Sümboolikast ja MTÜst

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Janka
Liige
Postitusi: 425
Liitunud: 04 Dets, 2005 19:30
Asukoht: France

Postitus Postitas Janka »

Shiim kirjutas:Hei! Jäägem ikka teema piiresse!
[i]Last thing I remember, I was Running for the door
I had to find the passage back To the place I was before
"Relax", said the night man, "We are programmed to receive.
You can check-out any time you like, But you can never leave!"[/i]
Kasutaja avatar
kuits
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Nov, 2005 13:50
Kontakt:

Postitus Postitas kuits »

Sorry. Hiiumaa kokkutulek vales teemas ja kustutatud, mis mudugi ei tähenda et ta ei toimu. edasine info privaatselt . Veelkord sorry.
Kasutaja avatar
kuits
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Nov, 2005 13:50
Kontakt:

Postitus Postitas kuits »

Kleepsust huvitatud iseasi on aga 30 postitusega.Asi selles et minu kroonu aeg mahtus ajavahemiku 63-kuni 66 lõpp siin aga tükk maad nooremad mehed, mis muidugi ei tähenda et olen selle foorumi unustanud.Lihtsalt ei pea sobilikuks oma targutusega a-la "minu ajal oli kõik teisiti"sekkuda.
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Parem teha juba midagi jäävat ja soovitavalt väärismetallist - hõbedast! :D Sest autosid ja kleepekaid sööb aeg ja rooste, hõbe aga säilitav oma sära ka aastasadade pärast.

Kuidas oleks näiteks militaar.net-i sõrmusega? Iga sõrmuse müügist läheks osa militaar.neti toetuseks ja kulude katmiseks (serveri rent ja muu selline). Korraliku hõbesõrmuse omahind on hetkel ca 250 krooni. Kui müüa 350 eest, tuleks 100 krooni sõrmuselt juba meie foorumi heaks. Kusjuures 350 oleks veel üsna soodne hind, sest igasuguseid jubedaid "SS-käkerdisi" müüakse poes ca 450-500 krooni eest.

Kujundus võiks olla rahvuslik. Või panna sõrmuse plaadile lihtsalt militaar-neti stiliseeritud logo vms. Las mõni suurema kustiandega inimene mõtleb selle üle, minu poolest võiks olla ka lihtne rahvusvärvides sõrmus. Peamine, et teostus ja väljanägemine oleks kvaliteetne ja meeldejääv.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist