militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

Siis ilmub moderaatori vaates vastava teema juurde :!: - vähe teist värvi ning suurem kui see siin.

Raporteerimisel on võimalik ka lisada, mis antud postituse juures ei meeldi või ei sobi. Moderaator/adiministraator saab siis asja üle vaadata ning vajadusel midagi peale hakata. Kui ta sekkumist ei pea vajalikuks - saab selle raporti lihtsalt kustutada.

Võib julgelt kasutada.
andrus
Liige
Postitusi: 4359
Liitunud: 02 Juul, 2004 11:39
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas andrus »

Et kellegi postkasti siis ei risusta? Tore.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5218
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Manurhin »

Ainult üks küsimus: kellele see M/S Estonia huku teema küll nii tundlik on, et minu teema kustutati?
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas pagan »

Kas oleks võimalik foorumit paari lisaga natuke täiendada.

1) Ma sooviks võimalikult pikaks panna selle aja mille lõppedes foorum mu välja viskab ja ma uuesti sisse logima pean.
Sest ma kirjutasin järjekordselt väga pika, sisuka, kaalutletud ja läbimõeldud postituse, mis kaotsi läks kuna "postita" linki vajutades tuli ette sisse logimise ekraan.
Ma olen seetõttu praegu väga frustreeritud. Seda on juhtunud mitu korda ja mul on kahju nendest paljudest tundidest mis ma kvaliteetpostituse loomise katsetel raisanud olen.

2) Kas oleks võimalik teha nii, et aken "mäletab" poolikut kirja. Umbes nagu delfis, et kirjutad pool kommentaari ära ... vajutad mõningaid linke ja su tekst on kastis endiselt ees. (Ma pole kindel, kas see on mingi firefoxi või chrome add-on. Või kas selliseid add-one on olemas).

Ka foorum jääb vaesemaks kui laseb läbi ainult kiirelt trükitud möla ja aeganõudvamad kvaliteetpostitused välja "filtreerib".
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Kasutaja avatar
kanakukk
Liige
Postitusi: 247
Liitunud: 22 Mär, 2008 22:57
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas kanakukk »

pagan kirjutas:Kas oleks võimalik foorumit paari lisaga natuke täiendada.

1) Ma sooviks võimalikult pikaks panna selle aja mille lõppedes foorum mu välja viskab ja ma uuesti sisse logima pean.
Sest ma kirjutasin järjekordselt väga pika, sisuka, kaalutletud ja läbimõeldud postituse, mis kaotsi läks kuna "postita" linki vajutades tuli ette sisse logimise ekraan.
Ma olen seetõttu praegu väga frustreeritud. Seda on juhtunud mitu korda ja mul on kahju nendest paljudest tundidest mis ma kvaliteetpostituse loomise katsetel raisanud olen.

2) Kas oleks võimalik teha nii, et aken "mäletab" poolikut kirja. Umbes nagu delfis, et kirjutad pool kommentaari ära ... vajutad mõningaid linke ja su tekst on kastis endiselt ees. (Ma pole kindel, kas see on mingi firefoxi või chrome add-on. Või kas selliseid add-one on olemas).

Ka foorum jääb vaesemaks kui laseb läbi ainult kiirelt trükitud möla ja aeganõudvamad kvaliteetpostitused välja "filtreerib".
1. Päris kindel küll ei ole, aga enda teada vähemalt sellist probleemi pole küll esinenud, et mind postituse kirjutamise ajal välja logitakse. Ehk on probleem hoopis selles, et brauseris on "cookies" (küpsised, salvestid-salvestajad) seadistatud kiiresti aeguma? Ausalt öeldes ei mäletagi, millal viimati militaar.net-i sisse logisin.

Pikkade postituste kirjutamisel olen kasutanud seda varianti, et kirjutan oma mõtted MS Wordi. Alguse sai see komme sellest, kui paar korda e-kirja kirjutamisel brauser kokku jooksis ja tuli otsast alata...

Wordi kirjutamisel on mitu head asjaolu. Teatavasti ühtegi suppi ei sööda nii soojalt, kui seda keedetakse. Enne maailmale tõde kuulutamist on hea kirjavead ja mõttelaad korda sättida. Vahepeal muid asju teha, ja siis hiljem värsku pilguga veel kord üle vaadata. Teiseks, salvestamine on kiire. CTRL + S või salvesta ikoon.

Postituse kirjutamisel pakub foorum mustandi salvestamise võimalust ("sisesta" nupu kõrval), aga see ei ole minu meelest nii hea, kui Wordi programm.

2. Sarnased rakendused on olemas, nende töökindluses ei oska kommentaare jagada. Leiab viimased siit: https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2099750 & http://tracker.phpbb.com/browse/PHPBB3-11185
"Me oleme nii lootusetult inimpalge minetanud, et igapäevase kasina leivapalukese pärast anname ära kõik: põhimõtted, oma hinge – kõik võimalused tulevastele põlvedele, et mitte ainult ohustada oma ebakindlat eksistentsi." A. I. Solženitsõn
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Troll »

pagan kirjutas:Kas oleks võimalik foorumit paari lisaga natuke täiendada.

1) Ma sooviks võimalikult pikaks panna selle aja mille lõppedes foorum mu välja viskab ja ma uuesti sisse logima pean.
Sest ma kirjutasin järjekordselt väga pika, sisuka, kaalutletud ja läbimõeldud postituse, mis kaotsi läks kuna "postita" linki vajutades tuli ette sisse logimise ekraan.
Ma olen seetõttu praegu väga frustreeritud. Seda on juhtunud mitu korda ja mul on kahju nendest paljudest tundidest mis ma kvaliteetpostituse loomise katsetel raisanud olen.
Puutusin selle probleemiga mõned aastad tagasi kokku, kui oli vaja siia pikki tõlketekste sisestada. Ning on olemas lihtne ja kindel lahendus, nimelt kui oled oma pika teksti valmis saanud, siis enne "Sisesta" vajutamist salvesta kogu tekst arvuti mällu. Selleks tee kogu tekst siniseks (libista hiirekursor vasakklahvi all hoides sellest üle), seejärel paremklikk tumedal tekstil ja "copy". Ja kui siis sind foorumist väljalogitakse, logi lihtsalt uuesti sisse, mine kohe postituse juurde ja postita uuesti, vajutades lihtsalt "paste".
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas pagan »

"Ise oled loll"-stiilis õpetussõnu jagada ju võib. Ja tõesti, ma ei jõudnud ise ka ennast ära kiruda.
Samas võiks ju ka tunnistada, et probleemike on olemas. On juhtunud mitmetel, juhtub ka edaspidi.
Kas elegantset lahendust tõesti ei ole?
Ma ei viitsi nüüd jälle seetõttu pikemat aega oma postitustega vaeva näha, õigemini pole aega tühja raisata.
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kõige elegantsem lahendus on panna sisselogimise lehel linnuke kasti "Logi mind automaatselt sisse igal külaskäigul". Kui üks sessioon vananeb - alustatakse automaatselt uut. Kui tekst seejuures kastis isegi kaob, siis piisab brauseri "Back" nupu vajutamisest ning see ilmub cache'ist tagasi.

Proovitud - > toimib.
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas jackpuuk »

Mingi jama on (mida varem pole olnud), automaatne sisselogimine pandud, foorumit avades olen sisse logitud, esimest teemat lahti võttes samuti. Peale esimese teema lugemist back-iga tagasi võttes olen välja logitud, uuesti sisse logides see enam ei kordu. Google Chrome kasutan.
sitt päev, kellele kurdad
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Kas oleks võimalik ostu-müügi teemat kuidagi eraldada või vähemalt uute postituste alt lahti haakida? Suht nüri on avastada pea poognapikkust tränanimekirja, seda enam, et viimasel ajal kipub valikusse juba viinapitse ja tümakavõimendeid tekkima, millel militaariaga igasugu seos puudub.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas pagan »

Mul tekkis küsimus, et kas foorumis kehtib Moskva aeg?
Anonüümsena foorumis olles on kellajad õiged, aga sisse logides tuleb postituste juurde õige kellaaja saamiseks "UTC+3 Moscow" panna.
Asub see server üldse Eestis või hoopis... :D ?
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Tapper
Liige
Postitusi: 709
Liitunud: 28 Juul, 2005 9:12
Asukoht: Ütsainus Mulgimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tapper »

Kas keegi veel tähele pani, et purunes mitu aastat vana rekord.
Eelmine oli vist 2008 Toomas Türk ilmselt näeb seda kuskilt

3 märtsist 2014
251 kasutajat korraga foorumis.
Evolutsiooni kõrvalmõju, intelligentsus
Kasutaja avatar
kanakukk
Liige
Postitusi: 247
Liitunud: 22 Mär, 2008 22:57
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas kanakukk »

Tapper kirjutas:Kas keegi veel tähele pani, et purunes mitu aastat vana rekord.
Eelmine oli vist 2008 Toomas Türk ilmselt näeb seda kuskilt

3 märtsist 2014
251 kasutajat korraga foorumis.
Kõige rohkem kasutajaid oli korraga foorumil 25 Juun, 2007 18:15, kui neid oli 228.
"Me oleme nii lootusetult inimpalge minetanud, et igapäevase kasina leivapalukese pärast anname ära kõik: põhimõtted, oma hinge – kõik võimalused tulevastele põlvedele, et mitte ainult ohustada oma ebakindlat eksistentsi." A. I. Solženitsõn
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15570
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Fucs »

:D

Ma tegin 24.02.2015 copy foorumi avalehe kasutajate andmete tekstist
Kokku on 275 kasutajat foorumil :: 39 registreeritut, 3 varjatut ja 233 külalist (põhineb viimase 5 minuti aktiivsetel kasutajatel)
Kõige rohkem kasutajaid oli korraga foorumil 11 Veebr, 2015 23:22, kui neid oli 420.
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas pagan »

Leidsid ka aja. Muist oli paraadil.
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist