Poola presidendi lennuõnnetus - vandenõuteooriad

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
Peeter
Liige
Postitusi: 2579
Liitunud: 19 Veebr, 2006 20:12
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Peeter »

Paistab nii ma pean siia lisama ühe selgitava osa (see oleks pidanud olema juba sissejuhatuses) mis iölmestaks minu seisukohta. Ma olen jubaüle40-ne ja vastavalt ka niipalju elukogemusi saanud, see ei tähenda, et ma oleks nüüd "kõigekogenum". Ma olen senise elu jooksul nii lugenud kui näinud kuidas Vene ametivõimud käituvad- vassimisest-salatsemisest lausa räige valevandumiseni (hetkel näiteks kohe Katõn). Ma olen näinud elus erinevaid situatsioone ja käitumisi, olukordi ja lahendusi. Vene eriteenistustest alates SSOR-st kuni talliumimürgistusteni on räägitud küllalt ja pole eriline üllatus, et olles ise ka CA masinavärgist läbikäinuna ma suhtun venelaste poolt tehtud avaldustesse diplomaatiliselt öeldes ettevaatlikult. Kui on faktid siis usun, aga jätan endajaoks igaksjuhuks kuskile varusse ka selle, et nad jälle grandioosselt valet vannuvad. Midagi pole teha, aeg on lihtsalt seda näidanud. Ma mõtlen oma senisele elukogemusele tuginedes läbi kuidas mingi asi peab olema algselt organiseeritud-tehtud-väljamõeldud-vmt ja võrdlen sellega mida näen-loen-kuulen (ja alati arvestan ka sellega, et keegi võib-olla ei räägi õigust, kas siis tahtlikult või tahtmatult). Ilukõneliselt öeldes alates ühe jalgratta tänavavõistluse organiseerimisest kuni Valge Maja katusel olevate snaiperiteni, ja seda nii oma silmaga kui telekas. Tegelikult saan ma ju iga sellise korraga ühe kogemuse enda jaoks juurde. Aga see ei tähenda, et ma oleksin eksimatu. Mul on juba omad seisukohad ja veendumused, ja oma maailmapilt, ja saage aru, minu maailmapilti ei ole võimalik enam kõikuma lükata väidetega "..et ega valitsused valeta, pealtnägijad on ise lollid ja udupead". Need ajad on minu jaoks möödas, kui ma olin nii noor-loll-ja-roheline, et sellise jutu peale suunda muuta. Nüüd on vaja minu loogika kõigutamiseks palju krõbedamaid argumente, et sellist juttu uskuda. See on loogiline ja inimlik, mõelge ka enda peale ja nõustuge.
Vanahalb: seal ei olnud palju tunnistajaid, tegemist on Smolenski põhjapoolse linnaäärega, alguses vaieldi isegi selle üle kas "linn või maa", pealegi veel endise sõjalennuvälja lähitsooniga, seda kohta võiks võrrelda meie Raadiga, linnaääres küll, mõningad ettevõtted kah, aga sellele vaatamata saaks seal ümbruses tükk aega migeid suuremaid sigadusi teha enne kui Tartu peal info levima hakkab.
Nüüd minu seisukohast mida olen ka varem kirjutanud: mina arvan, et see lennuk tuli allapoole glissaadi lennujuhi ettekavatsematu valeinfo tõttu või mõne muu tehnilise vea tõttu ja seda võisid võimendada piloodi vähesed lennutunnid TU-154-l. Lisandub siia Venemaa puhul täitsa tavaline hooletu ja külm suhtumine oma ametiülesannetesse. Ja sealt edasi see, et sellise käitumissuuna Kacinski suhtes andsid alluvatele kõrged-kõrged ülemused ise. Ja vot seda nad nüüd vassides üritavadki varjata, et oma riigi maine puhtaks pesta. Minu arusaamadesse ei mahu teadlik hävitamine, see "ei lähe mul kõrist alla ja on üle mu taluvuspiiri". Kui see nüüd ikkagi välja tuleb ja tõeks osutub, siis minul on kohe ainult 1 küsimus: "mis saab meie maast edasi?". Ja selle pärast ma ei kommenteerinud neid väidetavaid hukkamisi vaid märkisin lihtsalt, et nägin elusaid valges riides kujusid.

Muideks, prokurör Jim Garrisson ütles pea 900se Earl Warreni komisjoni toimikuhunniku läbi töötamise järel ainult: seda võib uskuda ainult see inimene, kes pole seda lugenud. Ametivõimud tegid kõik võimaliku ja suutsid Garrissoni eemale lükata....
vanahalb
Liige
Postitusi: 2635
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Postitus Postitas vanahalb »

No kui süüd enam kellegi teise kaela lükata ei ole siis on juudid süüdi ja nendele kasulik.
Ma lugesin, et juudi rabidel keelati selle lennukiga lendamine (muid kirikutegelasi ikka oli pardal)
(Lihtsalt selleks märkisin, et teema ei soikuks ja tüli edasi vinduks 8) )
Peeter
Liige
Postitusi: 2579
Liitunud: 19 Veebr, 2006 20:12
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Peeter »

Corvus, kui tegemist on FSB erioperatsiooniga siis motiivi meie siin küll teada ei saa, võib-olla kunagi hiljem lihtsalt selgub, et mingid protsessid ei oleks saanud toimuda või oleks toimunud hoopis teitmoodi kui see lennuk poleks alla kukkunud. Aga võib-olla ka ei selgu. Igal juhul ära aalahinda FSB võimekust, on täiesti loogiline, et sellise operatsiooni läbiviimise korral on tõelise motiivi ja selle täideviijate peitmiseks olemas plaanid B,C,D ja mis kõik veel ja lõpuks vahime me tõtt mingi Vovaga Lasnamäelt kes nn mingi peenraha eest on järsku osutunud sõjalaevade poolt tagaaetavaks "Läänemere Esiterroristiks"

Julged Sa siin kinnitada, et "Pelikani memorandum" tegelikus elus on naeruväärne?

P.S. Vaidlustes sünnib tõde ja avardub maailmapilt, Vanahalb, ära võta seda tülinorimisena, filosoofiliselt öeldes seda siin toksides võitlen ma ju ka iseendaga.... javascript:emoticon(':wall:')
Viimati muutis Peeter, 11 Mai, 2010 10:36, muudetud 2 korda kokku.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

vanahalb kirjutas:No kui süüd enam kellegi teise kaela lükata ei ole siis on juudid süüdi ja nendele kasulik.
Ma lugesin, et juudi rabidel keelati selle lennukiga lendamine (muid kirikutegelasi ikka oli pardal)
(Lihtsalt selleks märkisin, et teema ei soikuks ja tüli edasi vinduks 8) )
Kuidas Lutsul saa (Parandus: SEE) Tootsi hommikupalvus nüüd oligi?
"Meie Isa, kes sa taevas oled, tee nii, et täna ikka üks priske karvakiskumine tuleks..." 8)
Viimati muutis Lemet, 11 Mai, 2010 14:19, muudetud 1 kord kokku.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Peeter
Liige
Postitusi: 2579
Liitunud: 19 Veebr, 2006 20:12
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Peeter »

Meil Raadil on ka korralik linnak, staadion ja kauplus jne. Ja elanike garaazid ka. Ja maantee ka. Aga seal on ikka väga palju sellist territooriumit ka kuhu jalutama just ei tiku. Ja kui mõne riigi juhid tahaksid oma lennuki Raadile maandada (jätame oletuslikult välja selle prügi ja asfalditehase) siis mina näiteks neid ohututeks ja tsiviliseeritd aladeks küll ei riskiks nimetada.

Corvus, kui FSB seda tegi teadlikult, siis ma usun, et sellest on ka jänkidel hais ninas. Ja kui näiteks (see on spekulatsioon) ikka mõnede riikide juhid saavad mingeid teid pidi oma vastuluurelt ülisalajasi memosid, et Katõn2 on sama käekiri ja kirjutajad, siis lähevadki nõrgemad ilusasti tipa-tapa 9.mail paraadile. Soomlane on vinske säga, mõtleb järele, avalikult koogutab, aga seljataga teine mees kaevab kaevikut, kolmas tegeleb sildade mineerimisega, neljas miinidega, jne jne. Aga meie?

Tsitaat: Ja nagu ma aru saan, siis FSB tegutseb ilma motiivideta või on nende motiivid nii kurikavalad, et meil lihtsurelikel ei ole võimalik sellest aru saada?...... Ma arvan, et Sa ei eksi, FSB tegevus võib küll olla nii riukalik, et meie lihtsurelikud pole suutelised seda jagama. On teada, et neil on olemas nii avalikud kui salajased teaduslikud uurimisinstituudid suisa riikide ja/või riigigruppide kaupa. Ja käivad nad ilusti omavahel läbi, kui just otsese alluvuses pole. Ja selle karja teadlaste tööülesandeks on just neile riikidele (ka meile) mütsi pähe tõmbamine. Selleks töötavad nad aastatekaupa näiteks meie elu läbi ja tõenäoliselt kaitsevad igatsugu väitekirju kuidas meile seda teha. See pole väljamõeldis, see on tegelik elu. Midagi pole Venemaal muutunud, FSB tõstab pead. See pole minu välja mõeldud.
Annaks jumal meile rahulikku elu.
Viimati muutis Peeter, 11 Mai, 2010 18:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
setu
Liige
Postitusi: 1108
Liitunud: 11 Mär, 2009 10:32
Kontakt:

Postitus Postitas setu »

corvus võiks vähem retoorikat viljeleda.
Iga erioperatsioon on üks struktuur. Kogum, mis toimib. Vaatame seda siis vastupidi, kui antud ponnistusi õnnetuse ärahoidmiseks ei oleks pealtnäha nii lõdva randmega tehtud. Lennuk oleks ilusti maandunud ja kõik elus.
Miks ta oleks olnud kasutamata võimalus:
- Lennukireisijate kooslus - totaalne loto peavõit. 1/miljardist. Poola poolt ilusti kõik seadusevastaselt kõrged ametiisikud ja mälu-institutsioonide esindajad. (see punkt räägib vene luure kiirusest ja kasuks tuli tõsiasi, et Poola andis kandikul kogu nimekirja varakult ette lennukis viibijatest.)
- pikalt on aega etteplaneerida võimalike A,B,C,D,E...plaanide väljatöötamiseks. Sama erijulgeolek on juba seaduslikult ja vastavas konfiguratsioonis kohal turvamas kogu operatsiooni.
- erioperatsioon tehakse low-budget meetodil. Kõrvalisi isikuid ei ole segatud. Järgmise 200 aasta pärast imestab järgmine TÜ professor, et USA luureagentuuri väljaande esikaanel mingi poola lennuki pilt vms.
- ajakirjanikud dokumenteerivad katastroofi. Kõik nägid-meetod. Midagi ei tundu salajast. Samas ajakirjanike akrediteering ja nende maapealne ekskursioon toimub üldise reeglistiku järgi. Kes ei tea kuidas see toimub, soovitan raamatut "Utility of Force" - see ei anna mitte ainult head ülevaadet vaid räägib sisuliselt.
- ajalooline "taktitunne", teatud sündmuste vastu - kui siis juba. Sama käekiri, mis uurivjakirjanike tapmistel (sh Vene autonoomsete sattelliitriikide ajakirjanike - need kes ETV uudistekünnist ei ületa). Kus väga edukalt kasutatakse ära kaasaegset tehnoloogiat ja teavitatakse sõbralikult nimekirjas olevaid ajakirjanikke SMSi teel.
- jääks kasutamata stiilipuhas lahendus õnnetusest.
otsin eestlasi, kes teenisid eskadrilli ülema major Toompuu all (sinised baretid) / (üksus Alfa); Taškendis, operatsioonid-patrullid: Pakistanis, Afganistanis, Vene-Hiina piiril; Vietnami operatsioon USA "guerrillas" vastu (1960ndad - 1970ndad).
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Corvus, selline teemaväline küsimus- kui Estonia katastroofi järgselt sai Jüri Liimi suust kuulda väiteid relvaveost "Estonia" pardal, kuidas Sa nendesse väidetesse suhtusid? Aus vastus, kui tohiks...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas EOD »

peeter kirjutas: EOD väljendasin ennast ebatäpselt, küsimus siis selline: kas tehniliselt on võimalik, et kui lennuk on madalamal kui NDB majakas, nii nagu seal juhtus, siis lennuki raadiokompassi näidikult kaob info NDB suuna kohta (nt lennuki kere varjestab antenni). Mõte oleks siis selline, et nad said aru, et on liigselt alla tulnud ja üritasid kohe tõusta...
Ei varjuta. Kesklaine signaaliga seda probleemi pole.
ADF-le omastest vigadest rääkides võib antud juhul tegu olla vaid mäeefektiga. See tähendab, et saatja signaal peegeldub pinnavormidelt ja annab vale suuna majakale. Efekt avaldub just väikestel kõrgustel. See ehk seletab ka seda 40 meetrit, mis lennuk majakast mööda lendas (kui muidugi raadiokompassi üldse kasutati). Ja 40 meetrit kilomeetri kaugusel raja lävest pole palju. Jõuab ilusasti raja telgjoone mõttelisele pikendusele ja raja lävi ületatakse, lennates telgjoone suunas, nagu õpiku järgi.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

corvus kirjutas:Kuidagi ei suhtunud. Seksi suhtusin soojalt...Jüri Liimi väidetesse ei suhtunud üldse kuidagi. Vist ta hambapasta fluori kahjulikkuse teesist olin juba kuulnud.

Aga vaatamat tema väidetele, ei ole isegi täna vist keegi suutnud tõestada relvaveo (pealegi olid need pigem teatavad detailid) ja uppumise seosest... Nii, et peaks see olema mingi motiiv või? Veeti poola lennukiga mingit hušš-hušši või?

Ei, aga vahetult peale õnnetust leidus massiliselt tarkuritest teadjaid, kes kuidagi väga kattuva retoorikaga naersid ta välja ja "teadsid" et midagi taolist pole olnud. Mõnigi väitis suuresuiselt ka motiivi puudumisest. Mõni aasta tagasi aga selgus, et vahi sunnikuid, nädal enne veeti...ja ka kaks nädalat ennem veeti...nagu populaarses lastefilmis öeldi, 500 aaśtat tagasi TEADSID KÕIK, et maakera on ümmargune...kujutab ette, mida sa veel homme võid teada saada. Nii et võiks igasugu kategooriliste spekulatiivsete väidete esitamisel vaoshoitum olla. Et SINA ei tea (või ei suuda välja mõelda) , ei tähenda kohe kindlasti mitte, et FSB-l motiivi ei olnud.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9136
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Postitus Postitas Kilo Tango »

Lemet kirjutas:
corvus kirjutas:Kuidagi ei suhtunud. Seksi suhtusin soojalt...Jüri Liimi väidetesse ei suhtunud üldse kuidagi. Vist ta hambapasta fluori kahjulikkuse teesist olin juba kuulnud.

Aga vaatamat tema väidetele, ei ole isegi täna vist keegi suutnud tõestada relvaveo (pealegi olid need pigem teatavad detailid) ja uppumise seosest... Nii, et peaks see olema mingi motiiv või? Veeti poola lennukiga mingit hušš-hušši või?

Ei, aga vahetult peale õnnetust leidus massiliselt tarkuritest teadjaid, kes kuidagi väga kattuva retoorikaga naersid ta välja ja "teadsid" et midagi taolist pole olnud. Mõnigi väitis suuresuiselt ka motiivi puudumisest. Mõni aasta tagasi aga selgus, et vahi sunnikuid, nädal enne veeti...ja ka kaks nädalat ennem veeti...nagu populaarses lastefilmis öeldi, 500 aaśtat tagasi TEADSID KÕIK, et maakera on ümmargune...kujutab ette, mida sa veel homme võid teada saada. Nii et võiks igasugu kategooriliste spekulatiivsete väidete esitamisel vaoshoitum olla. Et SINA ei tea (või ei suuda välja mõelda) , ei tähenda kohe kindlasti mitte, et FSB-l motiivi ei olnud.
Üldiselt soovitaks selliste mõttekäikude esitamisel natuke rakendada skeptilist meelt ehk teaduslikku meetodit. Selle üks osa seisneb selles, et kõik väited, mis lükkavad ümber meie senised tõekspidamised peavad olema väga tugevalt tõendatud ning mitmekordselt kontrollitud.

Sestap: See kõik võis olla nii või naa või kolmatmoodi, kuid praegu ei ole saadaval ühtegi kinnitatud tõsiasja, mis viitaks sellele, et selle seee oli "juhitud" lennuõnnetus.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Loomulikult, aga see ei sega ju osutamast ebakohtadele ning küsitavustele. Milliste selgeksrääkimine meie kõigi silmaringile ilmselt positiivselt mõjuks. Isiklikult ei julge praegu ei üht- ega teistpidi midagi arvata. Muideks, toimikutest...delfi küll, aga ikkagi...

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/v ... 3&l=fplead
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
heino
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 15 Okt, 2009 14:32
Kontakt:

Postitus Postitas heino »

Corvus kirjutas:

Kuidagi ei suhtunud. Seksi suhtusin soojalt...Jüri Liimi väidetesse ei suhtunud üldse kuidagi. Vist ta hambapasta fluori kahjulikkuse teesist olin juba kuulnud.

Hambapastas sisalduva fluori kahjulikkusest ja sellega seotud vandenõust kirjutas tuntud konspiroloog ja vandenõuteoreetik Jüri LINA, mitte harrastusluuraja Jüri LIIM
vanahalb
Liige
Postitusi: 2635
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Postitus Postitas vanahalb »

Peeter, ma ei võtagi seda tülinorimisena ... ja mul pole mingeid erilisi argumente ka vaidlemiseks.

Erioperatsiooni kohta - kui on huvi lennukitäis rahvast kindla peale ära tappa, siis tavaliselt proovitakse seda suuremates kõrgustes. Kasvõi "kogemata" väljalastud raketiga või midagi lennuki kallal nokitsedes. Kogemata lasid nii kümmekond aastat tagasi ukrainlased õppuste käigus ühe Iisraelist tulnud lennuki alla. Väga suurt kisa nagu ei tulnudki - juhtub.
See Poola lennuk käis minuteada Venemaal remondis - siis oleks võinud ju ka juba asja peale mõelda.

FSB lennuki selilipöördumist enne lõppu poleks suutnud mõjutada. Minumeelest oli see üks harvadest juhtudest, enamasti ikka lohisetakse kõhuli. Kõik said surma suuresti just sellepärast, et lennuk tagurpidi kukkus. Põhja peale maandumisega oleks suure vedamise korral kõik elus olnud.

Kui ka oli erioperatsioon, siis ikka ülim hooletus mingile juhuslikult ette jäävale puule ja 180 kraadisele kreenile lootma jääda.
Peeter
Liige
Postitusi: 2579
Liitunud: 19 Veebr, 2006 20:12
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Peeter »

Kilo Tango: mina olen oma legendi pakkunud, ja see ei sisalda eriopi. Kui Sina leiad, et "pole ühtki tõendit juhitud lennuõnnetusest" siis vandenõuteoreetikute seisukohast on ju erioperatsioon õnnestunud- ülesanne täidetud nii, et tõendeid pole ja need üksikumadki viited on lihtsalt naeruvääristatavad.
Setu: tänan sellise postituse eest, lugedes oli tunne nagu omi mõtteid loeks keegi, samas ütlen juurde: loodan, et ma ei pea seda uskuma hakkama

Nii, nüüd võtame Corvuse ette:
Paistab, et mitte keegi pole Sulle vene olemust tutvustanud. Vene motiiv nr1 kõikides asjades on: MAAILMA SUURRIIGI KUVANDI TUGEVDAMINE, OMA VÕIMSUSE ja DOMINEERIMISE DEMONSTREERIMINE JA DERŽAAVA VÄGEVUSE PÕLISTAMINE. Selleks eesmärgiks on kõik püha ja alles peale selle on võimalikud järgnevad motiivid, muidugi juhtumil, kui need pole vastuolus motiiviga nr1. Näiteid sellest: Putin "NL lagundamine oli suurim viga" jne. See motiiv annab kohe ka käitumisjuhendi Smolenski juhtumile: põlguse ja üleoleva hoolimatuse demonstreerimine nende poliitikute suhtes, kes pole Moskvale meelejärele, ja samal ajal heatahtliku suhtumise demonstreerimine sama riigi neile poliitikuile kes Moskva ees koogutavad (kas pole siis tuttav). Loomulikult on need käitumisjuhendid igatsugu rahvussuheteinstituutide ja kuratsedateabkelle poolt läbi töötatud ja erinevad stsenaariumid läbi mängitud ja igatsugu ootamatustega arvestatud. Stsenaariumid on suisa riigiti spetsiifilised ja loomulikult on arvestatud ka vindi ülekeeramisest tingitud (suurte)rahvusvaheliste skandaalidega(nt see katastroof) ja nende summutamise meetoditega. Esikohal on alati kohene vene seotuse eitamine. Ma võin Sulle (ja ka teistele kuulajatele) seda loengut edasi pidada, aga jätame praeguseks selle ja toome piltlikustamiseks erinevaid mõttekilde. Kui Sa arvad, et vat nüüd panin küll jampsi, siis tulistan kohe puusalt: Isegi Eesti taolisel väikeriigil on kabinetides läbi mängitud erinevad stsenaariumid kuidas käituda nii sõjaolukorra kui ka ainult Ülemistel juhtunud lennuõnnetuse korral, ja ennäe, avaneski meie hiilgavail päästeameti taktikuil-analüütikuil võimalus demonstreerida kabinetivaikuses läbimängitut.(':twisted:'). Tulemus oli kogu rahvale näha: koorem laudu Kalevipoegade käes, mingi 50 tellitud hamburgeri, mtšs-i kontaktmobiil tahvlil ja lõpetuseks üks kopp mis pidi selle aja peale jääst läbi järve põhja vajunud lennuki läbi jää trossi abil kaldale vedama. Meil on ka erinevat kraanaveokitega kogemust ja ka sellised sikutamise-päästmise (loomulikult väiksema kaaluga) töid olnud ja seepärast tuli kohe mitmest suust- nüüd tõmbavad küll lennuki ribadeks. Katkes hoopis tross ja jäi üle tõdeda, et mõistus saabus objektile koos kaitseväe logistikutega, nende analüütikud-taktikud olid oluliselt kõrgemal tasemel. Hea küll, aitab sellest.
Ma olen üle elanud sellise imelise aja kus 1/6 maailma valitsenud impeerium nõrkusehekeil lagunes- ta andis vabaks oma vasallid, vähe sellest, ta lasi ka lõigata tükke oma ihust. Venemaa astus tagasi, alguses NSVL-i piiridesse, pärast edasi Narva jõe taha. Samal ajal astusid tühjale kohale oma mõjuvõimuga nii jänkid kui lääne-eurooplased. Meie ülesandeks on olla puhvrid ida ja lääne vahel ja olla esimeseks hädakisajaks kui venelane peaks varbapeale kipuma astuma. Neid ei huvita meie tootmisvõimekus vaid hoopis meie kui tarbijad, ja sedagi tervikuna Baltikum. Ühes majandusanalüüsis märgiti, et Kreeka esimese etapi aitamise mootoriks olevale Saksamaa maksumaksjale tähendab see 0,79% maksukoormuse tõusu. Me oleme Kreeka kõrval kääbus. Ja seda kõike kokkuvõttes jõuame arusaamisele, et Lääne-Euroopal on suht savi kas sellel puhveralal kasutatakse kroone, lite, latte, rublasid või dollareid. Kui meile antaksegi EURO siis igal juhul mitte majandusnäitajate pärast, sest Saksa maksumaksjale poleks probleem kõik meie sitad saba ja sarvedega kinni taguda. Kreeka riigile antavate rahadega oleks praeguste numbrite juures võimalik kinni tampida kogu Eesti eelarve ca 15-20 aastat. Kui me saame selle EURO, siis puhtalt poliitilisest aspektist lähtuvalt, see on tore, et meil on "majandus korras", aga see ei tähenda meie väiksuse juures midagi.... ...tänaseks on meie RM välja ujutanud info, et selle eest peame maksma ükskõik mis nime all see ka pole (13-20 miljardit eeku), ja kui nad on kursi määranud, siis (veel) olevat meil vetoõigus, tahame liitume, tahame ei liitu..... (kas veel midagi tuleb välja?)
Mina ei usu, et minu silmad näevad hetke kus jänkide president sõidab ise indiaanlaste reservaati ja ütleb: Teate, me oleme teie maad niikaua omaks pidanud ja teie inimesi tapnud-küüditanud, teie maavarasid omastanud aga nüüd on sellel lõpp, me laseme teid vabaks. Tehke siia oma iseseisev riik. Aga venelane tegi seda....
Ja nüüd on kätte jõudnud see aeg kus see impeerium ütleb avalikult: "MA TAHAN SEDA TAGASI!" Ja meie teame, et meie oleme üks neist tükkidest mis tema küljest lõigati. Milliste meetoditega seda läbi hakatakse viima, seda me alles näeme, aga ega venelane seda nii jäta. Mart Helme: "Mulle öeldi Moskvas otse- teie vabadusestaatus on suurriikide kokkuleppete tagajärg, muutuvad lepped, muutub ka staatus." David Vseviov: "Moskva on valmis meid iga hetk üle võtma, ta ootab jänkidelt luba." Ühes eesti foorumis suhtlesid eestlased ühe külalisega- seleles mõttes ehtsa deržava-venelasega. Ja küsimusele miks sa ära ei lähe koju siis tagasi kui sul siin halb on, vastas see: See on põline meie maa, ma olen siin sündinud ja jään siia, see on meie oma ja see, et teie hetkel siin peremehetsete ei kesta kaua. Me võtame oma maa tagasi. Vat niimoodi... Täna ilmus siis selline uudis http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=378204

Vabandan, et teemast välja läksin, aga Corvuse roosad prillid vajavad puhastamist


Vanahalb: samuti tõmmati vist oli ca 85-86 Vahemere kohal Nato õppuse käigus alla üks Airbus ja 90-ndate alguses võtsid Abhaasia sõja ajal kohalikud grusiinide-georgiinide dessandi kartuses alla 4 vene päritolu liinilennukit. Muideks, olen ise NA-s õhutõrjeõppekeskuses istunud õhutõrjekompleksis ja vaadanud visuaaliga liinilende. Selge ilmaga oli pardanumber loetav (optika kuni 15km) edasine oleks olnud: vkljutšit võsokoje, tsel fiksiirovatj. Võssooki lutš jest, dalnost jest. Na zapros otvetšajet-ne otvetšajet. raketõ gotovõ.PUSK.... ainult rakette õppeplatsil polnud ja võssokojet oli RANGELT keelatud sisse lülitada, see oli plommi alt maas ainult ühel autol kümnest õppemasinast ja sellel kunagi seepärast ka rakette õppeprotsessis ei paigaldatud.
Viimati muutis Peeter, 12 Mai, 2010 8:57, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

peeter kirjutas:Kui Sina leiad, et "pole ühtki tõendit juhitud lennuõnnetusest" siis vandenõuteoreetikute seisukohast on ju erioperatsioon õnnestunud- ülesanne täidetud nii, et tõendeid pole ja need üksikumadki viited on lihtsalt naeruvääristatavad.
küll on lihtne olla vandenõuteoreetik! ükskõik, mis juhtub, on selle loogka kohaselt vandenõu. näiteks peeretas mu kass eile mu naise nina all - ilmselgelt vabamüürlaste õnnestunud erioperatsioon - kahju on tekitatud, mingeid jälgi tellijatele ei jäänud ja teostaja on süütu, asjast mitte midagi teadev pudulojus.

kahjuks just sellised kõik need vandenõuteoreetikud ja -teooriad ongi. ega need uhhuud ei usu eluilmaski, et näiteks mõni tähtis nina loomulikku või juhuslikku õnnetussurma sureb, sest president roosevelt ISIKLIKULT ütles ju kunagi, et poliitikas ei toimu midagi juhuslikult - kõik on kunagi kuskil planeeritud ja see on nende jaoks ülimaks tõeks.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist