Militaar.net tänab!

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5563
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Militaar.net tänab!

Postitus Postitas toomas tyrk »

Umbes täpselt 5 aastat tagasi sai suuresti igavusest see foorum püsti pandud. Samal päeval sai ka tehtud taotlus militaar.net nimelise domeeni reserveerimiseks ning selle eest rahad makstud. Ning kui õieti mäletan - samal või järgmisel päeval oli teine ka käes ning nimeservereis ära registreeritud.

Edasi läks juba vaevalisemalt. Tuli teist igasugu võimalikke ja mitte-võimalikke kanaleid pidi promoda. Ise sinna sisu teha ning teisi kirjutama meelitada. Ning veidi hiljem ka mõnesid mehi liialt (või üldse :twisted: )kirjutamast ohjeldada :roll:

Aga et militaar.net on nende viie aastaga saanud selliseks nagu ta praegu on - selles on palju rohkem teeneid hoopis suuremal hulgal inimestel. Sellistel ümargustel tähtpäevadel on ikka tavaks "süüdlasi" meeles pidada. Ja ei pääse sellest tavast ka militaar.net.

Ja mis oleks väärikas autasu ühe militaarse veebisaidi poolt? Loomulikult nimeline relv! Et mitte minna vastuollu relvaseadusega, siis ei valinud ma selleks mausrit ning ei kopeerinud ka mõnda ajaloolist terarelva (mis suunas vahepeal küll mõtted käisid :wink: ). Vaid valisin lihtsa pussi e. jahinoa, mis vastavalt relvaseadusele on piiramatu käibega külmrelv.

Kuid ka pussil on eesti sõjaajaloos oma väärikas koht. Sestap ma ka loodan, et tegu saab olema igati väärika autasuga.

Ning kes on siis militaar.net'i pussi esimene laureaat?

Aga loomulikult propatria, meie esimene moderaator! Mees kes tuli ise ja pakkus oma abi sellel üsna keerulisel projekti käivitamise perioodil. Aitas igati nii nõu kui jõuga. Ja kelle pühendumist foorumi "tallide" rookimisel ma tänase päevani kadestan.

Ilma selle toetava õlata oleks see foorum võib-olla hoopis kuhugi teise kanti veerenud...

Teistele siis vaatamiseks ning kadestamiseks mõned pildid auhinnarelvast.

Aga et keegi ennast puudutatult ei tunneks - loomulikult on veel paljud mehed militaar.net'i arengusse oma väärika panuse andnud. See nuga on küll esimene, aga ei jää kindlasti viimaseks.

Kuid ma ei tahaks ka liiga rohke ja rutaka jagamisega autasu väärtust devalveerida :wink:


Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Õige kingitus õigele mehele! Ja õnnesoovid kõikidele militaarneti kasutajatele.
Viimati muutis Troll, 17 Dets, 2008 12:57, muudetud 1 kord kokku.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Palju õnne militaar.net'ile ja Propatriale!
Aga huvitav, kuhu vastne pussiomanik kadunud on?
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Faust »

Õnne ka minupoolt militaar.net-ile. 5 aastat on kuidagi kiiresti läinud. Kui ise liitusin olin 161 liige ja foorum noor, kuigi lugeda oli juba toona siin minu jaoks küllaga. Nüüd 3737 liiget ja materjali koormate viisi foorumi sees.

Ja Propatriale soovin, et ta nuga saaks :D (väike nali)
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
Kasutaja avatar
Heiks
Liige
Postitusi: 334
Liitunud: 23 Dets, 2003 20:47
Asukoht: Reval
Kontakt:

Postitus Postitas Heiks »

Mäletan veel kui militaar-uudistegrupis antud foorumist juttu oli. Olen uhke, et olen ka selle foorumi esimeste liitujate seas. Palju õnne muidugi Propatriale, aga last but not least selle foorumi loojale Toomas Türk'ile!
5 aastat pea igapäevane lugeja (kuigi hoopis vähesem postitaja)
Heigo
BackInAction
Liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Apr, 2006 8:41
Asukoht: Kuidas juhtub...
Kontakt:

Postitus Postitas BackInAction »

Õnne ka minu poolt kõikidelt, aga eriti soovin just õnne Toomas Türkile ja Propatriale, kes on seda projekti edukalt läbi viinud.
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Edu ja õnne foorumile! Vivat, crescat, floreat! Hobusekannatust saitadminile. Ja autasu on priima! Õige asi õigele mehele. Jõudu edaspidiseks!
Et notre Parole s'appelle Fidélité !
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Õnnitlused !

Hiilgav idee, väärikas teostus ja kohane meeskond!

Kummardus värske relvaomaniku suunas ja tunnustus tehtud töö eest!

lugupidamisega seltskonna vastu
olavi
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2058
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Õnnitlused!
Tahaks öelda tänusõnad hr Toomas Türkile, kes sellise suurepärase foorumi üldse lõi, milles olen oma aega kindlasti ööpäevade viisi veetnud. Õnnitlused ja tänud vastsele noaomanikule hea töö ja laialdaste teadmiste eest.

m
Kui on probleem, tõmba lõuga
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Tere!

Esmalt minugi poolt tervitused ja õnnesoovid kõigile siinse foorumi kasutajatele!

Loomulikult kuulub minu (ja loodetavasti mitte ainult minu?) eriline imetlus ja sügav lugupidamine Toomasele, kes on selle foorumi rajaja ning Juht - tänu temale on meil olemas see mõnus kooskäimiskoht, oleme saanud siit palju uusi teadmisi ja häid tuttavaid/sõpru... jne. jne.

(Siinkohal antud teema lõpetan, sest varasematest kogemustest tean, et "peasüüdlane" oma tagasihoidlikuses nimetab taolist juttu lihtsalt isikukultuse loomiseks... :wink:)

Nüüd siis pisut endast.

Kohe alguses, rahuldamaks laiade rahvahulkade huvi, pean teatama, et jutud minu surmast on mõnevõrra liialdatud.

Asi on lihtsalt selles, et foorumi algusaegadel olin poolteist aastat kodune inimene ja siis sai jäägitult keskenduda foorumi edendamisele.
Selle aja jooksul said aga kogutud säästud otsa ja tuli pere toitmise eesmärgil hakata tööl käima.
Viimase tegevuse kõrvalt ei saa enam kohe kuidagi päevade kaupa foorumis toimetada.

Eile saabunud teade minu autasustamise kohta Militaarneti Aurelvaga nr. 1 tekitas vastakaid tundeid.

Jahmatus, häbi, rõõm...

Jahmatus, et oletatavasti juba unustatud isikut sellise väärtusliku kingitusega meeles peeti.

Häbi sellepärast, et olen olude sunnil foorumilt sedasi kõrvale jäänud (ja nii põhjustanud ebameeldivusi inimestele, kes oma tööülesannete tõttu mu postitusi hoolsalt jälgisid...) :wink:

Rõõm selle üle, et foorum püsib endiselt, endisel kursil, saab hakkama ilma minuta. Rõõm teadmisest, et siin veedetud aastad on andnud mulle palju häid tuttavaid/sõpru.

Tänan kõiki, kes mind hea sõnaga meeles pidasid!

ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

Ei saa minagi jätta õnnitlemata!

Palju õnne!
asjaajaja
Liige
Postitusi: 800
Liitunud: 07 Dets, 2004 16:03
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas asjaajaja »

Tänusõnad ja kiitus ka minu poolt peasüüdlastele Toomasele ja Propatriale!
Olen minagi Propatria puudumisest viimasel ajal puudust tundnud, minu foorumiga liitumise ajal oli just tema see, kes siin üldist suhtumist ja hoiakuid kindlal rajal hoidis. Oma suurimaks rõõmuks näen, et ta pole püssi siiski lõplikult põõsasse visanud. Loodame, et ükspäev saab see mammonakott taas täis ning tal on veidi rohkem aega ka foorumile pühendada.
Muideks, Propatrial on nüüd põhjust oma signatuuri veidi kohendada - hoopis paremini kõlaks: Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga... 8)
Kõik, mis toimub praegu, on minuti pärast juba ajalugu
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

asjaajaja kirjutas:...
Muideks, Propatrial on nüüd põhjust oma signatuuri veidi kohendada - hoopis paremini kõlaks: Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga... 8)
Tänan veelkord kõigi heade soovide eest!

Loomulikult on Asjaajaja märkus signatuuri kohendamisest igati omal kohal ja viin muudatuse teksti.

ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Tubli töö, toomas tyrk & propatria, õnnitlused ja parimad soovid edaspidiseks!
TÕDEONAJATÜTAR
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Loomulikult on Asjaajaja märkus signatuuri kohendamisest igati omal kohal ja viin muudatuse teksti.
Ära siis näppu lõika!
Omalt poolt tänud alati lahke ja kannatliku suhtlemise eest!
Arnold
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline