hiljutise natsi-teemaga seoses...

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

toomas tyrk Postitatud: 12 Aug 2005 6:05 am
Ah et keerad korra selja ning kohe läheb käima kõva modereerimise poliitika arutelu
Tsiteerin::
Isemodereerimine (teiste foorumi liikmete postituste sobilikkuse üle arutelu avamine) ning moderaatorite tegevuse avalik arutelu on keelatud.

Foorum ei ole "kaitseväeline asutis" (ex-k-min Andrus Ööveli väljend KM kohta), kus subordinatsioon ja puha ning "vanema" käsk arutamisele ei kuulu. Või meie oma on?

Foorumi esileht lubab selles alafoorumis "arutada nii foorumi parendamisest kui üldse kõigil mujale mittesobivatel teemadel". Miks siis ei tohi siin arutleda modereerimise üle?

Tunnen ka ennast Admin'i poolt esimesena mainitud süüteos süüdlasena, seetõttu olen samuti kuni pühapäevani "read only". Pole hakanud saatma PS-e, kuna olen arvanud, et minu tõstatatud küsimused huvitavad ka teisi foorumlasi. Ja neil on õigus oma sõna sekka öelda.

Ka mulle ei meeldi risustatud metsaalused, aga siiski on kahju, et Site Admin alustas puhkuselt tulles sisulise töö asemel jõuvõtetega.
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Mis vahet seal on, kes alustas või kes ei alustanud. Eesti keeles on ilus vanasõna- targem annab järele. :idea:
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5565
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Pikatoimelistele - selles minu eelmises postituses toodud tsitaadi all oli eraldi teie jaoks märkus: see on nali. Selles teemas arutatu oli igati kooskõlas foorumi "hinge ja mõttega" kui selline üldse eksiteerib.

Kuid meeldetuletus modereerimispoliitika arutelu kohta ei olnud siiski asjatu, mida näitab samasse teemasse laekunud avalike protestide hulk ning samal ajal avatud uus teema samas alamfoorumis.

Kõigile avalikele protestijatele siis teadmiseks - Reigo suhtes ei ole võimalik mingeid sanktsioone rakendada, kuna ta on meie foorumilt praeguseks juba lahkunud. Muidu oleks saanud samuti 1 päeva read only ning mõned sõnad õpetuseks.

Aga tegelikult on mul kahju, et ta nii kergelt loobus. Ning olen solidaarne selle štabskapitani postitusega
Kahju, et Reigo lahkus foorumist. Koos temaga läks kaduma jupp professionaalset suhtumist. Viimast ei ole kunagi ega kusagil liiga palju.
Kasutan juhust ja ütlen oma arvamuse - Reigo ainus viga oli sellest, et ta vastas Wiking etc. Selliste patriootidega on igasugune dialoog võimatu (loe: mõttetu).
Kõigile vabatahtlikult pausi pidajatele soovin ainult jõudu ning katsuge ikka see 3 km ka maha joosta. Väga tervislik vahepala arvuti taga istumisele :twisted:
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Reigo on läinud, aga denis on tagasi, Vene küsimustes on ta siin foorumis üks pädevamaid.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

Tänan väga, kõiki, kes toetasid, hindan seda väga kõrgelt!

Kui saan omaltpoolt abiks olla, siis teen seda alati :!:
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Johhooo! Wiking, kartsast väljas! :lol: :lol: :lol:
Teekski ettepaneku adminnile ja modedele - nimetaks häbiposti kartseriks,oleks foorumile kohasem. Häbipost oli rohkem keskaja vargapoiste ja lõbutüdrukute ja muude väiksmate masuurikate jaoks.
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

:wink: Täiesti päri ja kuidagi lapselik väljend on ta ka minuarust :D
Kasutaja avatar
Merepura
Liige
Postitusi: 184
Liitunud: 20 Okt, 2004 11:22
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Merepura »

Häbipost vast õigem, kartsa väärt tegusid siin foorumis teha nats keeruline. Sisu poolest sattuvad sinna ju need kes ei suuda enam asjast rääkida ja lihtsalt kraaklema ja oponendile kui isikule "pasunasse andma" kukuvad. Just häbiposti tase.
Isiklikult pooldaks häbiposti ideed ka igapäeva elus, kirikut kui sellist rahvakogunemise kohta enam selles mõttes pole aga kõiksugu pisivargad, roolijoodikud jmt seltskonna paneks küll mingiks ajaks avalikku häbiposti - väiksemates kohtades usun et oleks asjast profülaktiline kasu.

Selle teema et kas ja kes alustas (nii minevikus kui tulevikus), võiks vast lasteaia ja algkooli tasemele jätta.
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

Vaata siin foorumis võib ju mõni mees taidelda. Piiranguid teha jne, tavaelus on see ikka keerulisem. Häbipost kui selline ja veel foorumis, hehheehhee, no lasteaed, mis lasteaed
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Wiking kirjutas:Vaata siin foorumis võib ju mõni mees taidelda. Piiranguid teha jne, tavaelus on see ikka keerulisem. Häbipost kui selline ja veel foorumis, hehheehhee, no lasteaed, mis lasteaed
Ju siis me oma tegevusega siin selle häbiposti olema ära teeninud. Ja lasteaias minu teada häbiposti ei ole, see oleks kohe laste ahistamine.
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Charlemagne kirjutas:
Teekski ettepaneku adminnile ja modedele - nimetaks häbiposti kartseriks,oleks foorumile kohasem. Häbipost oli rohkem keskaja vargapoiste ja lõbutüdrukute ja muude väiksmate masuurikate jaoks.
Hea mõte. Häbipost ehk kaak tuletab kohe meelde keskaega. Kui militaar.net, siis ikka vastav terminoloogia ka. Pealgi,kartser kõlab kenamini :lol: :lol: :lol: :roll:
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2197
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Kui natsiteema siis natsiteema.

Mul tekkis küsimus natsisümboolika keelamise/lubamise suhtes ühe kaaskodaniku jutu kohta: Nimelt väitis tema, kui osta FlugzeugWerke FW190replika, siis ei tohtivat sellele sabale haakriste värvida, kui masin avalikus kasutuses. Seda euroopa liidu piires. Kui masin seisab muuseumis, siis - palun väga, olgu või üleni Göbbelsi propagandat täis.

Et siis tegelikult ei tohigi saksa mundriga tänavale ja haakristilise sabaga taevasse tulla? Või puudutab see asi kitsalt vaid Saksa- ja Prantsusmaad?
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Minu teada Eesti seadustes küll midagi ei ole, mis keelaks natsi sümboolika. Tallinna Vanalinnas ju müüdi vahepeal vaateakendel Hitleri pildiga T-särki.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Soobel kirjutas: Et siis tegelikult ei tohigi saksa mundriga tänavale ja haakristilise sabaga taevasse tulla? Või puudutab see asi kitsalt vaid Saksa- ja Prantsusmaad?
Aga sa proovi vastava varustusega tänavale tulla ... ja usu mind, paari tunni pärast pasundavad mõne teatud riigi tele- ja raadiojaamad sellest, kuidas Eesti ikka suhtub soosivalt fašismi. Ma kuulsin hiljuti ühte muukeelsest raadiosaadet naaberriigist ja seal miniti midagi stiilis "Eesti fašistliku orientatsiooniga valitsus..." :!: Kuigi kahjuks ei suudeta ikka veel selgeks saada et natsism ja fašism natuke erinevad teineteisest. :roll:
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Loomulikult ärge kunagi tehke seda annate vaid kaardid meie vaenlasele Vene propagandale.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist