hiljutise natsi-teemaga seoses...

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Marissa
Soobel kirjutas:

Et siis tegelikult ei tohigi saksa mundriga tänavale ja haakristilise sabaga taevasse tulla? Või puudutab see asi kitsalt vaid Saksa- ja Prantsusmaad?


Aga sa proovi vastava varustusega tänavale tulla ... ja usu mind, paari tunni pärast pasundavad mõne teatud riigi tele- ja raadiojaamad sellest, kuidas Eesti ikka suhtub soosivalt fašismi. Ma kuulsin hiljuti ühte muukeelsest raadiosaadet naaberriigist ja seal miniti midagi stiilis "Eesti fašistliku orientatsiooniga valitsus..." Exclamation Kuigi kahjuks ei suudeta ikka veel selgeks saada et natsism ja fašism natuke erinevad teineteisest. Rolling Eyes
Usun,et "vastava varustusega" tänaval liiklejal lõppeb selline asi küll halvasti.Eesti riik on rusikakangelastest nagasid täis,kes pikemalt mõtlemata lööks sellise tüübi pikali.ja siis on hea kordnikule seletada,et näe,me hoopis kaitsesime eesti riiki fasisimi eest.Ja "vastava varustusega" noorukeid olen mina näinud ainult telekast.Ega nad tänaval küll "eesti leegioni" särgiga käia ei julgeks.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Siin Sa eksid Dietrich olen näinud tänaval nii leegioni särki, kui ka CCCP vapiga särki, mõlemal kandjal polnud sinikat silma all. Paljusid jätab ajalugu tänapäeval ültse külmaks.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Ära hõiska, Dietrich, kui sinu kodulinn on tõesti Kirde-Eestis, nagu ma mitme vihje põhjal aru saan, siis mingit kirstulöömist nüüd küll karta pole vähemalt päeva ajal ja linnas käies. Meeldib kohe kangesti olla selline "samoe opasnoe mesto posle Ameriki" või? Olen stagnaajal Kirde-Eestis piisavalt ringi kolanud-sõitnud, loomulikult pidi tsiklil ikka alati varukett olema, üks selleks, et rattad ringi käiks, teine selleks, et ebameeldivatele küsimustele vastata. Alles paar aastakest tagasi käisin Narvas "Wiking" diviisi kirjadega särgikesega ringi ja usu mind, ma ei lõhna veel sugugi laiba moodi. Ise pole ka muidugi tüli otsimas käinud ja keegi keretäit pakkunud ka pole. Nii et jätaks äkki need slaavi "urban legendid" rippumatus EWs kõrvale?
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Isiklikku laadi postitused kustutatud, selleks on privaatsõnumid.

ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Üksik Hunt
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Veebr, 2005 17:53
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Kuule sm. Dietric kas sa räägid enda eest või oled laksu all, et mingit täiesti jama kogu aeg kirjutad ja üritad mingeid mõtetuid teemasid ülesse tõmmata, ma küll ei ela kirde eestis, aga tunnen sealt piisavalt palju inimesi ja olen seal ka liikunud öisel ajal ja naljalt ei tule keegi suga mingit teemat tõmbama. See täielik lamba jutt, unusta ära oma unenäod kõvadest vene poistest kuskil kangiall Narvas ja kirjuta kui on midagi normaalset kirjutada, kui tahad nii sama tõmmelda kirjuta kodus omaette.
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Grenadier=üksik hunt
Kuule sm. Dietric kas sa räägid enda eest või oled laksu all, et mingit täiesti jama kogu aeg kirjutad ja üritad mingeid mõtetuid teemasid ülesse tõmmata, ma küll ei ela kirde eestis, aga tunnen sealt piisavalt palju inimesi ja olen seal ka liikunud öisel ajal ja naljalt ei tule keegi suga mingit teemat tõmbama. See täielik lamba jutt, unusta ära oma unenäod kõvadest vene poistest kuskil kangiall Narvas ja kirjuta kui on midagi normaalset kirjutada, kui tahad nii sama tõmmelda kirjuta kodus omaette.
:evil: Miks sa demagoogitsed?Jutt käis ju sellest,et provotseeriva särgiga võib tappa saada,mitte sellest ,et tappa saab niisama(seda saab ka vahel).Loe ikka postitused läbi,analüüsi neid omaette ja alles siis tule kirjutama.Sul käib aga asi risti vastupidi...
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas ivalo »

Näo järgi paistad sa Diitrih vana mees , juuksedki peas hallid , aga varsa aru -mida on kogu aeg kembelda ?
Üksik Hunt
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Veebr, 2005 17:53
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Miks sa nii arvad, et grenadier = üksik hunt, me täiesti erinevad inimesed erinevatest eestimaa paikadest. Lihtsalt ma ei saa aru su mõttekäigust ja su suhtumine teistesse foorumlastesse ajab kohati s...a keema. Või ma liiga vana, et enam sellest aru saada.
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Mis kuradi kemplemisest sa räägid? :x Jutt läks selleni,et kuidas kodanikud eri ideoloogia sümboleid seedivad.Muidugi,nagu ikka tehakse Dietrich süüdlaseks.Tema on see paha paha kommu,kes ohustab eesti riigi turvalisust.Ja seetõttu võib teda igatepidi ahistada. :x
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

oh sa vaeseke - kõik kiusavad jah? :(
foorum.rindeleht.ee
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Dietrich kirjutas:Mis kuradi kemplemisest sa räägid? :x Jutt läks selleni,et kuidas kodanikud eri ideoloogia sümboleid seedivad.Muidugi,nagu ikka tehakse Dietrich süüdlaseks.Tema on see paha paha kommu,kes ohustab eesti riigi turvalisust.Ja seetõttu võib teda igatepidi ahistada. :x
Teadmiseks Dietrichile, et oma soovunelmaid ei maksa reaalsuse pähe esitada... ja hakata siin rahvustevahelist vaenu õhutama.

Tänapäeva (vene) inimene on igasuguse välise sümboolika suhtes väga salliv - võta või igasugused vanakraami laadad ja muud rahvaüritused - seal on väga paljud saksa mundrites olijad just venelased.
Ja need saksa marsid, mida lastakse kõlada täisvõimsusel...
Seal näeb kenasti sõbralikult käsikäes nii politrukki kui ka ss võitlejat - ei mingit vihkamist või vaenu!

Ka ei teostu vägivald punaveteranide suhtes nende üritustel - saavad nad alati keset pealinna rahulikult oma pidu panna.

Kuna antud teema on ennast ammendanud ja algab mingi jahumine särkidest või kriminaalsest kuritegevusest, siis teema lukku.

ProPatria, moderaator
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist