Uut foorumil

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
sõber
Liige
Postitusi: 44
Liitunud: 06 Dets, 2006 1:15
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas sõber »

Otsing ei tööta :roll:
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas toomas tyrk »

sõber kirjutas:Otsing ei tööta :roll:
Nüüd töötab.

Sry, indekseerisin küll baasi uuesti, aga otsingu meetod oli jäänud vale.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4086
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Some »

Viited avanevad nüüd samas aknas... Või on see taotuslik?
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas toomas tyrk »

Some kirjutas:Viited avanevad nüüd samas aknas... Või on see taotuslik?
See oli taotuslik phpBB3 tarkvara kirjutamisel. Väidetavalt vajalik miskise xml kompatibiilsuse saavutamiseks jne...

On olemas mod, mis seda käitumist veidi muudab. Välised lingid avab uues aknas, foorumi sisesed lingid aga endiselt samas aknas. Kavatsen selle ka lähemal ajal installeerida.
Kasutaja avatar
kanakukk
Liige
Postitusi: 247
Liitunud: 22 Mär, 2008 22:57
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas kanakukk »

Kas oleks võimalik välja kommenteerida see rida, mis kuvab infot "Moderaator: moderaatorid"? Minu meelest on ilma selle kirjeta foorumi välimus oluliselt parem.

vt nt: http://isik.ee/foorum/

Ümber paigutamist vajab minu meelest ka see offline/online nupuke koos staatusega (liige, site admin). Avatari alla näiteks. Praegu tundub kummaline.
"Me oleme nii lootusetult inimpalge minetanud, et igapäevase kasina leivapalukese pärast anname ära kõik: põhimõtted, oma hinge – kõik võimalused tulevastele põlvedele, et mitte ainult ohustada oma ebakindlat eksistentsi." A. I. Solženitsõn
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas toomas tyrk »

toomas tyrk kirjutas:
Some kirjutas:Viited avanevad nüüd samas aknas... Või on see taotuslik?
See oli taotuslik phpBB3 tarkvara kirjutamisel. Väidetavalt vajalik miskise xml kompatibiilsuse saavutamiseks jne...

On olemas mod, mis seda käitumist veidi muudab. Välised lingid avab uues aknas, foorumi sisesed lingid aga endiselt samas aknas. Kavatsen selle ka lähemal ajal installeerida.
Vastav mod on nüüd installitud. Peaks avama välised lingid uues aknas ja foorumi sisesed samas.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas toomas tyrk »

Marissa kirjutas:Reklaamid on kadunud ... :lol:
Hm, ma kahjuks ei saa aru sellest suurest rõõmust, aga viimane reklaamikampaania lõppes 25. juulil. Reklaami kadumisel pole mingit seost foorumi mootori uuendustega. Pigem isegi vastupidi - pistsin bännerite näitamise skripti ka uue foorumi footerisse :twisted:

Kui arvad, et teenin süütutele foorumikasutajatele reklaamide näitamisega hiigelkasumeid ning rikun neid samal ajal alatu kapitalistliku maailma meelitamisega, siis
a) viimased kaks kampaaniat tõid sisse just niipalju, et selle aasta serveri hostingu kulud on tasa. Mudelistide auhind ja "aasta nuga" tulevad eelmistel aastatel teenitud kasumist,
b) kaks kampaaniat, mis juulis jooksid, olid tegelikult sellised, mida ma oleks võinud siin foorumil ka tasuta jooksutada. kui mitte siin, kus siis need veel jooksma oleks pidanud.

Loodetavasti agentuur ei loe seda sõnumit, ja mõne kopika teenib reklaamide näitamisest ka edaspidi...
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas mutionu »

Kas teemade loetuks märkimist saab kuskilt ise timmida või ongi see uus siuke lollakas? Vanal oli nii, et lugesin mind huvitavad teemad läbi ja logisin välja. Uuesti sisenedes näitas uutena(märgistatuna) vaid neid teemasid kuhu oli peale minu välja logimist midagi lisatud. Nüüd näidatakse märgistatuna kõiki, mida ma pole lugenud(ka neid, mida ma pole lugenud enne välja logimist).
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas kala »

Kas mõtled seda: Märgi foorumid loetuks. Üleval pool, paremal selline asi olemas.
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas mutionu »

Ilmselt jah see kuid vanemal versioonil toimus see automaagiliselt. Kas ka uuel on võimalik see automaagiliseks keerata, et välja logimisel märgitaks foorumid loetuks, otsisin aga silma ei hakanud?
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas jackpuuk »

Sellel versioonil pole see võimalik. Aitab nupp "märgi foorumid loetuks".
sitt päev, kellele kurdad
Georges
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 26 Nov, 2010 20:03
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Georges »

Mu tugevamad küljed avalduvad loodetavasti mujal, aga ei toimi mitte "küpsiste" kustutamine ja sisselogimine. Kui kustutan, logib välja ja "küpsised" jällle ees. Lihtsalt tavalugeja probleem...
Kasutaja avatar
kanakukk
Liige
Postitusi: 247
Liitunud: 22 Mär, 2008 22:57
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas kanakukk »

Georges kirjutas:Mu tugevamad küljed avalduvad loodetavasti mujal, aga ei toimi mitte "küpsiste" kustutamine ja sisselogimine. Kui kustutan, logib välja ja "küpsised" jällle ees. Lihtsalt tavalugeja probleem...
Kas kasutate seda linki: http://www.militaar.net/phpBB2/ucp.php? ... te_cookies?

Teine võimalus (firefoxi puhul) on minna tools -> options -> privacy vaheleht ja sealt "remove individual cookies", kirjutate otsingusse "militaar" ja vajutate nupule "remove cookie" või vajutate klahvi "delete".
"Me oleme nii lootusetult inimpalge minetanud, et igapäevase kasina leivapalukese pärast anname ära kõik: põhimõtted, oma hinge – kõik võimalused tulevastele põlvedele, et mitte ainult ohustada oma ebakindlat eksistentsi." A. I. Solženitsõn
Kasutaja avatar
kobra
Liige
Postitusi: 212
Liitunud: 30 Juul, 2007 19:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas kobra »

Kui vaadata ainult lugemata postitusi siis puudub nupp "märgi foorumid loetuks", kas sinna oleks ka võimalik panna?
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Marissa »

kobra kirjutas:Kui vaadata ainult lugemata postitusi siis puudub nupp "märgi foorumid loetuks", kas sinna oleks ka võimalik panna?
Aga see nupp on olemas ju ...
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist