www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 27 Apr, 2017 4:35

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 455 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: militaar.net foorumist
PostitusPostitatud: 19 Apr, 2017 17:37 
Eemal
Liige

Trollile tunnustus ja tänu ka minu poolt.

Aga Borja osas…. Mina olen ka siin foorumis suhteliselt aktiivne liige olnud pea 12 aastat. Ja ei mäleta, et selle aja jooksul oleksid teised moderaatorid mulle kunagi pidanud tegema hoiatusi, kustutama minu kohatuid postitusi, määrama mulle bänne. Kuni selle ajani, mil Borja moderaatori õigused endale sai. Ja ei taha ma eriti uskuda, et jõudsin inimese ja foorumlasena 12 aasta jooksul läbi teha sellise taandarengu, et äkki minu postitused enam foorumi reeglite ja hea tavaga kokku ei käi. Vaid pigem oli minu (nõustun, väga subjektiivsel ja isiklikul) hinnangul probleem ikka selles, et Borja kippus kuritarvitama talle antud õiguseid, ajama segamini foorumlase ja moderaatori rolli, eirama reegleid ja häid tavasid, mis tavalise suhtluse ja diskussioonide puhul peaksid võrdselt kehtima nii tavakasutajale kui moderaatorile. Poliitilised küsimused parem-vasak skaalal ei olnud seejuures minu puhul kunagi teemaks. Mina (ja mitte ainult mina) olen mõningaid näiteid toonud foorumi reeglite teemas (st kordama ma ennast siin ei hakka), ja olen paaril korral ka mõne teise moderaatori ja administraatori tähelepanu sellele juhtinud.

Nii et mina isiklikult administraatori otsust arusaamatuks või põhjendamatuks ei pea. Kuigi – ja ma sellega ei kritiseeri ega sea kahtluse alla administraatori otsust – kui probleem oli tõesti ainult ühe moderaatoriga, siis oleks võinud piirduda ühe konkreetse indiviidi tiibade kärpimisega, mitte kõigi moderaatorite „võimu“ piiramisega.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Apr, 2017 18:05 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

..no tuli ära - maladets, A4 :lol:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Apr, 2017 18:32 
Eemal
Liige

A4 kirjutas:
Trollile tunnustus ja tänu ka minu poolt.
...
Nii et mina isiklikult administraatori otsust arusaamatuks või põhjendamatuks ei pea. Kuigi – ja ma sellega ei kritiseeri ega sea kahtluse alla administraatori otsust – kui probleem oli tõesti ainult ühe moderaatoriga, siis oleks võinud piirduda ühe konkreetse indiviidi tiibade kärpimisega, mitte kõigi moderaatorite „võimu“ piiramisega.

Igal moderaatoril on omad eelistused. Seda, et kasutaja on olnud illikuku ning tema bänn on ebaõiglane, no kuule, leia üks bännitu, kes arvab, et sai selle, mis välja teenis.

Üldiselt saadakse, vähemalt siin foorumis, bänn ikkagi asja eest ning vastavalt moderaatori eelistustele.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Apr, 2017 20:27 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

See küsimus, kes võib bännida, muutub sisuliselt oluliseks siis, kui jälle Ukrainas või mujal lähikonnas sõda lahti läheb ja siia hakkab pidurdamatult trollimörinat lahmama. Seni, kuni ei ole sellist muret, et mõni kasutaja läbustab kiiremini kui moderaator kustutada jõuab, ei ole minu arust foorumi funktsioneerimise mõttes väga oluline, kes bännib.

Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 20 Apr, 2017 9:12 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Kriku kirjutas:
See küsimus, kes võib bännida, muutub sisuliselt oluliseks siis, kui jälle Ukrainas või mujal lähikonnas sõda lahti läheb ja siia hakkab pidurdamatult trollimörinat lahmama. Seni, kuni ei ole sellist muret, et mõni kasutaja läbustab kiiremini kui moderaator kustutada jõuab, ei ole minu arust foorumi funktsioneerimise mõttes väga oluline, kes bännib.

Küll aga on see kõnekas administraatori seisukohast moderaatorite suhtes. Karikatuuris analoogne tasemele, kui suure panga juhatuse esimees reserveerib endale õiguse iga pisivõlgniku inkassosse andmist ainuisikuliselt otsustada. Isiklikult mulle on Trolli ja Borja otsus igati mõistetav- kui tulemust tahetakse, aga riistadega koonerdatakse, siis ongi ainuvõimalik reaktsioon selline.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 455 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: