Miks on salaja kustutatud minu postitused?

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Suletud
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Miks on salaja kustutatud minu postitused?

Postitus Postitas OveT. »

Kahjuks tundub, et foorumis hakkab ikkagi võimust võtma mentaliteet, millist ei oleks tahtnud siin näha. On kustutatud minu tänased postitused, milles ma soovitasin toetada välisliikmete postitusi siinses foorumis, nõudmata neilt eesti keele oskust või tõlgi otsimist. Vastupidised arvamused on säilinud antud teemas, kuid minu arvamused on kadunud.
Kas tõesti on kellelegi moderaatoriamet pähe löönud? See on ohtlik ja ebameeldiv tendents.
Kuni vastava selgituse saamiseni peatan oma liikmeks oleku selles foorumis.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

Toetan Raudristi kuna tunnen kasutajat PKJ juba mõnda aega ja tema hobiks on pataljon Narwa ja üleüldse kõik lahingud II maailmasõjas millest eestlased on Saksa armee koosseisus osa võtnud. Tegemist on väga oma hobile pühendunud inimesega kes on asjast sügavalt huvitunud. Milleks mõnitada inimest kes valdab hästi saksa ja inglise keelt aga kahjuks ei oska eesti keelt. Kui keegi tahab teda aidata siis saab ju seda teha läbi privaatsõnumi. Mitte muliseda mingist eesti keele oskamise nõudest ja teda siit välja tõrjuda. Võib-olla saab keegi isegi äkki mida uut ja huvitavat teada. Olen Raudristiga 100% nõus.
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

Ühena moderaatoreist olen samuti 100% ülalkirjutatuga nõus. Kuigi mind väga häirivad kirjavead, pean meie foorumis erialast asjatundlikkust olulisemaks kui grammatilist korrektsust. Siin on ju toodud pikki vene-, inglis- jm -keelseid tsitaate, miks ei või siis olla võõrkeelseid postitusi?

Ja mis sunnib üldse kellegi arvamust kustutama? Mees teab, mis mees ütleb, ja kui ütleb lollusi, pannakse ta kaasfoorumlaste poolt paika ilma mingi kustutamise või bännimisetagi.
Viimati muutis Kapral Karu, 25 Juul, 2005 23:28, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Postitus Postitas kalleb »

äkki Gestapo tegutseb...
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Ma ei näe ka põhjust, miks ei võiks võõrkeelseid postitusi siin olla :?: See ju ainult rikastaks meie foorumit. Kui kedagi pahandab, et ta jutust aru ei saa, võib ju talle teema lühidalt ära tõlkida.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Steiner
Liige
Postitusi: 81
Liitunud: 27 Nov, 2004 0:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Steiner »

Kahe käega eelkõnelejate poolt! (v.a siis see gestapo asi :P). Pealegi, kust välismaa ajaloo huvilised võiks veel paremat infot saada Eesti sõjaajaloo küsimustes kui meie foorumist?! Eesti keel on ilus ja tore keel ja seda peab hoidma jne aga ei tasu ikka peris tobedaks ka minna nüüd...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Miks on salaja kustutatud minu postitused?

Postitus Postitas toomas tyrk »

raudrist kirjutas:Kahjuks tundub, et foorumis hakkab ikkagi võimust võtma mentaliteet, millist ei oleks tahtnud siin näha. On kustutatud minu tänased postitused, milles ma soovitasin toetada välisliikmete postitusi siinses foorumis, nõudmata neilt eesti keele oskust või tõlgi otsimist. Vastupidised arvamused on säilinud antud teemas, kuid minu arvamused on kadunud.
Kas tõesti on kellelegi moderaatoriamet pähe löönud? See on ohtlik ja ebameeldiv tendents.
Kuni vastava selgituse saamiseni peatan oma liikmeks oleku selles foorumis.
Muretsemiks pole vast põhjust :wink: Tegelikult oli seal kustutatud rohkem poste, kui ainult 1 ning ka mitte ainult ühe postitaja omi. Ning järgi olid jäänud 2 võõrkeelsete postituste poolt ning kaks nende vastu rääkivat postitust.

Et teema tundus hell olevat, siis kustutasin antud teemast kõik keele teemat arutavad postid.

Mis puutub muukeelsetesse postidesse siin, siis minu meelest on suhteliselt üheselt kirjas foorumi reeglites.
- foorum on eelkõige eesti keelne ning eesti keskne. Kui postitad pikemaid võõrkeelseid tekste, siis katsu lisada ka eesti keelne lühikokkuvõte. Kui võõrkeelne huviline otsib foorumilt teda huvitavat teemakohast ja Eestit puudutavat infot, vasta talle arusaadavas keeles.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Tänan selgituse eest! Tunnen endal ka süüd liialdatud hinnangu andmisel foorumi suundumistele. Palun vabandust!
Minu postituste kustutamise põhjenduseks oleks võinud tuua teemale mittevastavuse, kuid siis oleks tulnud kustutada KÕIK keeleteemalised postid, asendades need ühe väljavõttega Reeglitest, mis ütleb et välispostitajatele vastatakse samas keeles.
Omalt poolt loen arusaamatuse lahendatuks ja loodan, et suudan ka siitpoolt üht-teist lisada foorumi arengusse.

raudrist
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
MP
Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 14 Jaan, 2005 14:02
Asukoht: lõuna-eesti
Kontakt:

Postitus Postitas MP »

PKJ ja teised!
Ärge pikka viha pidage.
Ütlesin selle inglise keelse jutu peale vist natuke halvasti, kuigi mõte ei olnud päris nii...aga välja kukkus sitasti. Vabandan ja rohkem ei tee!
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

:oops: ühinen MP poolt öelduga.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kui teema on osapoolte poolt lõpetatuks kuulutatud, siis las ta seda ka olla.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist