Huvi

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Lemet
Liige
Postitusi: 19937
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Huvi

Postitus Postitas Lemet »

Kas saaks teada, kelle poolt ja mis põhjusel kaotati ära vol.2 ???
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Küsimus käib ilmselt teema kohta "Kas Valitsus ja President... vol2"?

Ise pole seda küll kustutanud, aga aiman üsna hästi inimese motiive, kes seda tegi. Eks asi hakkas jälle järjekordsel läbuks minema ning teema pealkirjaga ning ka esimese postituse teinud autori mõtetest polnud seal enam midagi alles jäänud. On küll sügav suvi ja ka militaar.net'is "hapukurgihooaeg, aga ühel hetkel peab seda jama siit nagunii välja rookima hakkama...

Teema ise on prügikastis täiesti olemas. Kui on huvi kusagil arutada edasi kodusõja osast Vabadussõjas - väikese rookimise ning loputamise abil oleks võimalik see teema Vabadussõja alamfoorumisse panna.

Kui täna vähe rohkem aega on, siis panen selle oleegi esialgse postituse vast ka sinna Oleksoloogiasse tagasi :wink:
Reigo
Liige
Postitusi: 2228
Liitunud: 01 Dets, 2005 22:09
Kontakt:

Postitus Postitas Reigo »

Eks asi hakkas jälle järjekordsel läbuks minema
Vastupidi - teema hakkas läbust asjalikuks minema. See asjaolu panebki imestama, et mis kaalutlustel see agar kustutaja tegutses. Isegi kõigest lukku ei kõlvanud panna (millest saaksin veel kuidagi aru, sest esimese postituse mõte ei vastanud teema arendusele), vaid oli tarvis lausa ära kustutada! Vist on kange soov, et Henn hakkaks kõigega otsast peale (väike valetamine, millele järgneb siis vale lahkamine). Igatahes võib aga kindel olla, et valetamise ja petisetöö peale agar kustutaja ei reageeri.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

eeee, minu küsimus oli, et kas selle kodusõja teema arutelu jätkamise vastu on veel huvi? Sellele ma vastust ei saanud.
Lemet
Liige
Postitusi: 19937
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Ja minu küsimus oli KES. Millele jäi samuti vastamata...julge moderaator võiks endast ja oma motiividest ise teada anda . teaks siis edasist käitumisjoont sättida. Mõnes teemas aetakse lehekülgede kaupa jampsi, keegi ei võta teemat lukkugi panna.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Reigo
Liige
Postitusi: 2228
Liitunud: 01 Dets, 2005 22:09
Kontakt:

Postitus Postitas Reigo »

Jah, seda teemat võib edasi arutada. Samuti oleks hea kui sellele saaks teatud olukordades viidata. :wink:
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kodusõja osa nüüd siis Vabadussõja all.

Foorumi huumorisõpradele on tagastatud ka algne postitus koos mõne normaalsema kommentaariga.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Lemet kirjutas:Ja minu küsimus oli KES. Millele jäi samuti vastamata...julge moderaator võiks endast ja oma motiividest ise teada anda . teaks siis edasist käitumisjoont sättida. Mõnes teemas aetakse lehekülgede kaupa jampsi, keegi ei võta teemat lukkugi panna.
Mina. Ja põhjus peaks ju selge olema - kuna põhiteema oli ju avatud, polnud mingit põhjust jätkata sama vaidlust kahes erinevas teemas! Oleegi poolt "vol.2" nime all avatud teema oli juba oma ülesande täitnud s.o juhtinud foorumikasutajate tähelepanu vajadusele mitte minna isiklikuks ja sõnasõja sobimatusele. Aga just see isiklike solvangute pildumine jätkus täie hooga ka "vol.2" teemas. No kaua võib?
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Lemet
Liige
Postitusi: 19937
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Selge siis...märke oleks võinud vast ikka maha jätta.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Lemet kirjutas:Selge siis...märke oleks võinud vast ikka maha jätta.
Ausalt öeldes kargas mul hing veidi täis - jälle ligi neli lehekülge sopapildumist! Ehk seetõttu sai veidi ülereageeritud ja kogu teema prügikasti saadetud. Osad postitused väärisid tõesti säilitamist (vabandust, Reigo!).
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Lõpp hea, kõik hea ...

terv
o
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist