 0:20 
Eemal
Liige

Liitunud: 07 Dets, 2005 16:53
Postitusi: 1050
Asukoht: Lõuna-Eesti
Lenin mausoleumist välja?
https://www.err.ee/1129020/vene-oigeusu ... ja-kusimus
https://vm.ru/news/827210-mavzoleyu-len ... ie?from=li

See oleks midagi märgilist Venemaa arengus!

Aga seda on vaja ka Putinile, olla meelepärane Vene Õigeusukirikule. Sest Putini viimane puhkepaik saab olema ühes Valdai kloostris.

_________________
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 13 Sept, 2020 15:47 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1216
Asukoht: Tallinn
Täna on venes kohalikud valimised, meil pole sellest eriti räägitud, kuid see üritus saab olema olulise tähendusega, sest ka neid valimisi on vaja võltsida, et Vova saaks edasi võimul olla. Samuti peaksid täna valitavad kohalikud omavalitsused funktsioneerima ka Vova võimaliku uuesti valimise ajal ja üleüldse, kui praegu satuvad kohalike omavalitsuse organitesse opositsionäärid, siis on igasugune Ühtse Venemaa sahkerdamine tunduvalt raskem. Ka Navalnõi tapmiskatse võib sellega seotud olla, kes teab...
Võimalus on, et nüüd läheb venes samamoodi nagu Valgevenes, kui rahvas võltsimistega rahule ei jää.

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 13 Sept, 2020 15:56 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1216
Asukoht: Tallinn
https://www.youtube.com/watch?v=as1uCkhkZC8

Putini haigusest. Venemaal tuntud meditsiiniprofessor väidab et mehel on ohtlik nakkushaigus, mis on läinud ägedasse faasi ja mees peab olema isolatsioonis, et mitte teisi nakatada! Haiguse nime ei suuda kahjuks tõlkida.

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 13 Sept, 2020 16:44 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 13 Jaan, 2010 19:32
Postitusi: 3603
Asukoht: Põllul
Leepra, rahvapäraselt pidalitõbi.

_________________
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 13 Sept, 2020 16:56 
Eemal
Liige

Liitunud: 11 Dets, 2009 23:35
Postitusi: 235
Vaatan neid viimase paari lehekülje poste ja mõtlen, et ilmselt on ikkagi midagi keemas seal Vene riigis ja mitte selle pärast, et VVP oleks haige, vaid et vene ühiskonnas keevad kõige erilisemad ning uskumatumad kuulujutud. Pidalitõbi ei ole mingi laialt leviv haigus, mida igalt poolt saab; samamoodi pankreasepõletik on enamasti ikka ravitav ning ma ei usu, et Putinil oleks elukombeid, mis pankreasepõletiku kuidagi ravimatuks teeksid, a là ohjeldamatu joomine või pikalt ravimata sapipõiepõletik. Pankrease vähk on teine asi, aga siin üle poole aasta elulemus on väike sõltumata soost, rassist ja sotsiaalsest positsioonist.

Niisiis kuulujutud - ka enne NL lagunemist rääkis ja uskus rahvas kõike, mida ette visati, kord pidi tulema hiidlaine, mis kõik ära pühib, kord oli mingi objekt Meriväljal jne. Vaadates, kuidas 80- lõpus ja 90-alguses levis kirjandus paranormaalsusest ja vandenõudest, siis on see ehk mingi mudel praeguse situatsiooni kirjeldamiseks. Lugedes klassikalist kirjandust, siis on siin ja seal mitmel pool viited sellele, kuidas ühiskond täiesti absurdsel moel enne revolutsiooni toimumist kees.

_________________
otsin puude taga metsa


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 13 Sept, 2020 19:08 
Foorumil
Liige

Liitunud: 23 Okt, 2014 20:46
Postitusi: 114
mäger kirjutas:
Pidalitõbi ei ole mingi laialt leviv haigus, mida igalt poolt saab...

Leepra peiteperiood on 1 kuni 20 aastat ja võib ulatuda 35 kuni 40 aastani.

_________________
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
=Mark Twain=


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 14 Sept, 2020 18:40 
Eemal
Liige

Liitunud: 07 Dets, 2005 16:53
Postitusi: 1050
Asukoht: Lõuna-Eesti
Ei mingit Lenini mausoleumi uut kasutust. Muudeti eelmine otsus ära. Rahvas tahab iidoli muumia säilitamist.

https://www.svoboda.org/a/30838083.html

_________________
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 930 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 58, 59, 60, 61, 62

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Eestikeelne tõlge phpbb.ee poolt