militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas jackpuuk »

No mis krt. see nüüd siis olgu? Mil.net on otsast lõpuni mingeid nn. naisterahvaid täis. Päälik, kui Sul on mured foorumi rahastamisega, siis palun pöördu. Leian Sulle mõne asjalikuma reklaamihuvilise. Võrreldes ajaga, mil mina liitusin, on foorum ikka märgatavalt alla käimas!
sitt päev, kellele kurdad
holt
Liige
Postitusi: 197
Liitunud: 09 Juul, 2005 8:45
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas holt »

Tundub nii, et tuleb see foorum ära unustada. Sita ajab juba keema see lõputu reklaamipask.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Troll »

holt kirjutas:Tundub nii, et tuleb see foorum ära unustada. Sita ajab juba keema see lõputu reklaamipask.
No kui tõesti nii segab, pane siis Adblock Plus peale, see on ju tasuta allalaaditav: https://adblockplus.org/ Ma ise kasutan seda, mitte küll militaarneti reklaami pärast, vaid teiste vajaduste jaoks, kuid hoiab ka siin pildi puhtana.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

holt kirjutas:Tundub nii, et tuleb see foorum ära unustada. Sita ajab juba keema see lõputu reklaamipask.
..ai-vai, holt - no kuda siis nii :? ..see tähendab, kuda on võimalik, et ühel vanal aaria verd võitlejal miski tühine reklaamike juba "keema ajab" - et kuda me sinuga siis sõda veel sõdima hakka(ksi)me :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
holt
Liige
Postitusi: 197
Liitunud: 09 Juul, 2005 8:45
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas holt »

Nojah, vaata, kaasvõitleja Borja, asi oli selles, et need uutes akendes avanevad ja ikka muidugi kohe ka esiplaanile kippuvad hasartmängud ja naised jne hakkasid ette kargama juba peaaegu iga jumala kord kui ma milnetis milellegi klõpsasin...olgu, mitte peaaegu iga kord aga tundus, et keskmiselt igal teisel korral kindlasti. Klikid millelgi, pöörad korraks pilgu ekraanilt, andes aega laadida(antiikne ja tasase käiguga massin, mis teha) ja kui uuesti silmad peale paned, siis vahib sealt avanenud teema asemel vastu mõni värvitud lits või meelitamine laenu võtta. Õnneks aitaski nõuanne adblock plussi osas - panin ise oma aruga peale esimese, mis ette juhtus aga juhtus ilma plussita ja ei suutnud ära vanduda, et mida kuradit ometi, pidi ju hea asi olema ja mitte s...agi ei ole kasu. Menüüs sorimine ei aidanud ka mitte vähimatki, sama südametäiega võtsin uuesti maha ja siis üksiti sama südametäiega käratasin siin ka hinge pealt ära. Nüüd hetk tagasi otsisin siis selle plussi üles, lisasin kroomile ja ennäe imet - korrapealt puhtam, kuivem ja muretum tunne :P
diesel
Liige
Postitusi: 630
Liitunud: 20 Jaan, 2011 20:47
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas diesel »

mul ei ole midagi priimuste ega priimusemüüjate vastu.
aga kui ühtepuhku tuleb uute postituste linki klikkides poolel leheküljel priimusekuulutusi vaadata, siis tasahilju hakkab tüütama. mõtsi, et proovin, kas vaenlaseks lisamine ehk mõjub, aga ei miskit. priimused ikka müügil.
küsikski nüüd, et kas oleks mõeldav-tehtav uute postituste ja ehk ka muude otsingute tulemustest vaenlaste postid kõrvaldada?
no ja tegelikult see vaenlase nimetus ka muidugi on veidi kahtlane. võib-olla tasuks ka selles vallas mingi keeleuuendus ette võtta.
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas jackpuuk »

No kurja, ma saan aru, et reklaamide eest mil.net ei vastuta. Aga nüüd ajab tõesti kakinaatori mulksuma, saan 2-3 teemat ära lugeda ja siis viskab uue akna lahti ja militaarnetis ei saa siis enam edasi ega tagasi. Pane jälle aknad kinni ja hakka otsast otsima, kuhu ma pooleli jäin. Krt. mingi kolmas nädal läheb juba niimoodi! Kas tõesti tuleb sellise kõntsa pärast vägagi meeldivast foorumist loobuda? Või peaksin FBI tasemel oma läpakat turvama, et rohkem jama poleks?
sitt päev, kellele kurdad
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1742
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas maksipoiss »

Adblocki üritad igal juhul mitte kasutada?
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas jackpuuk »

maksipoiss kirjutas:Adblocki üritad igal juhul mitte kasutada?
Mul on mingi hüper-super kaval asi läpakas (läpaka hooldaja poolt paigaldatud, täpsemalt ei oska öelda), see on senini isegi lapse mängudega sisse tulevad jurad suutnud ära blokkida. Ja siinse foorumiga varemalt selliseid probleeme polnud, aegajalt viskas reklaami lahti lihtsalt, nüüd aga viskab lambihetkel uue akna lahti ja milnet kiilub kinni.
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Manurhin »

Militaar.netiga mul probleeeme pole, aga paar muud väga tuntud saiti teevad viimastel päevadel imelikke asju. Küllap on mingi küberrünnak, millest avalikult ei räägita.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
kanakukk
Liige
Postitusi: 247
Liitunud: 22 Mär, 2008 22:57
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas kanakukk »

jackpuuk kirjutas:No kurja, ma saan aru, et reklaamide eest mil.net ei vastuta. Aga nüüd ajab tõesti kakinaatori mulksuma, saan 2-3 teemat ära lugeda ja siis viskab uue akna lahti ja militaarnetis ei saa siis enam edasi ega tagasi. Pane jälle aknad kinni ja hakka otsast otsima, kuhu ma pooleli jäin. Krt. mingi kolmas nädal läheb juba niimoodi! Kas tõesti tuleb sellise kõntsa pärast vägagi meeldivast foorumist loobuda? Või peaksin FBI tasemel oma läpakat turvama, et rohkem jama poleks?
https://adblockplus.org/en/
"Me oleme nii lootusetult inimpalge minetanud, et igapäevase kasina leivapalukese pärast anname ära kõik: põhimõtted, oma hinge – kõik võimalused tulevastele põlvedele, et mitte ainult ohustada oma ebakindlat eksistentsi." A. I. Solženitsõn
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Manurhin »

kanakukk kirjutas:
jackpuuk kirjutas:No kurja, ma saan aru, et reklaamide eest mil.net ei vastuta. Aga nüüd ajab tõesti kakinaatori mulksuma, saan 2-3 teemat ära lugeda ja siis viskab uue akna lahti ja militaarnetis ei saa siis enam edasi ega tagasi. Pane jälle aknad kinni ja hakka otsast otsima, kuhu ma pooleli jäin. Krt. mingi kolmas nädal läheb juba niimoodi! Kas tõesti tuleb sellise kõntsa pärast vägagi meeldivast foorumist loobuda? Või peaksin FBI tasemel oma läpakat turvama, et rohkem jama poleks?
https://adblockplus.org/en/
Sellele lisaks veel https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... /noscript/

Mina kasutan "komplotti" Firefox adblocki lisandiga noscripti kastmes ja ausalt, kui seda teemat ei loeks, ei teakski, et milnetis mingeid reklaame esineb.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19208
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas ruger »

Adblock poob liialt masinat-sarnane, kuid vähem mälu sööv on uBlock.
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas mutionu »

Ärge unustage, et reklaamide eest saab raha, mis kulub foorumi käigushoidmisele.

Vähemalt nii ma olen aru saanud.
metssiga
Liige
Postitusi: 1688
Liitunud: 11 Nov, 2005 19:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas metssiga »

mutionu kirjutas:Ärge unustage, et reklaamide eest saab raha, mis kulub foorumi käigushoidmisele.
Mina olen ka nii aru saanud. Pange siia kasvõi pärani piibreid, peaasi, et foorum käib!
Oman vastavaid kohustusi ja piiramatuid õigusi antud ülesannete täitmisel.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist