Militaarnet ostab soomuki.

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
Välipreester
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 19 Jaan, 2009 1:35
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas Välipreester »

Millest too malevkond seda masinat hooldama ja remontima hakkab, kui liikmemaksudest laekuv omatulu jääb 300-400 liikme puhul nii 3000-4000 euro kanti (12 eur korda liikmete arv, kõik ei maksa liikmemaksu).
aj1972
Liige
Postitusi: 917
Liitunud: 23 Mär, 2014 21:53
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas aj1972 »

Välipreester kirjutas:Millest too malevkond seda masinat hooldama ja remontima hakkab, kui liikmemaksudest laekuv omatulu jääb 300-400 liikme puhul nii 3000-4000 euro kanti (12 eur korda liikmete arv, kõik ei maksa liikmemaksu).
Ma arvan eks seal tulevad enam vähem samad rahad taha millega tehti korda 2 BTRi üks oli ikka ront hullem kui Poola masinad.
Kasutaja avatar
Qtec
Liige
Postitusi: 663
Liitunud: 08 Veebr, 2008 10:34
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas Qtec »

Välipreester kirjutas:Millest too malevkond seda masinat hooldama ja remontima hakkab, kui liikmemaksudest laekuv omatulu jääb 300-400 liikme puhul nii 3000-4000 euro kanti (12 eur korda liikmete arv, kõik ei maksa liikmemaksu).
Ilmselgelt teab see malevkond ise paremini, kuidas hoolduse ja käigus hoidmise kulud kaetakse. Ilmselgelt ei toimu see ka pelgalt liikmemaksudega. Kõik sõltub antud malevkonna liikmetest (liikmete arv, motivatsioon, eeskujud, võimalused jne), kuid a priori "mis nüüd küll saab" tüüpi jutuga pole mõtet teiste aega raisata...
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas pagan »

Ma küsiks, et mis olukord hetkel on? Kontonumber lõpuga 5227 siinpool.
Mul oleks vaja kaheks kuuks (Aprill, Mai) püsikorraldus katkestada. Vaja Kevadtormiks miskit osta ja ma ei taha oma lapserikka pere eelarvele "kaitsekulutuste" kasvuga liiga teha. Ma olen kahe jala ja kahe käega asjas sees tagasi juuni kuus.
Ma ühe oma, sõbrale tehtud, haltuura tööotsa tasu soovitasin ka rahvasoomusesse saata. Seega ehk pisut kompenseerib. :)
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Kasutajanimi
Liige
Postitusi: 617
Liitunud: 25 Juul, 2007 2:40
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas Kasutajanimi »

Oma raha, tee mida tahad. :P Viimaste teadete järgi on sel tartu malevkonnal raha "põhimõtteliselt olemas", muu oleks meiepoolne boonus. Saaks selle ühega ainult maha.....

Saada privaatsõnum Qtec-ile, mul pole aimugi hetkeseisu kohta. Ma mängin praegu ainult telefoni pangakonto ja veebilehe vahel.


Mu oma malevkonnale ei tilgu kahjuks minu poolt midagi sel ajal kui ma ise iga kuu oma ülekannet soomuki jaoks teen. Samas peale liikmemaksu keegi teine malevkonnale ka midagi ei anneta :\
Galileo
Liige
Postitusi: 105
Liitunud: 30 Okt, 2016 17:08
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas Galileo »

pagan kirjutas:...Mul oleks vaja kaheks kuuks (Aprill, Mai) püsikorraldus katkestada. Vaja Kevadtormiks miskit osta ja ma ei taha oma lapserikka pere eelarvele "kaitsekulutuste" kasvuga liiga teha...
Kasutajanimi kirjutas:...Mu oma malevkonnale ei tilgu kahjuks minu poolt midagi sel ajal kui ma ise iga kuu oma ülekannet soomuki jaoks teen. Samas peale liikmemaksu keegi teine malevkonnale ka midagi ei anneta :\
Minu poolt virtuaalne õlalepatsutus ja kättpidi tere. Paneb üsna tõsise pilguga peeglisse vaatama...
Kui argumendid otsa saavad, siis lööme pagunid lauda.
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3501
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas Chupacabra »

Ka mina pean mõneks ajaks maksed oma KL üksusele suunama. Tahame midagi ilusat osta :)
aj1972
Liige
Postitusi: 917
Liitunud: 23 Mär, 2014 21:53
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas aj1972 »

Ma hetkel plaanin panustamist seni jätkata kuni midagi õuele jõuab:)
Kasutajanimi
Liige
Postitusi: 617
Liitunud: 25 Juul, 2007 2:40
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas Kasutajanimi »

väike update.

Tsiteerin Aivari kirjutatud vastust ühe annetaja järelepärimisele:
Aasta alguses tehtud avaldus strateegilise kauba sisseveoks ei materialiseerunud mitte miskit moodi. Kulutasime vaid tohutult aega edasi-tagasi kirjade saatmisega jne. Suve algul võtsime avalduse tagasi ning jõudsime tõdemuseni, et asja saab ajada millegipärast (sest ausalt öeldes ei suuda mina sellest siiani aru saada) siiski vaid KL Peastaabi abil. Õnneks, paistab, et vahepeal on KL Peastaap plaani hakanud postiivsemalt vaatama. Kahjuks aga tuli peale suvepuhkuste aeg ning täna oli kuupäev, kui KL Peastaap pidi käima välja kuupäevad, millal neile sobiks kolme poolselt maha istuda (Strateegilise kauba komisjoni esimees, KL ja meie). Praeguseks hetkeks pole neid kuupäevasid veel saabunud, hoolimata sellest, et täna päeval veel helistasin oma kontaktile meelde tuletamaks, et ootame seda.
Veebilehele peaksin ka midagi kirja panema. Kuramuse aasta möödas juba, soomukid saavad nii ju otsa. Mina igatahes panustan edasi, kuigi poole väiksema summaga kui alguses. :\
Kasutajanimi
Liige
Postitusi: 617
Liitunud: 25 Juul, 2007 2:40
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas Kasutajanimi »

Käisime kohtumisel KL peastaabis. Kokkuvõtteks - malevkond kes tahab midagi soetada peab esitama avalduse malevale ja selle ära põhjendama.

Meil läks ainult pool aastat, et seda teada saada.
Kasutajanimi
Liige
Postitusi: 617
Liitunud: 25 Juul, 2007 2:40
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas Kasutajanimi »

------------- käärid-käärid---------------
paistab et ma sain järjekordselt kõigest valesti aru.
----------------------------------------


Märkasin et mu püsikorraldus oli vahepeal jõudnud kunagi ette antud tähtajani. Mis seal ikka, panin veel ühe püsikorralduse üheks aastaks käima.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas plekkpea »

Ei hakka tervet teemat läbi lugema, kuid millisest soomukist on jutt, mille soetamiseks kogumine käib? Palju on ja palju puudu?
Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutajanimi
Liige
Postitusi: 617
Liitunud: 25 Juul, 2007 2:40
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas Kasutajanimi »

Kõige sobivam ja kättesaadavam oleks praegu OT-64. Neid taastatakse näiteks Poolas. Oletatava kogumaksumuse ma kirjutasin rahvasoomus.ee veebilehe postitusse vastavalt nende poolakate saadetud kirjeldusele.

Raha on esiteks see osa mis meil kontol olemas. Plaan on, et üks malevkond soovib omale sellist soetada ja neil on põhiosa rahast koos. Meie osa siis juurde. Siis kui esimene on olemas võiks avalikult fanfaari puhuda ja teha suurema (üleriikliku) korjanduse millega saaks neid tuua rohkemgi.

Asi seisab praegu loa saamise taga, ja see nõuab põhjendamist. Ning seletamist, kuidas asi pärast ei seisa vihma käes.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas plekkpea »

Lõustakas oli üks valge BTR müügis, järgmisel päeval juba tuli treileril vastu.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutaja avatar
Qtec
Liige
Postitusi: 663
Liitunud: 08 Veebr, 2008 10:34
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Militaarnet ostab soomuki.

Postitus Postitas Qtec »

Tervist,

Isiklikel põhjustel soovin ennast taandada ettevõtmisest. Sellest tulenevalt pole leidnud juba viimased pool aastat aega antud projektiga tegelemiseks. Kui keegi soovib asja üle võtta, siis andku julgelt teada.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist